Zoznam hráčov
Detail hráča
Matthew Knies | #23 | Ľavé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 17. 10. 2002 (vek: 24) |
| Miesto narodenia: | Phoenix, AZ, USA |
| Výška: | 6-2, 1.88m |
| Váha: | 210 lbs., 95.3 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2021, 2. kolo, 57. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 255 |
| Gólov celkom: | 69 |
| Asistencií celkom: | 98 |
| Bodov celkom: | 167 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.27 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.38 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.65 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 07. 11. 2026 01:00 | Buffalo Sabres | - | 5 | : | 2 | Review | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100% | 19:17 | |
| 06. 11. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 2 | : | 1s | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | - | 19:18 | |
| 04. 11. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 7 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 50% | 17:46 | |
| 01. 11. 2026 01:00 | Dallas Stars | - | 3 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 17:29 | |
| 30. 10. 2026 00:00 | Carolina Hurricanes | - | 3 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | - | 17:04 | |
| 28. 10. 2026 00:00 | Philadelphia Flyers | - | 3 | : | 4p | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 16:18 | |
| 25. 10. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 2 | : | 1p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | 19:09 | |
| 21. 10. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 2 | : | 6 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | - | 18:36 | |
| 19. 10. 2026 00:00 | Minnesota Wild | - | 2 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | 19:55 | |
| 18. 10. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 1 | : | 0p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 50% | 21:11 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 15 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 21 | 9.52% | 0 | 0 | 274 | 50.00% | ||
| Kariéra | -- | 255 | 69 | 98 | 167 | -15 | 123 | 12 | 35 | 1 | 2 | 12 | 1 | 432 | 15.97% | 20 | 6 | 4340 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 15 | 0.13 | 0.33 | 0.47 | 0.27 | 1.40 | ||
| Kariéra | -- | 255 | 0.27 | 0.38 | 0.65 | 0.48 | 1.69 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 22-23 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 2 | 2 | 40 | - | ||
| 23-24 | 80 | 15 | 20 | 35 | 9 | 45 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 115 | 13.04% | 18 | 4 | 1095 | - | ||
| 24-25 | 78 | 29 | 29 | 58 | 7 | 43 | 5 | 15 | 0 | 1 | 6 | 1 | 152 | 19.08% | 0 | 0 | 1445 | - | ||
| 25-26 | 79 | 23 | 43 | 66 | -30 | 29 | 6 | 16 | 1 | 1 | 2 | 0 | 140 | 16.43% | 0 | 0 | 1486 | 16.67% | ||
| 26-27 | 15 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 21 | 9.52% | 0 | 0 | 274 | 50.00% | ||
| Kariéra | -- | 255 | 69 | 98 | 167 | -15 | 123 | 12 | 35 | 1 | 2 | 12 | 1 | 432 | 15.97% | 20 | 6 | 4340 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 22-23 | 7 | 1 | 3 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14.29% | 15 | 1 | 92 | - | ||
| 23-24 | 7 | 2 | 1 | 3 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 14 | 14.29% | 0 | 0 | 106 | 100.00% | ||
| 24-25 | 13 | 5 | 2 | 7 | -4 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 29 | 17.24% | 0 | 0 | 258 | - | ||
| Kariéra | -- | 27 | 8 | 6 | 14 | -2 | 12 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 50 | 16.00% | 15 | 1 | 456 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 22-23 | 3 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 0.67 | 1.33 | ||
| 23-24 | 80 | 0.19 | 0.25 | 0.44 | 0.56 | 1.44 | ||
| 24-25 | 78 | 0.37 | 0.37 | 0.74 | 0.55 | 1.95 | ||
| 25-26 | 79 | 0.29 | 0.54 | 0.84 | 0.37 | 1.77 | ||
| 26-27 | 15 | 0.13 | 0.33 | 0.47 | 0.27 | 1.40 | ||
| Kariéra | -- | 255 | 0.27 | 0.38 | 0.65 | 0.48 | 1.69 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 22-23 | 7 | 0.14 | 0.43 | 0.57 | 0.57 | 1.00 | ||
| 23-24 | 7 | 0.29 | 0.14 | 0.43 | 0.29 | 2.00 | ||
| 24-25 | 13 | 0.38 | 0.15 | 0.54 | 0.46 | 2.23 | ||
| Kariéra | -- | 27 | 0.30 | 0.22 | 0.52 | 0.44 | 1.85 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

