Zoznam hráčov
Detail hráča
Joel Farabee | #86 | Ľavé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 25. 02. 2000 (vek: 26) |
| Miesto narodenia: | Syracuse, NY, USA |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 164 lbs., 74.4 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2018, 1. kolo, 14. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 512 |
| Gólov celkom: | 118 |
| Asistencií celkom: | 142 |
| Bodov celkom: | 260 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.23 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.28 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.51 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 05. 11. 2026 04:00 | Seattle Kraken | - | 2 | : | 1p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 50% | 19:53 | |
| 03. 11. 2026 03:00 | San Jose Sharks | - | 1 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100% | 20:11 | |
| 01. 11. 2026 02:00 | Colorado Avalanche | - | 5 | : | 2 | Review | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | - | 17:34 | |
| 31. 10. 2026 01:00 | Calgary Flames | - | 6 | : | 2 | Review | 1 | 2 | 3 | +1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 50% | 15:18 | |
| 29. 10. 2026 01:30 | Edmonton Oilers | - | 4 | : | 0 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | - | 16:48 | |
| 27. 10. 2026 01:30 | Calgary Flames | - | 5 | : | 2 | Review | 1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 24:08 | |
| 25. 10. 2026 04:00 | Calgary Flames | - | 4 | : | 1 | Review | 1 | 2 | 3 | +1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | 18:52 | |
| 23. 10. 2026 03:00 | Calgary Flames | - | 2 | : | 1 | Review | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | 18:51 | |
| 19. 10. 2026 02:00 | Calgary Flames | - | 3 | : | 2 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 50% | 19:45 | |
| 16. 10. 2026 04:00 | Vegas Golden Knights | - | 6 | : | 2 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | 20:24 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 15 | 5 | 10 | 15 | -2 | 8 | 1 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 34 | 14.71% | 0 | 0 | 279 | 42.11% | ||
| Kariéra | -- | 512 | 118 | 142 | 260 | -47 | 265 | 9 | 36 | 5 | 7 | 10 | 1 | 976 | 12.09% | 227 | 128 | 8321 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 15 | 0.33 | 0.67 | 1.00 | 0.53 | 2.27 | ||
| Kariéra | -- | 512 | 0.23 | 0.28 | 0.51 | 0.52 | 1.91 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 19-20 | 52 | 8 | 13 | 21 | 6 | 39 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 81 | 9.88% | 31 | 18 | 734 | 30.00% | ||
| 20-21 | 55 | 20 | 18 | 38 | 0 | 28 | 3 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 122 | 16.39% | 48 | 21 | 881 | 40.00% | ||
| 21-22 | 63 | 17 | 17 | 34 | -11 | 50 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 119 | 14.29% | 73 | 38 | 1108 | 28.67% | ||
| 22-23 | 82 | 15 | 24 | 39 | -1 | 41 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 145 | 10.34% | 71 | 45 | 1395 | 35.56% | ||
| 23-24 | 82 | 22 | 28 | 50 | -13 | 37 | 2 | 7 | 0 | 0 | 2 | 1 | 182 | 12.09% | 4 | 6 | 1328 | 37.50% | ||
| 24-25 | 50 | 8 | 11 | 19 | -12 | 26 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 99 | 8.08% | 0 | 0 | 760 | 30.56% | ||
| 24-25 | 31 | 3 | 3 | 6 | -5 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 52 | 5.77% | 0 | 0 | 448 | 53.85% | ||
| 25-26 | 82 | 20 | 18 | 38 | -9 | 28 | 1 | 3 | 4 | 5 | 2 | 0 | 142 | 14.08% | 0 | 0 | 1388 | 45.76% | ||
| 26-27 | 15 | 5 | 10 | 15 | -2 | 8 | 1 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 34 | 14.71% | 0 | 0 | 279 | 42.11% | ||
| Kariéra | -- | 512 | 118 | 142 | 260 | -47 | 265 | 9 | 36 | 5 | 7 | 10 | 1 | 976 | 12.09% | 227 | 128 | 8321 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 19-20 | 12 | 3 | 2 | 5 | -2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 19 | 15.79% | 8 | 4 | 174 | 25.00% | ||
| Kariéra | -- | 12 | 3 | 2 | 5 | -2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 19 | 15.79% | 8 | 4 | 174 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 19-20 | 52 | 0.15 | 0.25 | 0.40 | 0.75 | 1.56 | ||
| 20-21 | 55 | 0.36 | 0.33 | 0.69 | 0.51 | 2.22 | ||
| 21-22 | 63 | 0.27 | 0.27 | 0.54 | 0.79 | 1.89 | ||
| 22-23 | 82 | 0.18 | 0.29 | 0.48 | 0.50 | 1.77 | ||
| 23-24 | 82 | 0.27 | 0.34 | 0.61 | 0.45 | 2.22 | ||
| 24-25 | 50 | 0.16 | 0.22 | 0.38 | 0.52 | 1.98 | ||
| 24-25 | 31 | 0.10 | 0.10 | 0.19 | 0.26 | 1.68 | ||
| 25-26 | 82 | 0.24 | 0.22 | 0.46 | 0.34 | 1.73 | ||
| 26-27 | 15 | 0.33 | 0.67 | 1.00 | 0.53 | 2.27 | ||
| Kariéra | -- | 512 | 0.23 | 0.28 | 0.51 | 0.52 | 1.91 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 19-20 | 12 | 0.25 | 0.17 | 0.42 | 0.33 | 1.58 | ||
| Kariéra | -- | 12 | 0.25 | 0.17 | 0.42 | 0.33 | 1.58 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

