Zoznam hráčov
Detail hráča
Kevin Stenlund | #82 | Center

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 20. 09. 1996 (vek: 30) |
| Miesto narodenia: | Huddinge, SWE |
| Výška: | 6-4, 1.93m |
| Váha: | 209 lbs., 94.8 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2015, 2. kolo, 58. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Výhry v Stanley Cupe: | |
| Odohraných zápasov: | 386 |
| Gólov celkom: | 47 |
| Asistencií celkom: | 48 |
| Bodov celkom: | 95 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.12 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.12 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.25 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 08. 11. 2026 01:00 | Ottawa Senators | - | 4 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 69% | 13:27 | |
| 06. 11. 2026 01:00 | Montreal Canadiens | - | 5 | : | 4p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50% | 09:36 | |
| 04. 11. 2026 01:00 | Toronto Maple Leafs | - | 2 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 64% | 12:28 | |
| 01. 11. 2026 22:00 | Philadelphia Flyers | - | 6 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 56% | 15:20 | |
| 30. 10. 2026 00:00 | Pittsburgh Penguins | - | 3 | : | 4p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 69% | 13:43 | |
| 28. 10. 2026 02:00 | Utah Mammoth | - | 1 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 86% | 13:10 | |
| 25. 10. 2026 03:00 | Utah Mammoth | - | 5 | : | 4p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 64% | 11:18 | |
| 23. 10. 2026 04:00 | Seattle Kraken | - | 5 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 73% | 13:16 | |
| 20. 10. 2026 03:00 | Utah Mammoth | - | 5 | : | 4 | Review | 1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 50% | 13:43 | |
| 18. 10. 2026 04:00 | Utah Mammoth | - | 2 | : | 6 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 75% | 13:17 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 18 | 1 | 4 | 5 | -1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 16 | 6.25% | 0 | 0 | 241 | 57.55% | ||
| Kariéra | -- | 386 | 47 | 48 | 95 | -25 | 178 | 3 | 6 | 6 | 8 | 6 | 0 | 433 | 10.85% | 79 | 73 | 5143 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 18 | 0.06 | 0.22 | 0.28 | 0.56 | 0.89 | ||
| Kariéra | -- | 386 | 0.12 | 0.12 | 0.25 | 0.46 | 1.12 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 18-19 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 3 | 1 | 44 | 50.00% | ||
| 19-20 | 32 | 6 | 4 | 10 | 2 | 8 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 57 | 10.53% | 19 | 22 | 448 | 40.31% | ||
| 20-21 | 32 | 5 | 5 | 10 | -4 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 42 | 11.90% | 17 | 13 | 401 | 47.25% | ||
| 21-22 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 2 | 2 | 23 | 100.00% | ||
| 22-23 | 54 | 6 | 3 | 9 | 3 | 20 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 63 | 9.52% | 31 | 28 | 629 | 53.23% | ||
| 23-24 | 81 | 11 | 4 | 15 | -10 | 62 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 81 | 13.58% | 7 | 7 | 1021 | 51.38% | ||
| 24-25 | 82 | 14 | 14 | 28 | -6 | 40 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 102 | 13.73% | 0 | 0 | 1177 | 59.11% | ||
| 25-26 | 80 | 4 | 14 | 18 | -9 | 24 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 66 | 6.06% | 0 | 0 | 1159 | 54.16% | ||
| 26-27 | 18 | 1 | 4 | 5 | -1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 16 | 6.25% | 0 | 0 | 241 | 57.55% | ||
| Kariéra | -- | 386 | 47 | 48 | 95 | -25 | 178 | 3 | 6 | 6 | 8 | 6 | 0 | 433 | 10.85% | 79 | 73 | 5143 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 19-20 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50.00% | 2 | 0 | 17 | 50.00% | ||
| 22-23 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16.67% | 5 | 2 | 69 | 35.09% | ||
| 23-24 | 24 | 0 | 1 | 1 | -3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0.00% | 0 | 0 | 271 | 51.53% | ||
| 25-26 | 6 | 1 | 0 | 1 | -3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12.50% | 0 | 0 | 89 | 60.00% | ||
| Kariéra | -- | 37 | 3 | 1 | 4 | -4 | 12 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | 9.38% | 7 | 2 | 446 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 18-19 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.75 | ||
| 19-20 | 32 | 0.19 | 0.12 | 0.31 | 0.25 | 1.78 | ||
| 20-21 | 32 | 0.16 | 0.16 | 0.31 | 0.25 | 1.31 | ||
| 21-22 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | 1.00 | ||
| 22-23 | 54 | 0.11 | 0.06 | 0.17 | 0.37 | 1.17 | ||
| 23-24 | 81 | 0.14 | 0.05 | 0.19 | 0.77 | 1.00 | ||
| 24-25 | 82 | 0.17 | 0.17 | 0.34 | 0.49 | 1.24 | ||
| 25-26 | 80 | 0.05 | 0.17 | 0.23 | 0.30 | 0.82 | ||
| 26-27 | 18 | 0.06 | 0.22 | 0.28 | 0.56 | 0.89 | ||
| Kariéra | -- | 386 | 0.12 | 0.12 | 0.25 | 0.46 | 1.12 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 19-20 | 2 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 1.00 | ||
| 22-23 | 5 | 0.20 | 0.00 | 0.20 | 0.40 | 1.20 | ||
| 23-24 | 24 | 0.00 | 0.04 | 0.04 | 0.33 | 0.67 | ||
| 25-26 | 6 | 0.17 | 0.00 | 0.17 | 0.33 | 1.33 | ||
| Kariéra | -- | 37 | 0.08 | 0.03 | 0.11 | 0.32 | 0.86 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

