Štatistiky hráčov - Pittsburgh Penguins - Body v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Evgeni MalkinPITCenter6325+222200001323.08%00108100.00%
2.Tommy NovakPITCenter6325+200200111030.00%009231.25%
3.Samuel GirardPITObranca6145-22000000911.11%001190.00%
4.Erik KarlssonPITObranca6055+20020000100.00%001410.00%
5.Ben KindelPITCenter5224-101100001414.29%009051.22%
6.Declan CarlilePITObranca6224+16000000922.22%001120.00%
7.Kaedan KorczakPITObranca60440000000070.00%001030.00%
8.Nicholas RobertsonPITĽavé krídlo6303+440011101030.00%0074100.00%
9.Filip HallanderPITCenter2123+40000100333.33%00210.00%
10.Hendrix LapierrePITCenter6123-22020000333.33%007235.00%
11.Kris LetangPITObranca6033+22010000150.00%001200.00%
12.Bryan RustPITPravé krídlo3202-12000000540.00%00590.00%
13.Ville KoivunenPITPravé krídlo4112+54000000425.00%00550.00%
14.Yegor ChinakhovPITPravé krídlo6112-12110000128.33%00950.00%
15.Rickard RakellPITPravé krídlo6022-14010000100.00%0012040.00%
16.Sidney CrosbyPITCenter6022-40000000160.00%0011955.20%
17.Blake LizottePITCenter60220400000080.00%007837.97%
18.Connor DewarPITCenter6101-12000000812.50%008120.00%
19.Spencer StastneyPITObranca1000+1000000010.00%00130.00%
20.Andrei KuzmenkoPITĽavé krídlo2000-1000000030.00%00240.00%
21.Elmer SoderblomPITĽavé krídlo20000000000000.00%00220.00%
22.Trevor Van RiemsdykPITObranca5000-1400000020.00%00940.00%
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>