Zoznam hráčov
Detail hráča
Jonas Johansson | #31 | Brankár

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Brankár |
| Lapačka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 19. 09. 1995 (vek: 31) |
| Miesto narodenia: | Gävle, SWE |
| Výška: | 6-5, 1.96m |
| Váha: | 219 lbs., 99.3 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2014, 3. kolo, 61. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 109 |
| Výhier celkom: | 44 |
| Prehier celkom: | 38 |
| Remíz celkom: | 0 |
| Prehier v nadstavení: | 14 |
| Odchytaných minút: | 5997 |
| Priemer gólov na zápas: | 3.33 |
| Úspešnosť zákrokov: | 88.71 % |
| Čistých kont: | 4 |

| Kariérne štatistiky | Čisté kontá |
| Zápasy v sezóne: | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | W / L | EV | PP | SH | TOTAL | SV | TOI | |||
| 02. 11. 2026 02:00 | Anaheim Ducks | - | 6 | : | 3 | Review | - | 21 - 23 | 1 - 1 | 5 - 9 | 27 - 33 | 81.82% | 60:00 | ||
| 30. 10. 2026 03:00 | Los Angeles Kings | - | 6 | : | 5p | Review | - | 7 - 10 | 0 - 0 | 5 - 6 | 12 - 16 | 75.00% | 30:54 | ||
| 28. 10. 2026 03:00 | Vegas Golden Knights | - | 4 | : | 1 | Review | - | 22 - 23 | 0 - 0 | 3 - 4 | 25 - 27 | 92.59% | 58:07 | ||
| 25. 10. 2026 01:00 | Ottawa Senators | - | 7 | : | 4 | Review | - | 19 - 22 | 1 - 2 | 4 - 4 | 24 - 28 | 85.71% | 59:34 | ||
| Prestup z Tampa Bay Lightning do Ottawa Senators | |||||||||||||||
| Koniec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||
| 08. 04. 2026 01:00 | Ottawa Senators | - | 6 | : | 2 | Review | - | 24 - 27 | 0 - 0 | 2 - 4 | 26 - 31 | 83.87% | 58:46 | ||
| 29. 03. 2026 23:00 | Tampa Bay Lightning | - | 3 | : | 2 | Review | - | 23 - 25 | 2 - 2 | 4 - 4 | 29 - 31 | 93.55% | 60:00 | ||
| 23. 03. 2026 01:00 | Calgary Flames | - | 4 | : | 3p | Review | - | 25 - 29 | 0 - 0 | 0 - 0 | 25 - 29 | 86.21% | 59:39 | ||
| 08. 03. 2026 23:00 | Buffalo Sabres | - | 8 | : | 7 | Review | - | 27 - 30 | 1 - 2 | 6 - 10 | 34 - 42 | 80.95% | 58:54 | ||
| 01. 03. 2026 01:00 | Tampa Bay Lightning | - | 2 | : | 6 | Review | - | 13 - 13 | 1 - 1 | 6 - 7 | 20 - 21 | 95.24% | 38:06 | ||
| 27. 02. 2026 01:00 | Carolina Hurricanes | - | 5 | : | 4 | Review | - | 23 - 27 | 0 - 0 | 5 - 6 | 28 - 33 | 84.85% | 57:03 | ||
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 26-27 | 4 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | 16 | 105 | 84.76 % | 4.60 | 209 | ||
| Kariéra | -- | 109 | 44 | 38 | 0 | 14 | 4 | 333 | 2949 | 88.71 % | 3.33 | 5997 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 19-20 | 6 | 1 | 3 | - | 1 | 0 | 16 | 151 | 89.40 % | 2.94 | 327 | ||
| 20-21 | 7 | 0 | 5 | - | 1 | 0 | 24 | 207 | 88.40 % | 3.79 | 380 | ||
| 20-21 | 8 | 5 | 1 | - | 1 | 1 | 15 | 173 | 91.30 % | 2.06 | 437 | ||
| 21-22 | 9 | 3 | 2 | - | 1 | 0 | 23 | 200 | 88.50 % | 3.73 | 371 | ||
| 21-22 | 2 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 15 | 64 | 76.60 % | 7.74 | 117 | ||
| 22-23 | 3 | 2 | 0 | - | 0 | 0 | 5 | 73 | 93.15 % | 2.10 | 143 | ||
| 23-24 | 26 | 12 | 7 | - | 5 | 2 | 83 | 752 | 88.96 % | 3.37 | 1478 | ||
| 24-25 | 19 | 9 | 6 | - | 3 | 1 | 58 | 554 | 89.53 % | 3.13 | 1111 | ||
| 25-26 | 25 | 11 | 10 | - | 2 | 0 | 78 | 670 | 88.36 % | 3.29 | 1424 | ||
| 26-27 | 4 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | 16 | 105 | 84.76 % | 4.60 | 209 | ||
| Kariéra | -- | 109 | 44 | 38 | 0 | 14 | 4 | 333 | 2949 | 88.71 % | 3.33 | 5997 |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| žiadne záznamy | |||||||||||||
Legenda k štatistikám brankárov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

