Zoznam hráčov
Detail hráča
Beckett Sennecke | #45 | Pravé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 28. 01. 2006 (vek: 20) |
| Miesto narodenia: | Toronto, CAN |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 206 lbs., 93.4 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2024, 1. kolo, 3. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 82 |
| Gólov celkom: | 23 |
| Asistencií celkom: | 37 |
| Bodov celkom: | 60 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.28 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.45 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.73 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2025/26 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2025/26 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 13. 05. 2026 03:30 | Vegas Golden Knights | - | 3 | : | 2p | Review | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 100% | 24:13 | |
| 11. 05. 2026 03:30 | Anaheim Ducks | - | 4 | : | 3 | Review | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 15:53 | |
| 09. 05. 2026 03:30 | Anaheim Ducks | - | 2 | : | 6 | Review | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 15:34 | |
| 07. 05. 2026 03:30 | Vegas Golden Knights | - | 1 | : | 3 | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 11:03 | |
| 05. 05. 2026 03:30 | Vegas Golden Knights | - | 3 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | - | 16:45 | |
| 01. 05. 2026 04:00 | Anaheim Ducks | - | 5 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 15:08 | |
| 29. 04. 2026 04:00 | Edmonton Oilers | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | - | 16:10 | |
| 27. 04. 2026 03:30 | Anaheim Ducks | - | 4 | : | 3p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | - | 22:38 | |
| 25. 04. 2026 04:00 | Anaheim Ducks | - | 7 | : | 4 | Review | 1 | 0 | 1 | +2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | - | 16:46 | |
| 23. 04. 2026 04:00 | Edmonton Oilers | - | 4 | : | 6 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | 13:01 | |
Tohtoročné štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 25-26 | 11 | 5 | 1 | 6 | -5 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 17.24% | 0 | 0 | 184 | 50.00% | ||
| Kariéra | -- | 11 | 5 | 1 | 6 | -5 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 17.24% | 0 | 0 | 184 | - |
Tohtoročné štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 25-26 | 11 | 0.45 | 0.09 | 0.55 | 0.36 | 2.64 | ||
| Kariéra | -- | 11 | 0.45 | 0.09 | 0.55 | 0.36 | 2.64 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 25-26 | 82 | 23 | 37 | 60 | -12 | 62 | 1 | 13 | 1 | 1 | 2 | 1 | 197 | 11.68% | 0 | 0 | 1431 | 60.00% | ||
| Kariéra | -- | 82 | 23 | 37 | 60 | -12 | 62 | 1 | 13 | 1 | 1 | 2 | 1 | 197 | 11.68% | 0 | 0 | 1431 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 25-26 | 11 | 5 | 1 | 6 | -5 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 17.24% | 0 | 0 | 184 | 50.00% | ||
| Kariéra | -- | 11 | 5 | 1 | 6 | -5 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 17.24% | 0 | 0 | 184 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 25-26 | 82 | 0.28 | 0.45 | 0.73 | 0.76 | 2.40 | ||
| Kariéra | -- | 82 | 0.28 | 0.45 | 0.73 | 0.76 | 2.40 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 25-26 | 11 | 0.45 | 0.09 | 0.55 | 0.36 | 2.64 | ||
| Kariéra | -- | 11 | 0.45 | 0.09 | 0.55 | 0.36 | 2.64 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

