Zoznam hráčov
Detail hráča
Jack Hughes | #86 | Center

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 14. 05. 2001 (vek: 25) |
| Miesto narodenia: | Orlando, FL, USA |
| Výška: | 5-10, 1.78m |
| Váha: | 170 lbs., 77.1 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2019, 1. kolo, 1. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 445 |
| Gólov celkom: | 176 |
| Asistencií celkom: | 273 |
| Bodov celkom: | 449 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.40 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.61 |
| Priemer bodov na zápas: | 1.01 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 06. 11. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 5 | : | 4p | Review | 0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 | 47% | 20:13 | |
| 04. 11. 2026 01:30 | New Jersey Devils | - | 4 | : | 3s | Review | 2 | 1 | 3 | +1 | 0 | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 50% | 25:17 | |
| 30. 10. 2026 23:00 | Vegas Golden Knights | - | 2 | : | 5 | Review | 2 | 0 | 2 | +4 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 57% | 17:20 | |
| 29. 10. 2026 02:00 | Colorado Avalanche | - | 5 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 44% | 20:37 | |
| 28. 10. 2026 01:00 | Dallas Stars | - | 1 | : | 5 | Review | 1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 4 | 0 | 30% | 19:42 | |
| 24. 10. 2026 21:30 | New Jersey Devils | - | 3 | : | 1 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13% | 19:18 | |
| 23. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 4 | : | 1 | Review | 1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 50% | 18:49 | |
| 21. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 4 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 63% | 16:55 | |
| 17. 10. 2026 19:00 | Washington Capitals | - | 4 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 38% | 22:42 | |
| 16. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 7 | : | 1 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11% | 17:34 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 16 | 8 | 13 | 21 | 10 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 3 | 2 | 65 | 12.31% | 0 | 0 | 328 | 37.66% | ||
| Kariéra | -- | 445 | 176 | 273 | 449 | -25 | 72 | 40 | 148 | 2 | 4 | 30 | 11 | 1562 | 11.27% | 47 | 84 | 8778 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 16 | 0.50 | 0.81 | 1.31 | 0.00 | 4.06 | ||
| Kariéra | -- | 445 | 0.40 | 0.61 | 1.01 | 0.16 | 3.51 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 19-20 | 61 | 7 | 14 | 21 | -26 | 10 | 4 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 | 123 | 5.69% | 12 | 21 | 968 | 36.15% | ||
| 20-21 | 56 | 11 | 20 | 31 | -3 | 16 | 1 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 142 | 7.75% | 15 | 15 | 1068 | 35.35% | ||
| 21-22 | 49 | 26 | 30 | 56 | -16 | 0 | 6 | 14 | 0 | 0 | 2 | 2 | 165 | 15.76% | 6 | 15 | 959 | 34.56% | ||
| 22-23 | 78 | 43 | 56 | 99 | 10 | 6 | 9 | 31 | 0 | 0 | 6 | 1 | 336 | 12.80% | 12 | 30 | 1558 | 35.34% | ||
| 23-24 | 62 | 27 | 47 | 74 | -12 | 12 | 9 | 31 | 0 | 0 | 4 | 2 | 274 | 9.85% | 2 | 3 | 1300 | 37.22% | ||
| 24-25 | 62 | 27 | 43 | 70 | 12 | 18 | 6 | 27 | 1 | 2 | 7 | 2 | 229 | 11.79% | 0 | 0 | 1296 | 37.63% | ||
| 25-26 | 61 | 27 | 50 | 77 | 0 | 10 | 4 | 23 | 1 | 2 | 5 | 1 | 228 | 11.84% | 0 | 0 | 1301 | 34.77% | ||
| 26-27 | 16 | 8 | 13 | 21 | 10 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 3 | 2 | 65 | 12.31% | 0 | 0 | 328 | 37.66% | ||
| Kariéra | -- | 445 | 176 | 273 | 449 | -25 | 72 | 40 | 148 | 2 | 4 | 30 | 11 | 1562 | 11.27% | 47 | 84 | 8778 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 22-23 | 12 | 6 | 5 | 11 | -4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 | 13.33% | 5 | 3 | 237 | 48.94% | ||
| Kariéra | -- | 12 | 6 | 5 | 11 | -4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 | 13.33% | 5 | 3 | 237 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 19-20 | 61 | 0.11 | 0.23 | 0.34 | 0.16 | 2.02 | ||
| 20-21 | 56 | 0.20 | 0.36 | 0.55 | 0.29 | 2.54 | ||
| 21-22 | 49 | 0.53 | 0.61 | 1.14 | 0.00 | 3.37 | ||
| 22-23 | 78 | 0.55 | 0.72 | 1.27 | 0.08 | 4.31 | ||
| 23-24 | 62 | 0.44 | 0.76 | 1.19 | 0.19 | 4.42 | ||
| 24-25 | 62 | 0.44 | 0.69 | 1.13 | 0.29 | 3.69 | ||
| 25-26 | 61 | 0.44 | 0.82 | 1.26 | 0.16 | 3.74 | ||
| 26-27 | 16 | 0.50 | 0.81 | 1.31 | 0.00 | 4.06 | ||
| Kariéra | -- | 445 | 0.40 | 0.61 | 1.01 | 0.16 | 3.51 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 22-23 | 12 | 0.50 | 0.42 | 0.92 | 0.17 | 3.75 | ||
| Kariéra | -- | 12 | 0.50 | 0.42 | 0.92 | 0.17 | 3.75 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

