Zoznam hráčov
Detail hráča
Bokondji Imama | #15 | Ľavé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 03. 08. 1996 (vek: 30) |
| Miesto narodenia: | Montreal, QC, CAN |
| Výška: | 6-1, 1.85m |
| Váha: | 221 lbs., 100.2 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2015, 6. kolo, 180. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 49 |
| Gólov celkom: | 2 |
| Asistencií celkom: | 0 |
| Bodov celkom: | 2 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.04 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.00 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.04 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 05. 11. 2026 01:30 | Florida Panthers | - | 5 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | 09:40 | |
| 03. 11. 2026 01:00 | Florida Panthers | - | 3 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | 04:28 | |
| 31. 10. 2026 00:00 | Florida Panthers | - | 5 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | 06:07 | |
| 28. 10. 2026 01:00 | Winnipeg Jets | - | 1 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | - | 11:11 | |
| 25. 10. 2026 20:00 | Chicago Blackhawks | - | 2 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | 04:53 | |
| 23. 10. 2026 01:00 | Pittsburgh Penguins | - | 4 | : | 0 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 2 | 0 | - | 09:31 | |
| 22. 10. 2026 01:30 | Ottawa Senators | - | 5 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | 07:19 | |
| 18. 10. 2026 00:00 | Florida Panthers | - | 8 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | - | 10:45 | |
| 16. 10. 2026 01:00 | Florida Panthers | - | 3 | : | 2p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | 05:30 | |
| 14. 10. 2026 00:15 | Columbus Blue Jackets | - | 3 | : | 7 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | 10:00 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 16 | 0 | 0 | 0 | -5 | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0.00% | 0 | 0 | 122 | - | ||
| Kariéra | -- | 49 | 2 | 0 | 2 | -6 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 25 | 8.00% | 23 | 2 | 320 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 16 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.25 | 0.56 | ||
| Kariéra | -- | 49 | 0.04 | 0.00 | 0.04 | 1.80 | 0.51 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 21-22 | 4 | 1 | 0 | 1 | -2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33.33% | 10 | 0 | 19 | - | ||
| 22-23 | 5 | 0 | 0 | 0 | -2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 13 | 2 | 38 | - | ||
| 23-24 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 0 | 0 | 34 | - | ||
| 24-25 | 16 | 1 | 0 | 1 | 2 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 10.00% | 0 | 0 | 91 | - | ||
| 25-26 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 0 | 0 | 16 | - | ||
| 26-27 | 16 | 0 | 0 | 0 | -5 | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0.00% | 0 | 0 | 122 | - | ||
| Kariéra | -- | 49 | 2 | 0 | 2 | -6 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 25 | 8.00% | 23 | 2 | 320 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| žiadne záznamy | ||||||||||||||||||||
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 21-22 | 4 | 0.25 | 0.00 | 0.25 | 1.25 | 0.75 | ||
| 22-23 | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | ||
| 23-24 | 6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.17 | 0.17 | ||
| 24-25 | 16 | 0.06 | 0.00 | 0.06 | 1.88 | 0.62 | ||
| 25-26 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.50 | 1.00 | ||
| 26-27 | 16 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.25 | 0.56 | ||
| Kariéra | -- | 49 | 0.04 | 0.00 | 0.04 | 1.80 | 0.51 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| žiadne záznamy | ||||||||
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

