Štatistiky hráčov - Minnesota Wild - Plus / mínus v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Joel Eriksson EkMINCenter6123+56010000175.88%0012053.64%
2.Jared SpurgeonMINObranca6145+44010000714.29%001350.00%
3.Marcus FolignoMINPravé krídlo4000+4000000040.00%00490.00%
4.Kirill KaprizovMINĽavé krídlo6639+302300101735.29%0012825.00%
5.Matt BoldyMINPravé krídlo6213+34000000267.69%0012622.22%
6.Michael McCarronMINCenter6033+37000000120.00%008550.60%
7.Quinn HughesMINObranca6279+201400101910.53%001610.00%
8.Nick FolignoMINĽavé krídlo3101+20000000333.33%003033.33%
9.Olli MaattaMINObranca5022+2200000030.00%001110.00%
10.Danila YurovMINPravé krídlo621304120010728.57%007756.82%
11.Rieger LorenzMINĽavé krídlo201101500000000.00%00170.00%
12.Nico SturmMINCenter30000000000020.00%002888.24%
13.Zach BogosianMINObranca40000200000050.00%00650.00%
14.Jonas BrodinMINObranca60000600000050.00%001290.00%
15.Bobby BrinkMINPravé krídlo60440002000090.00%007050.00%
16.Max ShabanovMINPravé krídlo5123-10020000616.67%00780.00%
17.David SpacekMINObranca2000-1000000010.00%00190.00%
18.Blake ColemanMINCenter6213-2102300101216.67%009425.00%
19.Daemon HuntMINObranca6000-2200000020.00%00730.00%
20.Yakov TreninMINCenter5000-3000000050.00%00670.00%
21.Ryan HartmanMINCenter6011-5401000060.00%007950.75%
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>