Zoznam hráčov
Detail hráča
Devin Cooley | #1 | Brankár

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Brankár |
| Lapačka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 25. 05. 1997 (vek: 29) |
| Miesto narodenia: | Los Gatos, CA, USA |
| Výška: | 6-5, 1.96m |
| Váha: | 192 lbs., 87.1 kg |
| Klub: |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 44 |
| Výhier celkom: | 16 |
| Prehier celkom: | 16 |
| Remíz celkom: | 0 |
| Prehier v nadstavení: | 7 |
| Odchytaných minút: | 2400 |
| Priemer gólov na zápas: | 2.98 |
| Úspešnosť zákrokov: | 90.37 % |
| Čistých kont: | 0 |

| Kariérne štatistiky | Čisté kontá |
| Zápasy v sezóne: | 2023/24 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | W / L | EV | PP | SH | TOTAL | SV | TOI | |||
| 29. 10. 2026 01:30 | Edmonton Oilers | - | 4 | : | 0 | Review | - | 7 - 8 | 1 - 1 | 0 - 0 | 8 - 9 | 88.89% | 20:00 | ||
| 27. 10. 2026 01:30 | Calgary Flames | - | 5 | : | 2 | Review | - | 16 - 18 | 7 - 7 | 3 - 3 | 26 - 28 | 92.86% | 59:38 | ||
| 25. 10. 2026 04:00 | Calgary Flames | - | 4 | : | 1 | Review | - | 23 - 24 | 0 - 0 | 5 - 5 | 28 - 29 | 96.55% | 60:00 | ||
| 23. 10. 2026 03:00 | Calgary Flames | - | 2 | : | 1 | Review | - | 24 - 25 | 1 - 1 | 11 - 11 | 36 - 37 | 97.30% | 60:00 | ||
| 19. 10. 2026 02:00 | Calgary Flames | - | 3 | : | 2 | Review | - | 29 - 31 | 2 - 2 | 3 - 3 | 34 - 36 | 94.44% | 59:47 | ||
| 09. 10. 2026 03:00 | Calgary Flames | - | 3 | : | 7 | Review | - | 21 - 28 | 1 - 1 | 1 - 1 | 23 - 30 | 76.67% | 60:00 | ||
| 04. 10. 2026 04:00 | Vancouver Canucks | - | 4 | : | 1 | Review | - | 19 - 22 | 0 - 0 | 3 - 3 | 22 - 25 | 88.00% | 59:46 | ||
| Koniec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||
| 12. 04. 2026 01:00 | Seattle Kraken | - | 4 | : | 1 | Review | - | 15 - 18 | 0 - 0 | 2 - 2 | 17 - 20 | 85.00% | 58:48 | ||
| 08. 04. 2026 02:00 | Dallas Stars | - | 4 | : | 3p | Review | - | 13 - 16 | 0 - 0 | 8 - 9 | 21 - 25 | 84.00% | 63:39 | ||
| 05. 04. 2026 04:00 | Anaheim Ducks | - | 3 | : | 5 | Review | - | 32 - 34 | 0 - 0 | 4 - 5 | 36 - 39 | 92.31% | 60:00 | ||
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 26-27 | 7 | 4 | 3 | - | 0 | 0 | 17 | 197 | 91.37 % | 2.69 | 380 | ||
| Kariéra | -- | 44 | 16 | 16 | 0 | 7 | 0 | 119 | 1236 | 90.37 % | 2.98 | 2400 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 23-24 | 6 | 2 | 3 | - | 1 | 0 | 25 | 192 | 86.98 % | 4.98 | 302 | ||
| 25-26 | 31 | 10 | 10 | - | 6 | 0 | 77 | 847 | 90.91 % | 2.69 | 1718 | ||
| 26-27 | 7 | 4 | 3 | - | 0 | 0 | 17 | 197 | 91.37 % | 2.69 | 380 | ||
| Kariéra | -- | 44 | 16 | 16 | 0 | 7 | 0 | 119 | 1236 | 90.37 % | 2.98 | 2400 |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| žiadne záznamy | |||||||||||||
Legenda k štatistikám brankárov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

