Štatistiky hráčov - Pittsburgh Penguins - Asistencie v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-24 z 24<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Erik KarlssonPITObranca1111011-20150000185.56%002560.00%
2.Samuel GirardPITObranca9167-42000000128.33%001690.00%
3.Tommy NovakPITCenter11358-140400111618.75%0016635.34%
4.Kaedan KorczakPITObranca11055-22000000100.00%002020.00%
5.Kris LetangPITObranca11055+16010000220.00%002180.00%
6.Blake LizottePITCenter1104406000000130.00%0014745.83%
7.Evgeni MalkinPITCenter11639+142200002227.27%0018833.33%
8.Sidney CrosbyPITCenter11336-641100002213.64%0021252.53%
9.Hendrix LapierrePITCenter723502020000450.00%008343.75%
10.Ville KoivunenPITPravé krídlo9134+36000000812.50%00122100.00%
11.Rickard RakellPITPravé krídlo11134-44120000263.85%0021650.00%
12.Connor DewarPITCenter11134+12000000175.88%0014929.41%
13.Bryan RustPITPravé krídlo7325-74020000933.33%001220.00%
14.Declan CarlilePITObranca11325-4110000001816.67%002080.00%
15.Ben KindelPITCenter9224-52110000238.70%0015645.95%
16.Filip HallanderPITCenter2123+40000100333.33%00210.00%
17.Spencer StastneyPITObranca6022+3000000030.00%001060.00%
18.Yegor ChinakhovPITPravé krídlo8213-241100001414.29%001270.00%
19.Andrei KuzmenkoPITĽavé krídlo7011-3000000070.00%00900.00%
20.Nicholas RobertsonPITĽavé krídlo11606+840011202128.57%00137100.00%
21.Rutger McGroartyPITPravé krídlo10000000000020.00%00160.00%
22.Ilya SolovyovPITObranca2000+1000000020.00%00330.00%
23.Elmer SoderblomPITĽavé krídlo50000000000020.00%00550.00%
24.Trevor Van RiemsdykPITObranca5000-1400000020.00%00940.00%
Zobrazujem 1-24 z 24<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>