Zoznam hráčov
Detail hráča
Pyotr Kochetkov | #52 | Brankár

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Brankár |
| Lapačka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 25. 06. 1999 (vek: 27) |
| Miesto narodenia: | Penza, RUS |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 205 lbs., 93.0 kg |
| Klub: |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 135 |
| Výhier celkom: | 81 |
| Prehier celkom: | 38 |
| Remíz celkom: | 0 |
| Prehier v nadstavení: | 12 |
| Odchytaných minút: | 7810 |
| Priemer gólov na zápas: | 2.38 |
| Úspešnosť zákrokov: | 90.58 % |
| Čistých kont: | 13 |

| Kariérne štatistiky | Čisté kontá |
| Zápasy v sezóne: | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | W / L | EV | PP | SH | TOTAL | SV | TOI | |||
| 01. 11. 2026 19:00 | Carolina Hurricanes | - | 7 | : | 0 | Review | - | 19 - 19 | 1 - 1 | 6 - 6 | 26 - 26 | 100% | 59:58 | ||
| 30. 10. 2026 00:00 | Carolina Hurricanes | - | 3 | : | 2 | Review | - | 21 - 22 | 0 - 0 | 3 - 4 | 24 - 26 | 92.31% | 60:00 | ||
| 28. 10. 2026 01:00 | Carolina Hurricanes | - | 2 | : | 1 | Review | - | 10 - 10 | 1 - 1 | 4 - 5 | 15 - 16 | 93.75% | 60:00 | ||
| 25. 10. 2026 01:00 | St. Louis Blues | - | 0 | : | 4 | Review | - | 22 - 22 | 0 - 0 | 2 - 2 | 24 - 24 | 100% | 59:50 | ||
| 21. 10. 2026 04:00 | Vancouver Canucks | - | 3 | : | 6 | Review | - | 14 - 16 | 0 - 0 | 0 - 1 | 14 - 17 | 82.35% | 60:00 | ||
| 17. 10. 2026 21:30 | Winnipeg Jets | - | 2 | : | 3 | Review | - | 19 - 21 | 0 - 0 | 2 - 2 | 21 - 23 | 91.30% | 60:00 | ||
| 14. 10. 2026 00:45 | Carolina Hurricanes | - | 4 | : | 2 | Review | - | 18 - 20 | 0 - 0 | 2 - 2 | 20 - 22 | 90.91% | 60:00 | ||
| 12. 10. 2026 01:00 | Philadelphia Flyers | - | 1 | : | 4 | Review | - | 16 - 17 | 0 - 0 | 2 - 2 | 18 - 19 | 94.74% | 60:00 | ||
| 09. 10. 2026 01:00 | Carolina Hurricanes | - | 7 | : | 2 | Review | - | 11 - 13 | 0 - 0 | 7 - 7 | 18 - 20 | 90.00% | 60:00 | ||
| 04. 10. 2026 01:00 | Philadelphia Flyers | - | 2 | : | 3p | Review | - | 13 - 15 | 0 - 0 | 3 - 3 | 16 - 18 | 88.89% | 62:51 | ||
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 26-27 | 10 | 10 | 0 | - | 0 | 2 | 15 | 211 | 92.89 % | 1.49 | 603 | ||
| Kariéra | -- | 135 | 81 | 38 | 0 | 12 | 13 | 310 | 3291 | 90.58 % | 2.38 | 7810 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 21-22 | 3 | 3 | 0 | - | 0 | 0 | 6 | 61 | 90.20 % | 2.42 | 149 | ||
| 22-23 | 24 | 12 | 7 | - | 5 | 4 | 57 | 627 | 90.91 % | 2.44 | 1404 | ||
| 23-24 | 42 | 23 | 13 | - | 4 | 4 | 92 | 1031 | 91.08 % | 2.33 | 2372 | ||
| 24-25 | 47 | 27 | 16 | - | 3 | 2 | 121 | 1172 | 89.76 % | 2.60 | 2791 | ||
| 25-26 | 9 | 6 | 2 | - | 0 | 1 | 19 | 189 | 89.95 % | 2.33 | 491 | ||
| 26-27 | 10 | 10 | 0 | - | 0 | 2 | 15 | 211 | 92.89 % | 1.49 | 603 | ||
| Kariéra | -- | 135 | 81 | 38 | 0 | 12 | 13 | 310 | 3291 | 90.58 % | 2.38 | 7810 |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 21-22 | 4 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | 11 | 84 | 86.90 % | 3.89 | 170 | ||
| 22-23 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 4 | 22 | 81.82 % | 6.14 | 40 | ||
| 23-24 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 3 | 25 | 88.00 % | 2.96 | 61 | ||
| 24-25 | 4 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 12 | 83 | 85.54 % | 3.60 | 200 | ||
| Kariéra | -- | 10 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 30 | 214 | 85.98 % | 3.82 | 471 |
Legenda k štatistikám brankárov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

