Zoznam hráčov
Detail hráča
Spencer Knight | #30 | Brankár

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Brankár |
| Lapačka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 19. 04. 2001 (vek: 25) |
| Miesto narodenia: | Stamford, CT, USA |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 192 lbs., 87.1 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2019, 1. kolo, 13. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 162 |
| Výhier celkom: | 72 |
| Prehier celkom: | 66 |
| Remíz celkom: | 0 |
| Prehier v nadstavení: | 20 |
| Odchytaných minút: | 9328 |
| Priemer gólov na zápas: | 2.86 |
| Úspešnosť zákrokov: | 90.25 % |
| Čistých kont: | 8 |

| Kariérne štatistiky | Čisté kontá |
| Zápasy v sezóne: | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | W / L | EV | PP | SH | TOTAL | SV | TOI | |||
| 03. 11. 2026 02:00 | Chicago Blackhawks | - | 2 | : | 5 | Review | - | 16 - 19 | 1 - 1 | 7 - 8 | 24 - 28 | 85.71% | 58:54 | ||
| 30. 10. 2026 00:30 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 1 | Review | - | 22 - 24 | 0 - 0 | 5 - 6 | 27 - 30 | 90.00% | 59:16 | ||
| 28. 10. 2026 01:00 | Chicago Blackhawks | - | 2 | : | 1 | Review | - | 21 - 22 | 0 - 0 | 4 - 4 | 25 - 26 | 96.15% | 60:00 | ||
| 25. 10. 2026 20:00 | Chicago Blackhawks | - | 2 | : | 3 | Review | - | 27 - 29 | 1 - 1 | 2 - 3 | 30 - 33 | 90.91% | 57:38 | ||
| 24. 10. 2026 02:00 | Chicago Blackhawks | - | 1 | : | 4 | Review | - | 19 - 21 | 2 - 3 | 3 - 3 | 24 - 27 | 88.89% | 59:14 | ||
| 18. 10. 2026 01:00 | Chicago Blackhawks | - | 0 | : | 4 | Review | - | 19 - 22 | 3 - 3 | 6 - 7 | 28 - 32 | 87.50% | 59:40 | ||
| 16. 10. 2026 02:00 | Chicago Blackhawks | - | 4 | : | 3p | Review | - | 27 - 29 | 0 - 0 | 4 - 5 | 31 - 34 | 91.18% | 61:37 | ||
| 14. 10. 2026 02:00 | Chicago Blackhawks | - | 5 | : | 3 | Review | - | 21 - 24 | 0 - 0 | 3 - 3 | 24 - 27 | 88.89% | 60:00 | ||
| 11. 10. 2026 01:00 | Chicago Blackhawks | - | 2 | : | 5 | Review | - | 29 - 33 | 2 - 3 | 3 - 3 | 34 - 39 | 87.18% | 57:49 | ||
| 07. 10. 2026 02:00 | Chicago Blackhawks | - | 4 | : | 2 | Review | - | 21 - 22 | 0 - 0 | 5 - 6 | 26 - 28 | 92.86% | 60:00 | ||
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 26-27 | 12 | 4 | 8 | - | 0 | 0 | 39 | 368 | 89.40 % | 3.28 | 713 | ||
| Kariéra | -- | 162 | 72 | 66 | 0 | 20 | 8 | 445 | 4564 | 90.25 % | 2.86 | 9328 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 20-21 | 4 | 4 | 0 | - | 0 | 0 | 8 | 99 | 91.90 % | 2.32 | 207 | ||
| 21-22 | 32 | 19 | 9 | - | 3 | 2 | 81 | 876 | 90.80 % | 2.79 | 1741 | ||
| 22-23 | 21 | 9 | 8 | - | 3 | 1 | 62 | 627 | 90.11 % | 3.18 | 1169 | ||
| 24-25 | 23 | 12 | 8 | - | 1 | 2 | 52 | 560 | 90.71 % | 2.40 | 1299 | ||
| 24-25 | 15 | 5 | 8 | - | 2 | 0 | 48 | 451 | 89.58 % | 3.18 | 905 | ||
| 25-26 | 55 | 19 | 25 | - | 11 | 3 | 155 | 1583 | 90.21 % | 2.82 | 3294 | ||
| 26-27 | 12 | 4 | 8 | - | 0 | 0 | 39 | 368 | 89.40 % | 3.28 | 713 | ||
| Kariéra | -- | 162 | 72 | 66 | 0 | 20 | 8 | 445 | 4564 | 90.25 % | 2.86 | 9328 |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 20-21 | 2 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 4 | 60 | 93.33 % | 2.06 | 117 | ||
| Kariéra | -- | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 60 | 93.33 % | 2.05 | 117 |
Legenda k štatistikám brankárov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

