Zoznam hráčov
Detail hráča
Joseph Woll | #60 | Brankár

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Brankár |
| Lapačka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 12. 07. 1998 (vek: 28) |
| Miesto narodenia: | Dardenne Prairie, MO, USA |
| Výška: | 6-4, 1.93m |
| Váha: | 203 lbs., 92.1 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2016, 3. kolo, 62. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 126 |
| Výhier celkom: | 64 |
| Prehier celkom: | 49 |
| Remíz celkom: | 0 |
| Prehier v nadstavení: | 11 |
| Odchytaných minút: | 7342 |
| Priemer gólov na zápas: | 2.95 |
| Úspešnosť zákrokov: | 90.56 % |
| Čistých kont: | 4 |

| Kariérne štatistiky | Čisté kontá |
| Zápasy v sezóne: | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | W / L | EV | PP | SH | TOTAL | SV | TOI | |||
| 06. 11. 2026 01:00 | New York Rangers | - | 3 | : | 2 | Review | - | 24 - 26 | 0 - 0 | 1 - 2 | 25 - 28 | 89.29% | 58:43 | ||
| 29. 10. 2026 00:30 | Washington Capitals | - | 5 | : | 2 | Review | - | 22 - 25 | 0 - 0 | 3 - 4 | 25 - 29 | 86.21% | 58:09 | ||
| 24. 10. 2026 19:00 | Philadelphia Flyers | - | 4 | : | 5 | Review | - | 10 - 14 | 4 - 4 | 7 - 8 | 21 - 26 | 80.77% | 57:49 | ||
| 20. 10. 2026 01:00 | Philadelphia Flyers | - | 3 | : | 2 | Review | - | 21 - 23 | 0 - 0 | 3 - 3 | 24 - 26 | 92.31% | 60:00 | ||
| 16. 10. 2026 01:30 | Detroit Red Wings | - | 2 | : | 1 | Review | - | 17 - 19 | 2 - 2 | 5 - 5 | 24 - 26 | 92.31% | 59:55 | ||
| 12. 10. 2026 01:00 | Philadelphia Flyers | - | 1 | : | 4 | Review | - | 20 - 24 | 3 - 3 | 3 - 3 | 26 - 30 | 86.67% | 59:50 | ||
| 09. 10. 2026 01:00 | Ottawa Senators | - | 2 | : | 1 | Review | - | 18 - 19 | 1 - 1 | 5 - 6 | 24 - 26 | 92.31% | 58:15 | ||
| 04. 10. 2026 01:00 | Philadelphia Flyers | - | 2 | : | 3p | Review | - | 30 - 31 | 2 - 2 | 5 - 7 | 37 - 40 | 92.50% | 62:48 | ||
| 02. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 3 | : | 2p | Review | - | 33 - 36 | 0 - 0 | 8 - 8 | 41 - 44 | 93.18% | 62:49 | ||
| Prestup z Toronto Maple Leafs do Philadelphia Flyers | |||||||||||||||
| Koniec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||
| 12. 04. 2026 01:00 | Toronto Maple Leafs | - | 2 | : | 6 | Review | - | 19 - 23 | 0 - 0 | 0 - 0 | 19 - 23 | 82.61% | 57:55 | ||
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 26-27 | 9 | 1 | 6 | - | 2 | 0 | 28 | 276 | 89.86 % | 3.12 | 539 | ||
| Kariéra | -- | 126 | 64 | 49 | 0 | 11 | 4 | 361 | 3826 | 90.56 % | 2.95 | 7342 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 21-22 | 4 | 3 | 1 | - | 0 | 1 | 11 | 123 | 91.10 % | 2.75 | 240 | ||
| 22-23 | 7 | 6 | 1 | - | 0 | 0 | 15 | 219 | 93.15 % | 2.16 | 417 | ||
| 23-24 | 25 | 12 | 11 | - | 1 | 0 | 72 | 772 | 90.67 % | 2.94 | 1472 | ||
| 24-25 | 42 | 27 | 14 | - | 1 | 1 | 111 | 1216 | 90.87 % | 2.73 | 2443 | ||
| 25-26 | 39 | 15 | 16 | - | 7 | 2 | 124 | 1220 | 89.92 % | 3.34 | 2231 | ||
| 26-27 | 9 | 1 | 6 | - | 2 | 0 | 28 | 276 | 89.86 % | 3.12 | 539 | ||
| Kariéra | -- | 126 | 64 | 49 | 0 | 11 | 4 | 361 | 3826 | 90.56 % | 2.95 | 7342 |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 22-23 | 4 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | 8 | 94 | 91.49 % | 2.43 | 198 | ||
| 23-24 | 3 | 2 | 0 | - | 0 | 0 | 2 | 56 | 96.43 % | 0.86 | 140 | ||
| 24-25 | 7 | 3 | 4 | - | 0 | 1 | 23 | 201 | 88.56 % | 3.56 | 388 | ||
| Kariéra | -- | 14 | 6 | 6 | 0 | 0 | 1 | 33 | 351 | 90.60 % | 2.73 | 726 |
Legenda k štatistikám brankárov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

