Zoznam hráčov
Detail hráča
William Nylander | #88 | Pravé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 01. 05. 1996 (vek: 30) |
| Miesto narodenia: | Calgary, AB, CAN |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 204 lbs., 92.5 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2014, 1. kolo, 8. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 766 |
| Gólov celkom: | 302 |
| Asistencií celkom: | 410 |
| Bodov celkom: | 712 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.39 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.54 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.93 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 01. 11. 2026 00:00 | Vancouver Canucks | - | 2 | : | 4 | Review | 1 | 1 | 2 | +2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | - | 19:43 | |
| 29. 10. 2026 03:00 | Seattle Kraken | - | 5 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | 22:13 | |
| 27. 10. 2026 01:30 | Calgary Flames | - | 5 | : | 2 | Review | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 19:14 | |
| 25. 10. 2026 01:00 | Edmonton Oilers | - | 2 | : | 7 | Review | 2 | 0 | 2 | +2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 15:59 | |
| 23. 10. 2026 01:00 | Toronto Maple Leafs | - | 5 | : | 4 | Review | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 67% | 20:12 | |
| 21. 10. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 2 | : | 6 | Review | 1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 50% | 17:56 | |
| 20. 10. 2026 01:30 | Toronto Maple Leafs | - | 3 | : | 1 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 67% | 20:47 | |
| 18. 10. 2026 01:00 | Toronto Maple Leafs | - | 1 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | - | 20:34 | |
| 16. 10. 2026 01:00 | Toronto Maple Leafs | - | 4 | : | 5p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 22:18 | |
| 14. 10. 2026 03:00 | Utah Mammoth | - | 5 | : | 4 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | 21:49 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 16 | 10 | 11 | 21 | 0 | 4 | 3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 | 21.74% | 0 | 0 | 322 | 36.36% | ||
| Kariéra | -- | 766 | 302 | 410 | 712 | 20 | 204 | 84 | 228 | 3 | 4 | 51 | 16 | 2212 | 13.65% | 133 | 141 | 13772 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 16 | 0.62 | 0.69 | 1.31 | 0.25 | 2.88 | ||
| Kariéra | -- | 766 | 0.39 | 0.54 | 0.93 | 0.27 | 2.89 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 15-16 | 22 | 6 | 7 | 13 | 1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 43 | 13.95% | 5 | 5 | 360 | 49.14% | ||
| 16-17 | 81 | 22 | 39 | 61 | -3 | 32 | 9 | 26 | 0 | 0 | 2 | 0 | 205 | 10.73% | 25 | 16 | 1297 | 40.16% | ||
| 17-18 | 82 | 20 | 41 | 61 | 20 | 10 | 5 | 12 | 0 | 0 | 8 | 2 | 184 | 10.87% | 21 | 18 | 1369 | 51.38% | ||
| 18-19 | 54 | 7 | 20 | 27 | -4 | 16 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 130 | 5.38% | 16 | 14 | 838 | 55.16% | ||
| 19-20 | 68 | 31 | 28 | 59 | -2 | 12 | 9 | 17 | 0 | 0 | 7 | 1 | 197 | 15.74% | 9 | 14 | 1239 | 50.00% | ||
| 20-21 | 51 | 17 | 25 | 42 | 10 | 16 | 4 | 11 | 0 | 0 | 2 | 1 | 133 | 12.78% | 12 | 15 | 847 | 56.52% | ||
| 21-22 | 81 | 34 | 46 | 80 | -9 | 16 | 13 | 31 | 0 | 0 | 7 | 2 | 256 | 13.28% | 19 | 30 | 1481 | 52.31% | ||
