Štatistiky hráčov - Detroit Red Wings - Asistencie v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Alex DeBrincatDETĽavé krídlo106612+862400003915.38%0020133.33%
2.Lucas RaymondDETĽavé krídlo1036906260010329.38%002060.00%
3.Michael Brandsegg-NygardDETPravé krídlo10268+102000000248.33%001550.00%
4.Moritz SeiderDETObranca1005502020000170.00%002580.00%
5.Viktor ArvidssonDETPravé krídlo10448-323400002615.38%0018837.50%
6.Dylan LarkinDETCenter8145+24030000224.55%0017452.11%
7.Emmitt FinnieDETCenter10437+720100002317.39%0017545.54%
8.Justin FaulkDETObranca10235+261200101612.50%001940.00%
9.Anton JohanssonDETObranca10134+312000000812.50%001470.00%
10.Michael RasmussenDETCenter10123-42010000119.09%0016757.14%
11.Nate DanielsonDETCenter8022-1200000050.00%008448.89%
12.William WallinderDETObranca521300000000540.00%00710.00%
13.Andrew CoppDETCenter10112-54010010166.25%0018752.15%
14.J.T. CompherDETĽavé krídlo3011+1200000040.00%004342.42%
15.Carter MazurDETĽavé krídlo5011-3200000060.00%00500.00%
16.Axel Sandin-PellikkaDETObranca7011-1400000060.00%00890.00%
17.Albert JohanssonDETObranca10011+12000000130.00%001610.00%
18.Ben ChiarotDETObranca10011+11200000080.00%001970.00%
19.Marco KasperDETCenter10000500000040.00%001164.29%
20.Mason AppletonDETCenter20000000000010.00%00200.00%
21.Andreas EnglundDETObranca50000200000040.00%00580.00%
22.Sheldon DriesDETCenter6000-3000000050.00%005938.46%
23.Keegan KolesarDETPravé krídlo10000-32000000040.00%00110100.00%
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>