Zoznam hráčov
Detail hráča
Maxim Tsyplakov | #7 | Pravé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 19. 09. 1998 (vek: 28) |
| Miesto narodenia: | Moscow, RUS |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 210 lbs., 95.3 kg |
| Klub: |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 134 |
| Gólov celkom: | 12 |
| Asistencií celkom: | 28 |
| Bodov celkom: | 40 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.09 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.21 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.30 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 01. 11. 2026 02:00 | Colorado Avalanche | - | 5 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | 10:11 | |
| 31. 10. 2026 01:00 | Calgary Flames | - | 6 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 12:25 | |
| 16. 10. 2026 04:00 | Vegas Golden Knights | - | 6 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 09:48 | |
| 14. 10. 2026 03:45 | Anaheim Ducks | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 1 | 1 | +2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 100% | 09:37 | |
| 11. 10. 2026 04:00 | Calgary Flames | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 50% | 11:28 | |
| 05. 10. 2026 02:00 | Seattle Kraken | - | 6 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | 12:19 | |
| 04. 10. 2026 04:00 | Vancouver Canucks | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | - | 11:29 | |
| 02. 10. 2026 03:00 | Calgary Flames | - | 1 | : | 6 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | - | 12:28 | |
| Prestup z New Jersey Devils do Calgary Flames | |||||||||||||||||||
| Koniec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||||||
| 15. 04. 2026 01:00 | Boston Bruins | - | 4 | : | 0 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 11:50 | |
| 03. 04. 2026 01:30 | New Jersey Devils | - | 7 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 06:04 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 8 | 0 | 1 | 1 | -3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 0 | 0 | 90 | 25.00% | ||
| Kariéra | -- | 134 | 12 | 28 | 40 | -16 | 47 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 163 | 7.36% | 0 | 0 | 1691 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 8 | 0.00 | 0.12 | 0.12 | 0.25 | 0.62 | ||
| Kariéra | -- | 134 | 0.09 | 0.21 | 0.30 | 0.35 | 1.22 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 24-25 | 77 | 10 | 25 | 35 | 4 | 39 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 116 | 8.62% | 0 | 0 | 1153 | 43.48% | ||
| 25-26 | 27 | 1 | 1 | 2 | -9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4.55% | 0 | 0 | 261 | 44.44% | ||
| 25-26 | 22 | 1 | 1 | 2 | -8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5.00% | 0 | 0 | 187 | 50.00% | ||
| 26-27 | 8 | 0 | 1 | 1 | -3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 0 | 0 | 90 | 25.00% | ||
| Kariéra | -- | 134 | 12 | 28 | 40 | -16 | 47 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 163 | 7.36% | 0 | 0 | 1691 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| žiadne záznamy | ||||||||||||||||||||
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 24-25 | 77 | 0.13 | 0.32 | 0.45 | 0.51 | 1.51 | ||
| 25-26 | 27 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.22 | 0.81 | ||
| 25-26 | 22 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.00 | 0.91 | ||
| 26-27 | 8 | 0.00 | 0.12 | 0.12 | 0.25 | 0.62 | ||
| Kariéra | -- | 134 | 0.09 | 0.21 | 0.30 | 0.35 | 1.22 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| žiadne záznamy | ||||||||
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

