Zoznam hráčov
Detail hráča
Jan Bulis | #38 | Center | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 18. 03. 1978 (vek: 48) |
| Miesto narodenia: | Pardubice, CZE |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 209 lbs., 94.8 kg |
| Draft: | Rok 1996, 2. kolo, 43. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 552 |
| Gólov celkom: | 96 |
| Asistencií celkom: | 149 |
| Bodov celkom: | 245 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.17 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.27 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.44 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2005/06 | 2006/07 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2005/06 | 2006/07 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 97-98 | 48 | 5 | 11 | 16 | -5 | 18 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | 13.51% | 27 | 0 | 506 | 43.57% | ||
| 98-99 | 38 | 7 | 16 | 23 | 3 | 6 | 3 | 10 | 0 | 0 | 3 | 0 | 57 | 12.28% | 48 | 0 | 550 | 48.91% | ||
| 99-00 | 56 | 9 | 22 | 31 | 7 | 30 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 92 | 9.78% | 66 | 0 | 780 | 45.48% | ||
| 00-01 | 39 | 5 | 13 | 18 | 0 | 26 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 | 12.20% | 34 | 0 | 464 | 46.88% | ||
| 00-01 | 12 | 0 | 5 | 5 | -1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0.00% | 8 | 0 | 222 | 48.26% | ||
| 01-02 | 53 | 9 | 10 | 19 | -2 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 87 | 10.34% | 47 | 0 | 719 | 42.95% | ||
| 02-03 | 82 | 16 | 24 | 40 | 9 | 30 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 160 | 10.00% | 27 | 7 | 1288 | 42.48% | ||
| 03-04 | 72 | 13 | 17 | 30 | -8 | 30 | 1 | 4 | 1 | 1 | 4 | 0 | 147 | 8.84% | 75 | 0 | 1233 | 46.60% | ||
| 05-06 | 73 | 20 | 20 | 40 | 2 | 50 | 6 | 9 | 1 | 1 | 3 | 0 | 131 | 15.27% | 105 | 18 | 1141 | 44.19% | ||
| 06-07 | 79 | 12 | 11 | 23 | -8 | 70 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 122 | 9.84% | 61 | 19 | 1136 | 38.64% | ||
| Kariéra | -- | 552 | 96 | 149 | 245 | -3 | 268 | 13 | 38 | 3 | 4 | 18 | 0 | 894 | 10.74% | 498 | 44 | 8039 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 01-02 | 6 | 0 | 0 | 0 | -6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0.00% | 11 | 0 | 75 | 85.71% | ||
| 03-04 | 11 | 1 | 1 | 2 | -6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6.67% | 18 | 0 | 192 | - | ||
| 05-06 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14.29% | 11 | 0 | 101 | - | ||
| 06-07 | 12 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5.00% | 19 | 8 | 238 | 62.50% | ||
| Kariéra | -- | 35 | 3 | 3 | 6 | -11 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 | 6.25% | 59 | 8 | 606 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 97-98 | 48 | 0.10 | 0.23 | 0.33 | 0.38 | 0.77 | ||
| 98-99 | 38 | 0.18 | 0.42 | 0.61 | 0.16 | 1.50 | ||
| 99-00 | 56 | 0.16 | 0.39 | 0.55 | 0.54 | 1.64 | ||
| 00-01 | 39 | 0.13 | 0.33 | 0.46 | 0.67 | 1.05 | ||
| 00-01 | 12 | 0.00 | 0.42 | 0.42 | 0.00 | 1.67 | ||
| 01-02 | 53 | 0.17 | 0.19 | 0.36 | 0.15 | 1.64 | ||
| 02-03 | 82 | 0.20 | 0.29 | 0.49 | 0.37 | 1.95 | ||
| 03-04 | 72 | 0.18 | 0.24 | 0.42 | 0.42 | 2.04 | ||
| 05-06 | 73 | 0.27 | 0.27 | 0.55 | 0.68 | 1.79 | ||
| 06-07 | 79 | 0.15 | 0.14 | 0.29 | 0.89 | 1.54 | ||
| Kariéra | -- | 552 | 0.17 | 0.27 | 0.44 | 0.49 | 1.62 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 01-02 | 6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | ||
| 03-04 | 11 | 0.09 | 0.09 | 0.18 | 0.36 | 1.36 | ||
| 05-06 | 6 | 0.17 | 0.17 | 0.33 | 0.33 | 1.17 | ||
| 06-07 | 12 | 0.08 | 0.08 | 0.17 | 0.17 | 1.67 | ||
| Kariéra | -- | 35 | 0.09 | 0.09 | 0.17 | 0.40 | 1.37 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

