Zoznam hráčov
Detail hráča
Dustin Wolf | #32 | Brankár

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Brankár |
| Lapačka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 16. 04. 2001 (vek: 25) |
| Miesto narodenia: | Gilroy, CA, USA |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 156 lbs., 70.8 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2019, 7. kolo, 214. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 133 |
| Výhier celkom: | 61 |
| Prehier celkom: | 56 |
| Remíz celkom: | 0 |
| Prehier v nadstavení: | 12 |
| Odchytaných minút: | 7641 |
| Priemer gólov na zápas: | 2.93 |
| Úspešnosť zákrokov: | 90.03 % |
| Čistých kont: | 5 |

| Kariérne štatistiky | Čisté kontá |
| Zápasy v sezóne: | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | W / L | EV | PP | SH | TOTAL | SV | TOI | |||
| 16. 10. 2026 04:00 | Vegas Golden Knights | - | 6 | : | 2 | Review | - | 17 - 20 | 1 - 2 | 9 - 11 | 27 - 33 | 81.82% | 60:00 | ||
| 14. 10. 2026 03:45 | Anaheim Ducks | - | 2 | : | 4 | Review | - | 22 - 23 | 0 - 0 | 1 - 2 | 23 - 25 | 92.00% | 59:39 | ||
| 11. 10. 2026 04:00 | Calgary Flames | - | 2 | : | 4 | Review | - | 24 - 26 | 0 - 1 | 0 - 1 | 24 - 28 | 85.71% | 57:11 | ||
| 05. 10. 2026 02:00 | Seattle Kraken | - | 6 | : | 1 | Review | - | 21 - 27 | 0 - 0 | 0 - 0 | 21 - 27 | 77.78% | 60:00 | ||
| 02. 10. 2026 03:00 | Calgary Flames | - | 1 | : | 6 | Review | - | 21 - 26 | 0 - 0 | 5 - 6 | 26 - 32 | 81.25% | 59:50 | ||
| Koniec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||
| 15. 04. 2026 03:00 | Calgary Flames | - | 1 | : | 3 | Review | - | 31 - 33 | 1 - 1 | 4 - 4 | 36 - 38 | 94.74% | 59:25 | ||
| 13. 04. 2026 03:00 | Calgary Flames | - | 4 | : | 1 | Review | - | 22 - 23 | 2 - 2 | 4 - 4 | 28 - 29 | 96.55% | 59:59 | ||
| 10. 04. 2026 03:00 | Colorado Avalanche | - | 3 | : | 1 | Review | - | 34 - 35 | 2 - 2 | 2 - 3 | 38 - 40 | 95.00% | 57:38 | ||
| 03. 04. 2026 04:00 | Vegas Golden Knights | - | 6 | : | 3 | Review | - | 20 - 25 | 0 - 0 | 8 - 9 | 28 - 34 | 82.35% | 59:11 | ||
| 31. 03. 2026 02:30 | Colorado Avalanche | - | 9 | : | 2 | Review | - | 11 - 13 | 0 - 0 | 1 - 3 | 12 - 16 | 75.00% | 09:19 | ||
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 26-27 | 5 | 1 | 4 | - | 0 | 0 | 24 | 145 | 83.45 % | 4.85 | 297 | ||
| Kariéra | -- | 133 | 61 | 56 | 0 | 12 | 5 | 373 | 3743 | 90.03 % | 2.93 | 7641 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 22-23 | 1 | 1 | 0 | - | 0 | 0 | 1 | 24 | 95.83 % | 1.00 | 60 | ||
| 23-24 | 17 | 7 | 7 | - | 1 | 0 | 50 | 467 | 89.29 % | 3.16 | 951 | ||
| 24-25 | 53 | 29 | 16 | - | 8 | 3 | 140 | 1549 | 90.96 % | 2.64 | 3183 | ||
| 25-26 | 57 | 23 | 29 | - | 3 | 2 | 158 | 1558 | 89.92 % | 3.01 | 3150 | ||
| 26-27 | 5 | 1 | 4 | - | 0 | 0 | 24 | 145 | 83.45 % | 4.85 | 297 | ||
| Kariéra | -- | 133 | 61 | 56 | 0 | 12 | 5 | 373 | 3743 | 90.03 % | 2.93 | 7641 |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| žiadne záznamy | |||||||||||||
Legenda k štatistikám brankárov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

