Zoznam hráčov
Detail hráča
Joel Hofer | #30 | Brankár

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Brankár |
| Lapačka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 30. 07. 2000 (vek: 26) |
| Miesto narodenia: | Winnipeg, MB, CAN |
| Výška: | 6-5, 1.96m |
| Váha: | 179 lbs., 81.2 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2018, 4. kolo, 107. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 120 |
| Výhier celkom: | 61 |
| Prehier celkom: | 37 |
| Remíz celkom: | 0 |
| Prehier v nadstavení: | 11 |
| Odchytaných minút: | 6665 |
| Priemer gólov na zápas: | 2.66 |
| Úspešnosť zákrokov: | 90.79 % |
| Čistých kont: | 9 |

| Kariérne štatistiky | Čisté kontá |
| Zápasy v sezóne: | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | W / L | EV | PP | SH | TOTAL | SV | TOI | |||
| 16. 10. 2026 02:00 | Minnesota Wild | - | 5 | : | 4 | Review | - | 21 - 25 | 0 - 0 | 12 - 13 | 33 - 38 | 86.84% | 57:27 | ||
| 14. 10. 2026 01:30 | Ottawa Senators | - | 2 | : | 7 | Review | - | 12 - 13 | 1 - 1 | 2 - 3 | 15 - 17 | 88.24% | 59:12 | ||
| 09. 10. 2026 02:00 | St. Louis Blues | - | 2 | : | 3p | Review | - | 19 - 22 | 0 - 0 | 5 - 5 | 24 - 27 | 88.89% | 60:52 | ||
| 07. 10. 2026 02:00 | Chicago Blackhawks | - | 4 | : | 2 | Review | - | 13 - 14 | 1 - 1 | 3 - 4 | 17 - 19 | 89.47% | 58:14 | ||
| 03. 10. 2026 03:00 | Dallas Stars | - | 0 | : | 4 | Review | - | 20 - 20 | 1 - 1 | 4 - 4 | 25 - 25 | 100% | 60:00 | ||
| Koniec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||
| 17. 04. 2026 02:00 | Utah Mammoth | - | 3 | : | 5 | Review | - | 20 - 23 | 0 - 0 | 0 - 0 | 20 - 23 | 86.96% | 60:00 | ||
| 14. 04. 2026 02:00 | St. Louis Blues | - | 6 | : | 3 | Review | - | 21 - 22 | 2 - 3 | 5 - 6 | 28 - 31 | 90.32% | 59:50 | ||
| 11. 04. 2026 23:00 | Chicago Blackhawks | - | 3 | : | 5 | Review | - | 26 - 29 | 0 - 0 | 5 - 5 | 31 - 34 | 91.18% | 60:00 | ||
| 08. 04. 2026 02:00 | St. Louis Blues | - | 1 | : | 3 | Review | - | 33 - 35 | 0 - 1 | 1 - 1 | 34 - 37 | 91.89% | 55:51 | ||
| 06. 04. 2026 03:30 | Colorado Avalanche | - | 2 | : | 3 | Review | - | 23 - 25 | 1 - 1 | 2 - 2 | 26 - 28 | 92.86% | 60:00 | ||
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 26-27 | 5 | 2 | 2 | - | 1 | 1 | 12 | 128 | 90.63 % | 2.43 | 296 | ||
| Kariéra | -- | 120 | 61 | 37 | 0 | 11 | 9 | 295 | 3204 | 90.79 % | 2.66 | 6665 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 21-22 | 2 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 6 | 50 | 88.00 % | 3.07 | 118 | ||
| 22-23 | 6 | 3 | 1 | - | 1 | 0 | 17 | 179 | 90.50 % | 3.22 | 318 | ||
| 23-24 | 30 | 15 | 12 | - | 1 | 1 | 72 | 830 | 91.45 % | 2.65 | 1629 | ||
| 24-25 | 31 | 16 | 8 | - | 3 | 1 | 74 | 767 | 90.35 % | 2.64 | 1679 | ||
| 25-26 | 46 | 24 | 13 | - | 5 | 6 | 114 | 1250 | 90.96 % | 2.61 | 2625 | ||
| 26-27 | 5 | 2 | 2 | - | 1 | 1 | 12 | 128 | 90.63 % | 2.43 | 296 | ||
| Kariéra | -- | 120 | 61 | 37 | 0 | 11 | 9 | 295 | 3204 | 90.79 % | 2.66 | 6665 |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| žiadne záznamy | |||||||||||||
Legenda k štatistikám brankárov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

