Štatistiky hráčov - Anaheim Ducks - Trestné minúty v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Travis MitchellANAObranca5000-3900000030.00%00830.00%
2.Beckett SenneckeANAPravé krídlo7538+182300001827.78%001490.00%
3.Cutter GauthierANAĽavé krídlo6235-16230000219.52%0010528.57%
4.A.J. GreerANAĽavé krídlo6011-56000000120.00%007375.00%
5.Jeff MalottANAĽavé krídlo7123+25000000714.29%006966.67%
6.Ryan PoehlingANAĽavé krídlo5112-14001110616.67%007237.25%
7.Roger McQueenANACenter2000-1400000060.00%002741.18%
8.Nikita NesterenkoANACenter7213+320000001020.00%008533.33%
9.Leo CarlssonANACenter7279-32170010728.57%0014244.00%
10.Tim WasheANACenter722402000010633.33%0010848.74%
11.Jackson LaCombeANAObranca715602130000520.00%001860.00%
12.Alex KillornANAĽavé krídlo7112+12000000147.14%001110.00%
13.Nikita KlepovANAPravé krídlo2000-1200000000.00%00280.00%
14.Tyson HindsANAObranca70000200000090.00%00980.00%
15.Pavel MintyukovANAObranca7011-1200010050.00%001340.00%
16.Noah WarrenANAObranca7033+4200000070.00%001220.00%
17.Mikael GranlundANACenter6268001400111216.67%0012043.82%
18.Frank VatranoANAPravé krídlo410100000000333.33%004760.00%
19.Sam ColangeloANAPravé krídlo4101+10000000425.00%004950.00%
20.Judd CaulfieldANAPravé krídlo7123-10010000616.67%008720.00%
21.Drew HellesonANAObranca2000-1000000040.00%00380.00%
22.Tristan LuneauANAObranca7022-1000000040.00%001500.00%
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>