Zoznam hráčov
Detail hráča
Michael Amadio | #22 | Center

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 13. 05. 1996 (vek: 30) |
| Miesto narodenia: | Sault Ste. Marie, ON, CAN |
| Výška: | 6-1, 1.85m |
| Váha: | 204 lbs., 92.5 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2014, 3. kolo, 90. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Výhry v Stanley Cupe: | |
| Odohraných zápasov: | 529 |
| Gólov celkom: | 85 |
| Asistencií celkom: | 93 |
| Bodov celkom: | 178 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.16 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.18 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.34 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 14. 10. 2026 01:30 | Ottawa Senators | - | 2 | : | 7 | Review | 0 | 0 | 0 | -4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 14:12 | |
| 13. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 1 | : | 4 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | - | 17:18 | |
| 11. 10. 2026 01:00 | Ottawa Senators | - | 3 | : | 2s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | 15:47 | |
| 09. 10. 2026 01:00 | Ottawa Senators | - | 2 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | - | 17:28 | |
| 07. 10. 2026 01:00 | Detroit Red Wings | - | 5 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | - | 15:39 | |
| 06. 10. 2026 01:30 | Boston Bruins | - | 1 | : | 4 | Review | 1 | 1 | 2 | +3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | 15:44 | |
| 04. 10. 2026 01:00 | Toronto Maple Leafs | - | 2 | : | 3 | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | 19:13 | |
| Koniec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||||||
| 25. 04. 2026 21:00 | Ottawa Senators | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | - | 12:15 | |
| 24. 04. 2026 01:30 | Ottawa Senators | - | 1 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | - | 15:29 | |
| 21. 04. 2026 01:30 | Carolina Hurricanes | - | 3 | : | 2p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | - | 24:43 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 7 | 2 | 2 | 4 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 22.22% | 0 | 0 | 116 | - | ||
| Kariéra | -- | 529 | 85 | 93 | 178 | 14 | 109 | 6 | 15 | 0 | 2 | 10 | 0 | 658 | 12.92% | 163 | 109 | 6902 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 7 | 0.29 | 0.29 | 0.57 | 0.29 | 1.29 | ||
| Kariéra | -- | 529 | 0.16 | 0.18 | 0.34 | 0.21 | 1.24 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 17-18 | 37 | 4 | 4 | 8 | -2 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 14.29% | 18 | 9 | 345 | 43.53% | ||
| 18-19 | 43 | 6 | 7 | 13 | -1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | 16.22% | 16 | 13 | 439 | 43.05% | ||
| 19-20 | 68 | 6 | 10 | 16 | -11 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 99 | 6.06% | 21 | 22 | 886 | 48.33% | ||
| 20-21 | 20 | 0 | 2 | 2 | -5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0.00% | 2 | 15 | 249 | 51.02% | ||
| 20-21 | 5 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 6 | 1 | 65 | 46.34% | ||
| 21-22 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 3 | 0 | 28 | - | ||
| 21-22 | 53 | 11 | 7 | 18 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 62 | 17.74% | 39 | 16 | 654 | 42.86% | ||
| 22-23 | 67 | 16 | 11 | 27 | 2 | 12 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 99 | 16.16% | 56 | 27 | 819 | 49.21% | ||
| 23-24 | 73 | 14 | 13 | 27 | 4 | 16 | 3 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 117 | 11.97% | 2 | 6 | 979 | 51.49% | ||
| 24-25 | 72 | 11 | 16 | 27 | 12 | 18 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 85 | 12.94% | 0 | 0 | 1016 | 51.04% | ||
| 25-26 | 81 | 15 | 20 | 35 | 13 | 18 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 96 | 15.62% | 0 | 0 | 1306 | 36.84% | ||
| 26-27 | 7 | 2 | 2 | 4 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 22.22% | 0 | 0 | 116 | - | ||
| Kariéra | -- | 529 | 85 | 93 | 178 | 14 | 109 | 6 | 15 | 0 | 2 | 10 | 0 | 658 | 12.92% | 163 | 109 | 6902 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 17-18 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 0 | 0 | 13 | 20.00% | ||
| 22-23 | 16 | 5 | 5 | 10 | 8 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 19 | 26.32% | 17 | 9 | 194 | 70.00% | ||
| 23-24 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25.00% | 0 | 0 | 46 | 61.54% | ||
| 24-25 | 6 | 0 | 1 | 1 | -2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 0 | 0 | 100 | 100.00% | ||
| 25-26 | 4 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 0 | 0 | 68 | - | ||
| Kariéra | -- | 31 | 6 | 8 | 14 | 7 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 33 | 18.18% | 17 | 9 | 421 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 17-18 | 37 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 0.22 | 0.76 | ||
| 18-19 | 43 | 0.14 | 0.16 | 0.30 | 0.14 | 0.86 | ||
| 19-20 | 68 | 0.09 | 0.15 | 0.24 | 0.15 | 1.46 | ||
| 20-21 | 20 | 0.00 | 0.10 | 0.10 | 0.10 | 0.95 | ||
| 20-21 | 5 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 0.40 | 1.00 | ||
| 21-22 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | ||
| 21-22 | 53 | 0.21 | 0.13 | 0.34 | 0.28 | 1.17 | ||
| 22-23 | 67 | 0.24 | 0.16 | 0.40 | 0.18 | 1.48 | ||
| 23-24 | 73 | 0.19 | 0.18 | 0.37 | 0.22 | 1.60 | ||
| 24-25 | 72 | 0.15 | 0.22 | 0.38 | 0.25 | 1.18 | ||
| 25-26 | 81 | 0.19 | 0.25 | 0.43 | 0.22 | 1.19 | ||
| 26-27 | 7 | 0.29 | 0.29 | 0.57 | 0.29 | 1.29 | ||
| Kariéra | -- | 529 | 0.16 | 0.18 | 0.34 | 0.21 | 1.24 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 17-18 | 1 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | ||
| 22-23 | 16 | 0.31 | 0.31 | 0.62 | 0.25 | 1.19 | ||
| 23-24 | 4 | 0.25 | 0.25 | 0.50 | 0.00 | 1.00 | ||
| 24-25 | 6 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 0.33 | 0.83 | ||
| 25-26 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 31 | 0.19 | 0.26 | 0.45 | 0.26 | 1.06 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

