Zoznam hráčov
Detail hráča
A.J. Greer | #18 | Ľavé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 14. 12. 1996 (vek: 29) |
| Miesto narodenia: | Joliette, QC, CAN |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 210 lbs., 95.3 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2015, 2. kolo, 39. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Výhry v Stanley Cupe: | |
| Odohraných zápasov: | 339 |
| Gólov celkom: | 40 |
| Asistencií celkom: | 47 |
| Bodov celkom: | 87 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.12 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.14 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.26 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 02. 11. 2026 02:00 | Anaheim Ducks | - | 6 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | - | 10:30 | |
| 30. 10. 2026 03:00 | Anaheim Ducks | - | 6 | : | 7 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 100% | 13:33 | |
| 28. 10. 2026 03:00 | Anaheim Ducks | - | 5 | : | 6p | Review | 2 | 0 | 2 | +1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | - | 15:02 | |
| 24. 10. 2026 19:00 | Philadelphia Flyers | - | 4 | : | 5 | Review | 1 | 0 | 1 | +2 | 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 11:00 | |
| 23. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 100% | 13:20 | |
| 21. 10. 2026 01:00 | New York Islanders | - | 3 | : | 2 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | 12:09 | |
| 20. 10. 2026 01:00 | New York Rangers | - | 5 | : | 2 | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | - | 13:53 | |
| 17. 10. 2026 04:00 | Anaheim Ducks | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | 10:55 | |
| 14. 10. 2026 03:45 | Anaheim Ducks | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 100% | 10:54 | |
| 10. 10. 2026 02:00 | Winnipeg Jets | - | 1 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 67% | 12:33 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 13 | 4 | 2 | 6 | -1 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 17.39% | 0 | 0 | 162 | 85.71% | ||
| Kariéra | -- | 339 | 40 | 47 | 87 | 17 | 478 | 2 | 2 | 1 | 1 | 6 | 0 | 380 | 10.53% | 192 | 45 | 3358 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 13 | 0.31 | 0.15 | 0.46 | 2.31 | 1.77 | ||
| Kariéra | -- | 339 | 0.12 | 0.14 | 0.26 | 1.41 | 1.12 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 16-17 | 5 | 0 | 1 | 1 | -2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0.00% | 4 | 3 | 69 | - | ||
| 17-18 | 17 | 0 | 3 | 3 | 2 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0.00% | 30 | 5 | 126 | 33.33% | ||
| 18-19 | 15 | 1 | 1 | 2 | -2 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11.11% | 20 | 5 | 95 | 40.00% | ||
| 20-21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 0 | 0 | 9 | - | ||
| 21-22 | 9 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7.14% | 20 | 3 | 71 | 66.67% | ||
| 22-23 | 61 | 5 | 7 | 12 | 9 | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 66 | 7.58% | 101 | 25 | 556 | 66.67% | ||
| 23-24 | 59 | 6 | 6 | 12 | -7 | 35 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 | 10.53% | 17 | 4 | 522 | 50.00% | ||
| 24-25 | 81 | 6 | 11 | 17 | 4 | 130 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 86 | 6.98% | 0 | 0 | 778 | 34.04% | ||
| 25-26 | 78 | 17 | 15 | 32 | 14 | 113 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 104 | 16.35% | 0 | 0 | 970 | 22.58% | ||
| 26-27 | 13 | 4 | 2 | 6 | -1 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 17.39% | 0 | 0 | 162 | 85.71% | ||
| Kariéra | -- | 339 | 40 | 47 | 87 | 17 | 478 | 2 | 2 | 1 | 1 | 6 | 0 | 380 | 10.53% | 192 | 45 | 3358 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 24-25 | 16 | 2 | 1 | 3 | -2 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 16.67% | 0 | 0 | 123 | 55.56% | ||
| Kariéra | -- | 16 | 2 | 1 | 3 | -2 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 16.67% | 0 | 0 | 123 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 16-17 | 5 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 0.80 | 1.60 | ||
| 17-18 | 17 | 0.00 | 0.18 | 0.18 | 1.71 | 0.76 | ||
| 18-19 | 15 | 0.07 | 0.07 | 0.13 | 0.93 | 0.60 | ||
| 20-21 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 7.00 | 0.00 | ||
| 21-22 | 9 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 0.22 | 1.56 | ||
| 22-23 | 61 | 0.08 | 0.11 | 0.20 | 1.87 | 1.08 | ||
| 23-24 | 59 | 0.10 | 0.10 | 0.20 | 0.59 | 0.97 | ||
| 24-25 | 81 | 0.07 | 0.14 | 0.21 | 1.60 | 1.06 | ||
| 25-26 | 78 | 0.22 | 0.19 | 0.41 | 1.45 | 1.33 | ||
| 26-27 | 13 | 0.31 | 0.15 | 0.46 | 2.31 | 1.77 | ||
| Kariéra | -- | 339 | 0.12 | 0.14 | 0.26 | 1.41 | 1.12 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 24-25 | 16 | 0.12 | 0.06 | 0.19 | 1.38 | 0.75 | ||
| Kariéra | -- | 16 | 0.12 | 0.06 | 0.19 | 1.38 | 0.75 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

