Zoznam hráčov
Detail hráča
Daniel Carr | #26 | Ľavé krídlo | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 01. 11. 1991 (vek: 34) |
| Miesto narodenia: | Sherwood Park, AB, Canada |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 193 lbs., 87.5 kg |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 117 |
| Gólov celkom: | 16 |
| Asistencií celkom: | 21 |
| Bodov celkom: | 37 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.14 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.18 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.32 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 15-16 | 23 | 6 | 3 | 9 | 0 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 39 | 15.38% | 25 | 5 | 278 | - | ||
| 16-17 | 33 | 2 | 7 | 9 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 44 | 4.55% | 19 | 12 | 339 | 66.67% | ||
| 17-18 | 38 | 6 | 10 | 16 | 2 | 8 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 | 11.54% | 30 | 16 | 462 | 17.65% | ||
| 18-19 | 6 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9.09% | 9 | 3 | 59 | - | ||
| 19-20 | 11 | 1 | 0 | 1 | -5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7.14% | 10 | 2 | 114 | - | ||
| 20-21 | 6 | 0 | 1 | 1 | -2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 10 | 4 | 62 | - | ||
| Kariéra | -- | 117 | 16 | 21 | 37 | -2 | 28 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 165 | 9.70% | 103 | 42 | 1314 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 20-21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 1 | 0 | 11 | - | ||
| Kariéra | -- | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 1 | 0 | 11 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 15-16 | 23 | 0.26 | 0.13 | 0.39 | 0.35 | 1.70 | ||
| 16-17 | 33 | 0.06 | 0.21 | 0.27 | 0.18 | 1.33 | ||
| 17-18 | 38 | 0.16 | 0.26 | 0.42 | 0.21 | 1.37 | ||
| 18-19 | 6 | 0.17 | 0.00 | 0.17 | 0.00 | 1.83 | ||
| 19-20 | 11 | 0.09 | 0.00 | 0.09 | 0.36 | 1.27 | ||
| 20-21 | 6 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 0.33 | 0.83 | ||
| Kariéra | -- | 117 | 0.14 | 0.18 | 0.32 | 0.24 | 1.41 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 20-21 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | 1.00 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

