Zoznam hráčov
Detail hráča
Dan Vladar | #80 | Brankár

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Brankár |
| Lapačka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 20. 08. 1997 (vek: 29) |
| Miesto narodenia: | Prague, CZE |
| Výška: | 6-5, 1.96m |
| Váha: | 185 lbs., 83.9 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2015, 3. kolo, 75. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 166 |
| Výhier celkom: | 81 |
| Prehier celkom: | 52 |
| Remíz celkom: | 0 |
| Prehier v nadstavení: | 25 |
| Odchytaných minút: | 9478 |
| Priemer gólov na zápas: | 2.83 |
| Úspešnosť zákrokov: | 89.70 % |
| Čistých kont: | 4 |

| Kariérne štatistiky | Čisté kontá |
| Zápasy v sezóne: | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | W / L | EV | PP | SH | TOTAL | SV | TOI | |||
| 04. 11. 2026 01:00 | Philadelphia Flyers | - | 2 | : | 4 | Review | - | 14 - 17 | 0 - 0 | 4 - 4 | 18 - 21 | 85.71% | 58:33 | ||
| 01. 11. 2026 22:00 | Philadelphia Flyers | - | 6 | : | 3 | Review | - | 15 - 16 | 0 - 0 | 4 - 6 | 19 - 22 | 86.36% | 60:00 | ||
| 28. 10. 2026 00:00 | Philadelphia Flyers | - | 3 | : | 4p | Review | - | 9 - 13 | 1 - 1 | 1 - 1 | 11 - 15 | 73.33% | 61:11 | ||
| 22. 10. 2026 01:30 | Buffalo Sabres | - | 1 | : | 3 | Review | - | 21 - 21 | 0 - 0 | 6 - 7 | 27 - 28 | 96.43% | 60:00 | ||
| 18. 10. 2026 01:00 | Philadelphia Flyers | - | 3 | : | 1 | Review | - | 19 - 20 | 0 - 0 | 6 - 6 | 25 - 26 | 96.15% | 59:43 | ||
| 14. 10. 2026 01:00 | Philadelphia Flyers | - | 2 | : | 3s | Review | - | 24 - 25 | 0 - 0 | 5 - 6 | 29 - 31 | 93.55% | 65:00 | ||
| 10. 10. 2026 19:00 | Boston Bruins | - | 5 | : | 1 | Review | - | 26 - 31 | 1 - 1 | 0 - 0 | 27 - 32 | 84.38% | 60:00 | ||
| 06. 10. 2026 01:00 | Tampa Bay Lightning | - | 4 | : | 1 | Review | - | 28 - 31 | 0 - 0 | 4 - 4 | 32 - 35 | 91.43% | 57:24 | ||
| 01. 10. 2026 01:30 | Philadelphia Flyers | - | 0 | : | 7 | Review | - | 27 - 31 | 0 - 1 | 4 - 6 | 31 - 38 | 81.58% | 59:41 | ||
| Koniec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||
| 10. 05. 2026 00:00 | Philadelphia Flyers | - | 2 | : | 3p | Review | - | 34 - 37 | 0 - 0 | 3 - 3 | 37 - 40 | 92.50% | 65:31 | ||
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 26-27 | 9 | 3 | 4 | - | 2 | 0 | 29 | 248 | 88.31 % | 3.21 | 542 | ||
| Kariéra | -- | 166 | 81 | 52 | 0 | 25 | 4 | 447 | 4339 | 89.70 % | 2.83 | 9478 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 20-21 | 5 | 2 | 2 | - | 1 | 0 | 17 | 149 | 88.60 % | 3.40 | 301 | ||
| 21-22 | 23 | 13 | 6 | - | 2 | 2 | 57 | 608 | 90.60 % | 2.75 | 1244 | ||
| 22-23 | 27 | 14 | 6 | - | 5 | 0 | 72 | 667 | 89.51 % | 2.91 | 1484 | ||
| 23-24 | 20 | 8 | 9 | - | 2 | 0 | 68 | 574 | 88.15 % | 3.62 | 1129 | ||
| 24-25 | 30 | 12 | 11 | - | 6 | 2 | 83 | 810 | 89.75 % | 2.80 | 1782 | ||
| 25-26 | 52 | 29 | 14 | - | 7 | 0 | 121 | 1283 | 90.57 % | 2.42 | 2996 | ||
| 26-27 | 9 | 3 | 4 | - | 2 | 0 | 29 | 248 | 88.31 % | 3.21 | 542 | ||
| Kariéra | -- | 166 | 81 | 52 | 0 | 25 | 4 | 447 | 4339 | 89.70 % | 2.83 | 9478 |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 19-20 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 3 | 15 | 80.00 % | 6.27 | 29 | ||
| 21-22 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 7 | 100.00 % | 0.00 | 20 | ||
| 25-26 | 10 | 4 | 6 | - | 0 | 2 | 23 | 294 | 92.18 % | 2.18 | 634 | ||
| Kariéra | -- | 12 | 4 | 6 | 0 | 0 | 2 | 26 | 316 | 91.77 % | 2.28 | 683 |
Legenda k štatistikám brankárov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

