Zoznam hráčov
Detail hráča
Brady Tkachuk | #7 | Ľavé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 16. 09. 1999 (vek: 27) |
| Miesto narodenia: | Scottsdale, AZ, USA |
| Výška: | 6-4, 1.93m |
| Váha: | 212 lbs., 96.2 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2018, 1. kolo, 4. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 587 |
| Gólov celkom: | 221 |
| Asistencií celkom: | 258 |
| Bodov celkom: | 479 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.38 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.44 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.82 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 03. 11. 2026 01:00 | Florida Panthers | - | 3 | : | 5 | Review | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 | 2 | 7 | 0 | 1 | 1 | 33% | 19:20 | |
| 31. 10. 2026 00:00 | Florida Panthers | - | 5 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 60% | 14:58 | |
| 28. 10. 2026 01:00 | Winnipeg Jets | - | 1 | : | 5 | Review | 1 | 2 | 3 | +1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 80% | 16:17 | |
| 25. 10. 2026 20:00 | Chicago Blackhawks | - | 2 | : | 3 | Review | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 3 | 0 | 100% | 14:48 | |
| 23. 10. 2026 01:00 | Pittsburgh Penguins | - | 4 | : | 0 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 17% | 17:22 | |
| 22. 10. 2026 01:30 | Ottawa Senators | - | 5 | : | 1 | Review | 1 | 0 | 1 | -2 | 6 | 3 | 6 | 0 | 2 | 0 | 50% | 13:13 | |
| 18. 10. 2026 00:00 | Florida Panthers | - | 8 | : | 3 | Review | 0 | 2 | 2 | +4 | 2 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 67% | 13:31 | |
| 16. 10. 2026 01:00 | Florida Panthers | - | 3 | : | 2p | Review | 3 | 0 | 3 | +3 | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 25% | 19:59 | |
| 14. 10. 2026 00:15 | Columbus Blue Jackets | - | 3 | : | 7 | Review | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 20% | 16:19 | |
| 12. 10. 2026 19:00 | Buffalo Sabres | - | 5 | : | 3 | Review | 0 | 1 | 1 | -2 | 0 | 3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 50% | 16:32 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 15 | 8 | 8 | 16 | -3 | 17 | 3 | 9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 48 | 16.67% | 0 | 0 | 250 | 53.03% | ||
| Kariéra | -- | 587 | 221 | 258 | 479 | -56 | 838 | 65 | 148 | 1 | 1 | 29 | 13 | 2250 | 9.82% | 1264 | 130 | 10651 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 15 | 0.53 | 0.53 | 1.07 | 1.13 | 3.20 | ||
| Kariéra | -- | 587 | 0.38 | 0.44 | 0.82 | 1.43 | 3.83 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 18-19 | 71 | 22 | 23 | 45 | -10 | 75 | 4 | 10 | 0 | 0 | 3 | 1 | 214 | 10.28% | 174 | 26 | 1138 | 48.99% | ||
| 19-20 | 71 | 21 | 23 | 44 | -14 | 106 | 2 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 | 259 | 8.11% | 303 | 43 | 1345 | 46.15% | ||
| 20-21 | 56 | 17 | 19 | 36 | -17 | 69 | 5 | 10 | 0 | 0 | 3 | 1 | 220 | 7.73% | 248 | 23 | 1021 | 47.39% | ||
| 21-22 | 79 | 30 | 37 | 67 | -7 | 117 | 9 | 17 | 0 | 0 | 3 | 1 | 288 | 10.42% | 270 | 25 | 1486 | 50.11% | ||
| 22-23 | 82 | 35 | 48 | 83 | -10 | 126 | 11 | 29 | 0 | 0 | 6 | 2 | 347 | 10.09% | 242 | 9 | 1528 | 48.37% | ||
| 23-24 | 81 | 37 | 37 | 74 | 1 | 134 | 12 | 22 | 0 | 0 | 2 | 1 | 357 | 10.36% | 27 | 4 | 1552 | 52.63% | ||
| 24-25 | 72 | 29 | 26 | 55 | 0 | 123 | 14 | 23 | 0 | 0 | 5 | 4 | 296 | 9.80% | 0 | 0 | 1313 | 51.30% | ||
| 25-26 | 60 | 22 | 37 | 59 | 4 | 71 | 5 | 20 | 1 | 1 | 3 | 1 | 221 | 9.95% | 0 | 0 | 1018 | 57.57% | ||
| 26-27 | 15 | 8 | 8 | 16 | -3 | 17 | 3 | 9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 48 | 16.67% | 0 | 0 | 250 | 53.03% | ||
| Kariéra | -- | 587 | 221 | 258 | 479 | -56 | 838 | 65 | 148 | 1 | 1 | 29 | 13 | 2250 | 9.82% | 1264 | 130 | 10651 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 24-25 | 6 | 4 | 3 | 7 | 2 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 18.18% | 0 | 0 | 110 | 30.77% | ||
| 25-26 | 4 | 0 | 0 | 0 | -4 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0.00% | 0 | 0 | 87 | 57.50% | ||
| Kariéra | -- | 10 | 4 | 3 | 7 | -2 | 19 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 12.12% | 0 | 0 | 197 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 18-19 | 71 | 0.31 | 0.32 | 0.63 | 1.06 | 3.01 | ||
| 19-20 | 71 | 0.30 | 0.32 | 0.62 | 1.49 | 3.65 | ||
| 20-21 | 56 | 0.30 | 0.34 | 0.64 | 1.23 | 3.93 | ||
| 21-22 | 79 | 0.38 | 0.47 | 0.85 | 1.48 | 3.65 | ||
| 22-23 | 82 | 0.43 | 0.59 | 1.01 | 1.54 | 4.23 | ||
| 23-24 | 81 | 0.46 | 0.46 | 0.91 | 1.65 | 4.41 | ||
| 24-25 | 72 | 0.40 | 0.36 | 0.76 | 1.71 | 4.11 | ||
| 25-26 | 60 | 0.37 | 0.62 | 0.98 | 1.18 | 3.68 | ||
| 26-27 | 15 | 0.53 | 0.53 | 1.07 | 1.13 | 3.20 | ||
| Kariéra | -- | 587 | 0.38 | 0.44 | 0.82 | 1.43 | 3.83 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 24-25 | 6 | 0.67 | 0.50 | 1.17 | 1.00 | 3.67 | ||
| 25-26 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3.25 | 2.75 | ||
| Kariéra | -- | 10 | 0.40 | 0.30 | 0.70 | 1.90 | 3.30 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

