Štatistiky hráčov - Detroit Red Wings - Góly v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Alex DeBrincatDETĽavé krídlo126713+982500004413.64%0024228.57%
2.Viktor ArvidssonDETPravé krídlo125510-244500003116.13%0022737.50%
3.Emmitt FinnieDETCenter12538+820100002420.83%0021447.73%
4.Lucas RaymondDETĽavé krídlo12381106270010387.89%002480.00%
5.William WallinderDETObranca7213-10000000728.57%001020.00%
6.Dylan LarkinDETCenter10246+34030000326.25%0021753.42%
7.Andrew CoppDETCenter12213-54010010229.09%0022053.37%
8.Michael Brandsegg-NygardDETPravé krídlo12268+96000000287.14%0018750.00%
9.Justin FaulkDETObranca12235+281200101811.11%002360.00%
10.Anton JohanssonDETObranca12134+2120000001010.00%001700.00%
11.Michael RasmussenDETCenter12123-42010000166.25%0020057.14%
12.Marco KasperDETCenter10000500000040.00%001164.29%
13.Mason AppletonDETCenter20000000000010.00%00200.00%
14.J.T. CompherDETĽavé krídlo50220200000050.00%007643.14%
15.Carter MazurDETĽavé krídlo6011-4200000080.00%00550.00%
16.Sheldon DriesDETCenter6000-3000000050.00%005938.46%
17.Andreas EnglundDETObranca7000+2200000040.00%00850.00%
18.Axel Sandin-PellikkaDETObranca7011-1400000060.00%00890.00%
19.Nate DanielsonDETCenter10022-3200000050.00%0010346.43%
20.Albert JohanssonDETObranca11011+12000000140.00%001730.00%
21.Ben ChiarotDETObranca12011-11700000090.00%002390.00%
22.Keegan KolesarDETPravé krídlo12000-32000000040.00%00127100.00%
23.Moritz SeiderDETObranca12066-14020000230.00%003130.00%
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>