Zoznam hráčov
Detail hráča
Andreas Englund | #5 | Obranca

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Obranca |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 21. 01. 1996 (vek: 30) |
| Miesto narodenia: | Stockholm, SWE |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 189 lbs., 85.7 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2014, 2. kolo, 40. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 212 |
| Gólov celkom: | 2 |
| Asistencií celkom: | 18 |
| Bodov celkom: | 20 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.01 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.08 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.09 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 06. 11. 2026 01:00 | Detroit Red Wings | - | 1 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 11:48 | |
| 04. 11. 2026 01:00 | Tampa Bay Lightning | - | 4 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 1 | 1 | - | 13:51 | |
| 03. 11. 2026 01:00 | Florida Panthers | - | 3 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | - | 16:43 | |
| 31. 10. 2026 18:00 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 | - | 14:19 | |
| 30. 10. 2026 00:30 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | 15:09 | |
| 27. 10. 2026 02:30 | Edmonton Oilers | - | 3 | : | 4s | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | 13:26 | |
| 25. 10. 2026 04:00 | Calgary Flames | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | - | 14:06 | |
| 21. 10. 2026 03:40 | Seattle Kraken | - | 4 | : | 3s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | 11:26 | |
| 18. 10. 2026 01:00 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 3s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | - | 09:02 | |
| 14. 10. 2026 00:00 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 5p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 | - | 15:09 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 12 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 0 | 0 | 157 | - | ||
| Kariéra | -- | 212 | 2 | 18 | 20 | -22 | 192 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 111 | 1.80% | 238 | 61 | 2671 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 12 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.17 | 0.42 | ||
| Kariéra | -- | 212 | 0.01 | 0.08 | 0.09 | 0.91 | 0.52 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 16-17 | 5 | 0 | 0 | 0 | -3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 18 | 0 | 54 | - | ||
| 17-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 3 | 2 | 12 | - | ||
| 18-19 | 3 | 0 | 0 | 0 | -2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 5 | 2 | 40 | - | ||
| 19-20 | 24 | 0 | 3 | 3 | -8 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0.00% | 58 | 16 | 262 | - | ||
| 22-23 | 36 | 0 | 3 | 3 | 1 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0.00% | 104 | 20 | 406 | - | ||
| 22-23 | 11 | 0 | 1 | 1 | -2 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0.00% | 29 | 13 | 164 | - | ||
| 23-24 | 82 | 1 | 9 | 10 | -3 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 | 2.44% | 21 | 8 | 1084 | - | ||
| 24-25 | 11 | 1 | 0 | 1 | -1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25.00% | 0 | 0 | 114 | - | ||
| 24-25 | 24 | 0 | 2 | 2 | -8 | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0.00% | 0 | 0 | 351 | - | ||
| 25-26 | 3 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 0 | 0 | 27 | - | ||
| 26-27 | 12 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 0 | 0 | 157 | - | ||
| Kariéra | -- | 212 | 2 | 18 | 20 | -22 | 192 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 111 | 1.80% | 238 | 61 | 2671 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 23-24 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 0 | 0 | 66 | - | ||
| Kariéra | -- | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 0 | 0 | 66 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 16-17 | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.40 | 0.60 | ||
| 17-18 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | ||
| 18-19 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3.33 | 0.67 | ||
| 19-20 | 24 | 0.00 | 0.12 | 0.12 | 0.50 | 0.42 | ||
| 22-23 | 36 | 0.00 | 0.08 | 0.08 | 0.72 | 0.56 | ||
| 22-23 | 11 | 0.00 | 0.09 | 0.09 | 0.82 | 1.00 | ||
| 23-24 | 82 | 0.01 | 0.11 | 0.12 | 0.99 | 0.50 | ||
| 24-25 | 11 | 0.09 | 0.00 | 0.09 | 1.09 | 0.36 | ||
| 24-25 | 24 | 0.00 | 0.08 | 0.08 | 1.50 | 0.54 | ||
| 25-26 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | 0.67 | ||
| 26-27 | 12 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.17 | 0.42 | ||
| Kariéra | -- | 212 | 0.01 | 0.08 | 0.09 | 0.91 | 0.52 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 23-24 | 5 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 1.80 | 0.00 | ||
| Kariéra | -- | 5 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 1.80 | 0.00 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