| 22-23 | 82 | 40 | 47 | 87 | 10 | 28 | 9 | 28 | 0 | 0 | 5 | 3 | 293 | 13.65% | 18 | 26 | 1521 | 42.37% | ||
| 23-24 | 82 | 40 | 58 | 98 | 1 | 24 | 11 | 35 | 3 | 4 | 7 | 2 | 316 | 12.66% | 8 | 3 | 1634 | 47.06% | ||
| 24-25 | 82 | 45 | 39 | 84 | 10 | 26 | 12 | 30 | 0 | 0 | 8 | 2 | 253 | 17.79% | 0 | 0 | 1601 | 49.67% | ||
| 25-26 | 65 | 30 | 49 | 79 | -14 | 16 | 7 | 22 | 0 | 0 | 4 | 3 | 156 | 19.23% | 0 | 0 | 1263 | 38.27% | ||
| 26-27 | 16 | 10 | 11 | 21 | 0 | 4 | 3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 | 21.74% | 0 | 0 | 322 | 36.36% | ||
| Kariéra | -- | 766 | 302 | 410 | 712 | 20 | 204 | 84 | 228 | 3 | 4 | 51 | 16 | 2212 | 13.65% | 133 | 141 | 13772 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 16-17 | 6 | 1 | 3 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4.35% | 2 | 3 | 113 | 58.33% | ||
| 17-18 | 7 | 1 | 3 | 4 | -3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9.09% | 6 | 1 | 111 | 60.42% | ||
| 18-19 | 7 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7.14% | 10 | 4 | 110 | 50.00% | ||
| 19-20 | 5 | 2 | 2 | 4 | -3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 20.00% | 3 | 2 | 102 | 57.89% | ||
| 20-21 | 7 | 5 | 3 | 8 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 21 | 23.81% | 5 | 3 | 129 | 72.73% | ||
| 21-22 | 7 | 3 | 4 | 7 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 13.04% | 4 | 3 | 128 | 50.00% | ||
| 22-23 | 11 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 47 | 8.51% | 3 | 2 | 207 | 50.00% | ||
| 23-24 | 4 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 | 16.67% | 0 | 0 | 87 | 66.67% | ||
| 24-25 | 13 | 6 | 9 | 15 | -3 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | 16.22% | 0 | 0 | 249 | 75.00% | ||
| Kariéra | -- | 67 | 26 | 32 | 58 | -2 | 22 | 6 | 14 | 0 | 0 | 3 | 0 | 204 | 12.75% | 33 | 18 | 1236 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 15-16 | 22 | 0.27 | 0.32 | 0.59 | 0.18 | 1.95 | ||
| 16-17 | 81 | 0.27 | 0.48 | 0.75 | 0.40 | 2.53 | ||
| 17-18 | 82 | 0.24 | 0.50 | 0.74 | 0.12 | 2.24 | ||
| 18-19 | 54 | 0.13 | 0.37 | 0.50 | 0.30 | 2.41 | ||
| 19-20 | 68 | 0.46 | 0.41 | 0.87 | 0.18 | 2.90 | ||
| 20-21 | 51 | 0.33 | 0.49 | 0.82 | 0.31 | 2.61 | ||
| 21-22 | 81 | 0.42 | 0.57 | 0.99 | 0.20 | 3.16 | ||
| 22-23 | 82 | 0.49 | 0.57 | 1.06 | 0.34 | 3.57 | ||
| 23-24 | 82 | 0.49 | 0.71 | 1.20 | 0.29 | 3.85 | ||
| 24-25 | 82 | 0.55 | 0.48 | 1.02 | 0.32 | 3.09 | ||
| 25-26 | 65 | 0.46 | 0.75 | 1.22 | 0.25 | 2.40 | ||
| 26-27 | 16 | 0.62 | 0.69 | 1.31 | 0.25 | 2.88 | ||
| Kariéra | -- | 766 | 0.39 | 0.54 | 0.93 | 0.27 | 2.89 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 16-17 | 6 | 0.17 | 0.50 | 0.67 | 0.33 | 3.83 | ||
| 17-18 | 7 | 0.14 | 0.43 | 0.57 | 0.00 | 1.57 | ||
| 18-19 | 7 | 0.14 | 0.29 | 0.43 | 0.29 | 2.00 | ||
| 19-20 | 5 | 0.40 | 0.40 | 0.80 | 0.00 | 2.00 | ||
| 20-21 | 7 | 0.71 | 0.43 | 1.14 | 0.57 | 3.00 | ||
| 21-22 | 7 | 0.43 | 0.57 | 1.00 | 0.57 | 3.29 | ||
| 22-23 | 11 | 0.36 | 0.55 | 0.91 | 0.18 | 4.27 | ||
| 23-24 | 4 | 0.75 | 0.00 | 0.75 | 1.00 | 4.50 | ||
| 24-25 | 13 | 0.46 | 0.69 | 1.15 | 0.31 | 2.85 | ||
| Kariéra | -- | 67 | 0.39 | 0.48 | 0.87 | 0.33 | 3.04 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

