Zoznam hráčov
Detail hráča
Karson Kuhlman | #83 | Center | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 26. 09. 1995 (vek: 30) |
| Miesto narodenia: | Esko, MN, USA |
| Výška: | 5-11, 1.80m |
| Váha: | 185 lbs., 83.9 kg |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 147 |
| Gólov celkom: | 12 |
| Asistencií celkom: | 18 |
| Bodov celkom: | 30 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.08 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.12 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.20 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 18-19 | 11 | 3 | 2 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 20.00% | 6 | 4 | 134 | 100.00% | ||
| 19-20 | 25 | 1 | 5 | 6 | 3 | 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 | 2.22% | 36 | 8 | 314 | 25.00% | ||
| 20-21 | 20 | 2 | 0 | 2 | -6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 6.45% | 27 | 4 | 213 | 50.00% | ||
| 21-22 | 19 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4.55% | 42 | 7 | 195 | - | ||
| 21-22 | 25 | 2 | 6 | 8 | -2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 | 4.35% | 29 | 13 | 330 | - | ||
| 22-23 | 14 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 7.69% | 8 | 6 | 136 | - | ||
| 22-23 | 33 | 2 | 2 | 4 | -7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 35 | 5.71% | 33 | 12 | 421 | - | ||
| Kariéra | -- | 147 | 12 | 18 | 30 | -4 | 29 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 207 | 5.80% | 181 | 54 | 1743 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 18-19 | 8 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 10.00% | 8 | 0 | 93 | 33.33% | ||
| 19-20 | 5 | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0.00% | 18 | 1 | 64 | 20.00% | ||
| 20-21 | 3 | 0 | 1 | 1 | -2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 3 | 0 | 28 | - | ||
| 22-23 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 2 | 0 | 11 | - | ||
| Kariéra | -- | 17 | 1 | 3 | 4 | -3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 4.00% | 31 | 1 | 196 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 18-19 | 11 | 0.27 | 0.18 | 0.45 | 0.18 | 1.36 | ||
| 19-20 | 25 | 0.04 | 0.20 | 0.24 | 0.52 | 1.80 | ||
| 20-21 | 20 | 0.10 | 0.00 | 0.10 | 0.00 | 1.55 | ||
| 21-22 | 19 | 0.05 | 0.05 | 0.11 | 0.00 | 1.16 | ||
| 21-22 | 25 | 0.08 | 0.24 | 0.32 | 0.24 | 1.84 | ||
| 22-23 | 14 | 0.07 | 0.14 | 0.21 | 0.00 | 0.93 | ||
| 22-23 | 33 | 0.06 | 0.06 | 0.12 | 0.24 | 1.06 | ||
| Kariéra | -- | 147 | 0.08 | 0.12 | 0.20 | 0.20 | 1.41 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 18-19 | 8 | 0.12 | 0.25 | 0.38 | 0.00 | 1.25 | ||
| 19-20 | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.20 | ||
| 20-21 | 3 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 0.67 | 1.00 | ||
| 22-23 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 17 | 0.06 | 0.18 | 0.24 | 0.24 | 1.47 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

