Zoznam hráčov
Detail hráča
Steven Reinprecht | #0 | Center | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 07. 05. 1976 (vek: 50) |
| Miesto narodenia: | Edmonton, AB, Canada |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 188 lbs., 85.3 kg |
| Kariérne štatistiky | |
| Výhry v Stanley Cupe: | |
| Odohraných zápasov: | 663 |
| Gólov celkom: | 140 |
| Asistencií celkom: | 242 |
| Bodov celkom: | 382 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.21 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.37 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.58 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 99-00 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 0 | 0 | 7 | 50.00% | ||
| 00-01 | 59 | 12 | 17 | 29 | 11 | 12 | 3 | 4 | 2 | 4 | 3 | 0 | 72 | 16.67% | 65 | 0 | 747 | 41.42% | ||
| 00-01 | 21 | 3 | 4 | 7 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 28 | 10.71% | 23 | 0 | 329 | 51.20% | ||
| 01-02 | 67 | 19 | 27 | 46 | 14 | 18 | 4 | 14 | 0 | 3 | 3 | 0 | 111 | 17.12% | 92 | 0 | 1108 | 52.06% | ||
| 02-03 | 77 | 18 | 33 | 51 | -6 | 18 | 2 | 15 | 1 | 2 | 1 | 0 | 146 | 12.33% | 13 | 15 | 1338 | 46.44% | ||
| 03-04 | 44 | 7 | 22 | 29 | 1 | 4 | 3 | 14 | 0 | 0 | 1 | 0 | 68 | 10.29% | 9 | 0 | 752 | 40.00% | ||
| 05-06 | 52 | 10 | 19 | 29 | 10 | 24 | 5 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 72 | 13.89% | 17 | 26 | 771 | 49.41% | ||
| 05-06 | 28 | 12 | 11 | 23 | 1 | 8 | 4 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 | 58 | 20.69% | 7 | 20 | 535 | 47.34% | ||
| 06-07 | 49 | 9 | 24 | 33 | -3 | 28 | 2 | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 | 71 | 12.68% | 14 | 17 | 768 | 52.33% | ||
| 07-08 | 81 | 16 | 30 | 46 | -3 | 26 | 5 | 12 | 1 | 1 | 0 | 0 | 105 | 15.24% | 28 | 42 | 1272 | 50.59% | ||
| 08-09 | 73 | 14 | 27 | 41 | 0 | 20 | 3 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 | 95 | 14.74% | 24 | 55 | 1161 | 46.28% | ||
| 09-10 | 82 | 16 | 22 | 38 | -1 | 18 | 3 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 124 | 12.90% | 32 | 64 | 1320 | 47.72% | ||
| 10-11 | 29 | 4 | 6 | 10 | -2 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 31 | 12.90% | 20 | 14 | 342 | 51.74% | ||
| Kariéra | -- | 663 | 140 | 242 | 382 | 21 | 186 | 35 | 107 | 5 | 12 | 17 | 1 | 981 | 14.27% | 344 | 253 | 10450 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 00-01 | 22 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14.29% | 28 | 0 | 268 | 50.79% | ||
| 01-02 | 21 | 7 | 5 | 12 | 7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 29 | 24.14% | 35 | 0 | 345 | 56.25% | ||
| 02-03 | 7 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11.11% | 5 | 0 | 109 | 50.00% | ||
| Kariéra | -- | 50 | 10 | 10 | 20 | 8 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 52 | 19.23% | 68 | 0 | 722 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 99-00 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | 0.00 | ||
| 00-01 | 59 | 0.20 | 0.29 | 0.49 | 0.20 | 1.22 | ||
| 00-01 | 21 | 0.14 | 0.19 | 0.33 | 0.10 | 1.33 | ||
| 01-02 | 67 | 0.28 | 0.40 | 0.69 | 0.27 | 1.66 | ||
| 02-03 | 77 | 0.23 | 0.43 | 0.66 | 0.23 | 1.90 | ||
| 03-04 | 44 | 0.16 | 0.50 | 0.66 | 0.09 | 1.55 | ||
| 05-06 | 52 | 0.19 | 0.37 | 0.56 | 0.46 | 1.38 | ||
| 05-06 | 28 | 0.43 | 0.39 | 0.82 | 0.29 | 2.07 | ||
| 06-07 | 49 | 0.18 | 0.49 | 0.67 | 0.57 | 1.45 | ||
| 07-08 | 81 | 0.20 | 0.37 | 0.57 | 0.32 | 1.30 | ||
| 08-09 | 73 | 0.19 | 0.37 | 0.56 | 0.27 | 1.30 | ||
| 09-10 | 82 | 0.20 | 0.27 | 0.46 | 0.22 | 1.51 | ||
| 10-11 | 29 | 0.14 | 0.21 | 0.34 | 0.21 | 1.07 | ||
| Kariéra | -- | 663 | 0.21 | 0.37 | 0.58 | 0.28 | 1.48 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 00-01 | 22 | 0.09 | 0.14 | 0.23 | 0.09 | 0.64 | ||
| 01-02 | 21 | 0.33 | 0.24 | 0.57 | 0.38 | 1.38 | ||
| 02-03 | 7 | 0.14 | 0.29 | 0.43 | 0.00 | 1.29 | ||
| Kariéra | -- | 50 | 0.20 | 0.20 | 0.40 | 0.20 | 1.04 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

