Zoznam hráčov
Detail hráča
Anthony Mantha | #39 | Pravé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 16. 09. 1994 (vek: 32) |
| Miesto narodenia: | Longueuil, QC, CAN |
| Výška: | 6-5, 1.96m |
| Váha: | 234 lbs., 106.1 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2013, 1. kolo, 20. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 602 |
| Gólov celkom: | 182 |
| Asistencií celkom: | 191 |
| Bodov celkom: | 373 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.30 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.32 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.62 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 04. 11. 2026 01:30 | New Jersey Devils | - | 4 | : | 3s | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | - | 13:21 | |
| 30. 10. 2026 23:00 | Vegas Golden Knights | - | 2 | : | 5 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 13:58 | |
| 29. 10. 2026 02:00 | Colorado Avalanche | - | 5 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 13:52 | |
| 28. 10. 2026 01:00 | Dallas Stars | - | 1 | : | 5 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | 16:10 | |
| 24. 10. 2026 21:30 | New Jersey Devils | - | 3 | : | 1 | Review | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | - | 12:20 | |
| 23. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 4 | : | 1 | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 11:34 | |
| 21. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 4 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | - | 15:00 | |
| 17. 10. 2026 19:00 | Washington Capitals | - | 4 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 12:37 | |
| 16. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 7 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | - | 13:38 | |
| 14. 10. 2026 00:00 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 5p | Review | 1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | - | 12:23 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 14 | 3 | 3 | 6 | -1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 17.65% | 0 | 0 | 189 | - | ||
| Kariéra | -- | 602 | 182 | 191 | 373 | -4 | 327 | 40 | 69 | 1 | 1 | 15 | 3 | 1312 | 13.87% | 425 | 192 | 9649 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 14 | 0.21 | 0.21 | 0.43 | 0.50 | 1.21 | ||
| Kariéra | -- | 602 | 0.30 | 0.32 | 0.62 | 0.54 | 2.18 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 15-16 | 10 | 2 | 1 | 3 | -6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 | 11.11% | 4 | 3 | 117 | - | ||
| 16-17 | 60 | 17 | 19 | 36 | 10 | 53 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 133 | 12.78% | 46 | 33 | 955 | 45.45% | ||
| 17-18 | 80 | 24 | 24 | 48 | -1 | 52 | 9 | 12 | 0 | 0 | 2 | 0 | 190 | 12.63% | 91 | 36 | 1384 | 32.69% | ||
| 18-19 | 67 | 25 | 23 | 48 | -8 | 30 | 7 | 13 | 0 | 0 | 1 | 1 | 198 | 12.63% | 67 | 23 | 1195 | 44.00% | ||
| 19-20 | 43 | 16 | 22 | 38 | -7 | 34 | 6 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 | 137 | 11.68% | 49 | 25 | 813 | 42.11% | ||
| 20-21 | 42 | 11 | 10 | 21 | -14 | 17 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 11.00% | 34 | 20 | 767 | 48.39% | ||
| 20-21 | 14 | 4 | 4 | 8 | 0 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 | 10.53% | 15 | 7 | 249 | 30.00% | ||
| 21-22 | 37 | 9 | 14 | 23 | 4 | 14 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 82 | 10.98% | 46 | 18 | 562 | 75.00% | ||
| 22-23 | 67 | 11 | 16 | 27 | -8 | 31 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 119 | 9.24% | 68 | 24 | 953 | 52.94% | ||
| 23-24 | 56 | 20 | 14 | 34 | 5 | 17 | 3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 | 22.22% | 5 | 3 | 793 | 28.57% | ||
| 23-24 | 18 | 3 | 7 | 10 | 6 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 13.04% | 0 | 0 | 261 | 25.00% | ||
| 24-25 | 13 | 4 | 3 | 7 | 6 | 11 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 15 | 26.67% | 0 | 0 | 181 | 33.33% | ||
| 25-26 | 81 | 33 | 31 | 64 | 10 | 43 | 7 | 13 | 0 | 0 | 2 | 0 | 152 | 21.71% | 0 | 0 | 1230 | 30.43% | ||
| 26-27 | 14 | 3 | 3 | 6 | -1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 17.65% | 0 | 0 | 189 | - | ||
| Kariéra | -- | 602 | 182 | 191 | 373 | -4 | 327 | 40 | 69 | 1 | 1 | 15 | 3 | 1312 | 13.87% | 425 | 192 | 9649 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 20-21 | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0.00% | 16 | 3 | 88 | 50.00% | ||
| 21-22 | 6 | 0 | 4 | 4 | -3 | 13 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0.00% | 23 | 4 | 104 | - | ||
| 23-24 | 3 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 0 | 0 | 41 | - | ||
| 25-26 | 6 | 0 | 1 | 1 | -5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0.00% | 0 | 0 | 82 | - | ||
| Kariéra | -- | 20 | 0 | 7 | 7 | -9 | 41 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | 0.00% | 39 | 7 | 315 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 15-16 | 10 | 0.20 | 0.10 | 0.30 | 0.20 | 1.80 | ||
| 16-17 | 60 | 0.28 | 0.32 | 0.60 | 0.88 | 2.22 | ||
| 17-18 | 80 | 0.30 | 0.30 | 0.60 | 0.65 | 2.38 | ||
| 18-19 | 67 | 0.37 | 0.34 | 0.72 | 0.45 | 2.96 | ||
| 19-20 | 43 | 0.37 | 0.51 | 0.88 | 0.79 | 3.19 | ||
| 20-21 | 42 | 0.26 | 0.24 | 0.50 | 0.40 | 2.38 | ||
| 20-21 | 14 | 0.29 | 0.29 | 0.57 | 0.57 | 2.71 | ||
| 21-22 | 37 | 0.24 | 0.38 | 0.62 | 0.38 | 2.22 | ||
| 22-23 | 67 | 0.16 | 0.24 | 0.40 | 0.46 | 1.78 | ||
| 23-24 | 56 | 0.36 | 0.25 | 0.61 | 0.30 | 1.61 | ||
| 23-24 | 18 | 0.17 | 0.39 | 0.56 | 0.44 | 1.28 | ||
| 24-25 | 13 | 0.31 | 0.23 | 0.54 | 0.85 | 1.15 | ||
| 25-26 | 81 | 0.41 | 0.38 | 0.79 | 0.53 | 1.88 | ||
| 26-27 | 14 | 0.21 | 0.21 | 0.43 | 0.50 | 1.21 | ||
| Kariéra | -- | 602 | 0.30 | 0.32 | 0.62 | 0.54 | 2.18 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 20-21 | 5 | 0.00 | 0.40 | 0.40 | 1.20 | 3.00 | ||
| 21-22 | 6 | 0.00 | 0.67 | 0.67 | 2.17 | 2.67 | ||
| 23-24 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | 1.67 | ||
| 25-26 | 6 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 3.33 | 1.33 | ||
| Kariéra | -- | 20 | 0.00 | 0.35 | 0.35 | 2.05 | 2.20 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

