Štatistiky hráčov - Pittsburgh Penguins - Plus / mínus v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-25 z 25<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Nicholas RobertsonPITĽavé krídlo12606+840011202326.09%00155100.00%
2.Ville KoivunenPITPravé krídlo10235+560000111118.18%00138100.00%
3.Filip HallanderPITCenter2123+40000100333.33%00210.00%
4.Spencer StastneyPITObranca7022+3000000050.00%001240.00%
5.Connor DewarPITCenter12235+24000000219.52%0016227.59%
6.Kris LetangPITObranca12066+26010000230.00%002410.00%
7.Evgeni MalkinPITCenter11639+142200002227.27%0018833.33%
8.Hendrix LapierrePITCenter8246+12020000825.00%0010047.50%
9.Ilya SolovyovPITObranca3000+1000000030.00%00490.00%
10.Elmer SoderblomPITĽavé krídlo6011+1000000050.00%0069100.00%
11.Avery HayesPITPravé krídlo10000000000050.00%0013100.00%
12.Rutger McGroartyPITPravé krídlo20000000000030.00%002825.00%
13.Tommy NovakPITCenter12358-140400111816.67%0018635.34%
14.Erik KarlssonPITObranca1211112-10150000205.00%002820.00%
15.Trevor Van RiemsdykPITObranca5000-1400000020.00%00940.00%
16.Blake LizottePITCenter12044-16000000130.00%0016145.57%
17.Yegor ChinakhovPITPravé krídlo8213-241100001414.29%001270.00%
18.Kaedan KorczakPITObranca12055-22000000120.00%002200.00%
19.Rickard RakellPITPravé krídlo12235-44120000306.67%0023650.00%
20.Samuel GirardPITObranca9167-42000000128.33%001690.00%
21.Andrei KuzmenkoPITĽavé krídlo8011-4000000070.00%001030.00%
22.Declan CarlilePITObranca12325-5110000001915.79%002280.00%
23.Ben KindelPITCenter9224-52110000238.70%0015645.95%
24.Sidney CrosbyPITCenter12347-641100002213.64%0023252.10%
25.Bryan RustPITPravé krídlo7325-74020000933.33%001220.00%
Zobrazujem 1-25 z 25<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>