Zoznam hráčov
Detail hráča
Leo Carlsson | #91 | Center

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 26. 12. 2004 (vek: 21) |
| Miesto narodenia: | Karlstad, SWE |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 194 lbs., 88.0 kg |
| Klub: |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 216 |
| Gólov celkom: | 66 |
| Asistencií celkom: | 97 |
| Bodov celkom: | 163 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.31 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.45 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.75 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 06. 11. 2026 02:00 | Edmonton Oilers | - | 4 | : | 5 | Review | 0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 25% | 25:30 | |
| 04. 11. 2026 03:00 | Vancouver Canucks | - | 4 | : | 5 | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 36% | 20:03 | |
| 02. 11. 2026 02:00 | Anaheim Ducks | - | 6 | : | 3 | Review | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33% | 20:40 | |
| 30. 10. 2026 03:00 | Anaheim Ducks | - | 6 | : | 7 | Review | 0 | 3 | 3 | -1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 55% | 22:09 | |
| 28. 10. 2026 03:00 | Anaheim Ducks | - | 5 | : | 6p | Review | 1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 60% | 16:10 | |
| 24. 10. 2026 19:00 | Philadelphia Flyers | - | 4 | : | 5 | Review | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36% | 20:26 | |
| 23. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 60% | 19:13 | |
| 21. 10. 2026 01:00 | New York Islanders | - | 3 | : | 2 | Review | 0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 40% | 20:44 | |
| 20. 10. 2026 01:00 | New York Rangers | - | 5 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45% | 15:09 | |
| 17. 10. 2026 04:00 | Anaheim Ducks | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 29% | 20:23 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 15 | 5 | 17 | 22 | -4 | 4 | 1 | 14 | 1 | 1 | 1 | 0 | 24 | 20.83% | 0 | 0 | 296 | 44.77% | ||
| Kariéra | -- | 216 | 66 | 97 | 163 | -5 | 67 | 13 | 48 | 4 | 6 | 9 | 3 | 440 | 15.00% | 3 | 3 | 3868 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 15 | 0.33 | 1.13 | 1.47 | 0.27 | 1.60 | ||
| Kariéra | -- | 216 | 0.31 | 0.45 | 0.75 | 0.31 | 2.04 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 23-24 | 55 | 12 | 17 | 29 | -11 | 16 | 4 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 109 | 11.01% | 3 | 3 | 997 | 34.76% | ||
| 24-25 | 76 | 20 | 25 | 45 | 6 | 14 | 4 | 7 | 1 | 2 | 5 | 2 | 114 | 17.54% | 0 | 0 | 1234 | 41.37% | ||
| 25-26 | 70 | 29 | 38 | 67 | 4 | 33 | 4 | 18 | 2 | 3 | 3 | 1 | 193 | 15.03% | 0 | 0 | 1341 | 44.36% | ||
| 26-27 | 15 | 5 | 17 | 22 | -4 | 4 | 1 | 14 | 1 | 1 | 1 | 0 | 24 | 20.83% | 0 | 0 | 296 | 44.77% | ||
| Kariéra | -- | 216 | 66 | 97 | 163 | -5 | 67 | 13 | 48 | 4 | 6 | 9 | 3 | 440 | 15.00% | 3 | 3 | 3868 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 25-26 | 12 | 4 | 7 | 11 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 41 | 9.76% | 0 | 0 | 218 | 40.00% | ||
| Kariéra | -- | 12 | 4 | 7 | 11 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 41 | 9.76% | 0 | 0 | 218 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 23-24 | 55 | 0.22 | 0.31 | 0.53 | 0.29 | 1.98 | ||
| 24-25 | 76 | 0.26 | 0.33 | 0.59 | 0.18 | 1.50 | ||
| 25-26 | 70 | 0.41 | 0.54 | 0.96 | 0.47 | 2.76 | ||
| 26-27 | 15 | 0.33 | 1.13 | 1.47 | 0.27 | 1.60 | ||
| Kariéra | -- | 216 | 0.31 | 0.45 | 0.75 | 0.31 | 2.04 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 25-26 | 12 | 0.33 | 0.58 | 0.92 | 0.00 | 3.42 | ||
| Kariéra | -- | 12 | 0.33 | 0.58 | 0.92 | 0.00 | 3.42 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

