Zoznam hráčov
Detail hráča
Morgan Geekie | #39 | Center

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 20. 07. 1998 (vek: 28) |
| Miesto narodenia: | Strathclair, MB, CAN |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 192 lbs., 87.1 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2017, 3. kolo, 67. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 430 |
| Gólov celkom: | 114 |
| Asistencií celkom: | 124 |
| Bodov celkom: | 238 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.27 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.29 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.55 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 03. 11. 2026 01:00 | Boston Bruins | - | 3 | : | 2s | Review | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 50% | 16:57 | |
| 31. 10. 2026 18:00 | Boston Bruins | - | 5 | : | 4p | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 100% | 16:23 | |
| 30. 10. 2026 01:00 | St. Louis Blues | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 100% | 15:20 | |
| 28. 10. 2026 01:00 | Carolina Hurricanes | - | 2 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 16:49 | |
| 25. 10. 2026 01:00 | Boston Bruins | - | 6 | : | 4 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 15:38 | |
| 23. 10. 2026 01:00 | Boston Bruins | - | 6 | : | 0 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0% | 14:34 | |
| 21. 10. 2026 02:00 | Dallas Stars | - | 3 | : | 2p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0% | 16:59 | |
| 18. 10. 2026 03:00 | Los Angeles Kings | - | 1 | : | 4 | Review | 0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 33% | 17:47 | |
| 17. 10. 2026 04:00 | Anaheim Ducks | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 60% | 19:59 | |
| 14. 10. 2026 05:00 | San Jose Sharks | - | 3 | : | 6 | Review | 0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 33% | 17:46 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 16 | 3 | 8 | 11 | 2 | 8 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 13.64% | 0 | 0 | 273 | 45.95% | ||
| Kariéra | -- | 430 | 114 | 124 | 238 | 8 | 134 | 25 | 57 | 0 | 0 | 14 | 1 | 695 | 16.40% | 146 | 77 | 6178 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 16 | 0.19 | 0.50 | 0.69 | 0.50 | 1.38 | ||
| Kariéra | -- | 430 | 0.27 | 0.29 | 0.55 | 0.31 | 1.62 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 19-20 | 2 | 3 | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 75.00% | 1 | 4 | 24 | 54.55% | ||
| 20-21 | 36 | 3 | 6 | 9 | 1 | 10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 10.00% | 28 | 6 | 353 | 52.48% | ||
| 21-22 | 73 | 7 | 15 | 22 | -16 | 18 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 97 | 7.22% | 55 | 23 | 921 | 52.47% | ||
| 22-23 | 69 | 9 | 19 | 28 | 14 | 24 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 81 | 11.11% | 53 | 33 | 722 | 49.17% | ||
| 23-24 | 76 | 17 | 22 | 39 | 6 | 28 | 4 | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 | 130 | 13.08% | 9 | 11 | 1172 | 44.09% | ||
| 24-25 | 77 | 33 | 24 | 57 | 3 | 22 | 4 | 9 | 0 | 0 | 4 | 0 | 150 | 22.00% | 0 | 0 | 1303 | 46.52% | ||
| 25-26 | 81 | 39 | 29 | 68 | -5 | 22 | 12 | 24 | 0 | 0 | 6 | 1 | 181 | 21.55% | 0 | 0 | 1410 | 45.63% | ||
| 26-27 | 16 | 3 | 8 | 11 | 2 | 8 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 13.64% | 0 | 0 | 273 | 45.95% | ||
| Kariéra | -- | 430 | 114 | 124 | 238 | 8 | 134 | 25 | 57 | 0 | 0 | 14 | 1 | 695 | 16.40% | 146 | 77 | 6178 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 19-20 | 8 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 12 | 3 | 88 | 45.76% | ||
| 20-21 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 2 | 0 | 20 | - | ||
| 22-23 | 13 | 2 | 2 | 4 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14.29% | 14 | 7 | 148 | 45.00% | ||
| 23-24 | 13 | 4 | 1 | 5 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 21.05% | 0 | 0 | 217 | 45.77% | ||
| 25-26 | 6 | 2 | 2 | 4 | -1 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 16.67% | 0 | 0 | 110 | 30.77% | ||
| Kariéra | -- | 43 | 8 | 6 | 14 | -2 | 24 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 53 | 15.09% | 28 | 10 | 583 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 19-20 | 2 | 1.50 | 0.50 | 2.00 | 1.00 | 2.00 | ||
| 20-21 | 36 | 0.08 | 0.17 | 0.25 | 0.28 | 0.83 | ||
| 21-22 | 73 | 0.10 | 0.21 | 0.30 | 0.25 | 1.33 | ||
| 22-23 | 69 | 0.13 | 0.28 | 0.41 | 0.35 | 1.17 | ||
| 23-24 | 76 | 0.22 | 0.29 | 0.51 | 0.37 | 1.71 | ||
| 24-25 | 77 | 0.43 | 0.31 | 0.74 | 0.29 | 1.95 | ||
| 25-26 | 81 | 0.48 | 0.36 | 0.84 | 0.27 | 2.23 | ||
| 26-27 | 16 | 0.19 | 0.50 | 0.69 | 0.50 | 1.38 | ||
| Kariéra | -- | 430 | 0.27 | 0.29 | 0.55 | 0.31 | 1.62 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 19-20 | 8 | 0.00 | 0.12 | 0.12 | 0.00 | 0.50 | ||
| 20-21 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.33 | ||
| 22-23 | 13 | 0.15 | 0.15 | 0.31 | 0.92 | 1.08 | ||
| 23-24 | 13 | 0.31 | 0.08 | 0.38 | 0.46 | 1.46 | ||
| 25-26 | 6 | 0.33 | 0.33 | 0.67 | 1.00 | 2.00 | ||
| Kariéra | -- | 43 | 0.19 | 0.14 | 0.33 | 0.56 | 1.23 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

