Štatistiky hráčov - Anaheim Ducks - Odohrané zápasy v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Beckett SenneckeANAPravé krídlo116390163400102821.43%002280.00%
2.Leo CarlssonANACenter1131013-541800101421.43%0021744.80%
3.Tim WasheANACenter11336+220000101225.00%0016751.65%
4.Alex KillornANAĽavé krídlo11235-140000001910.53%001760.00%
5.Jackson LaCombeANAObranca11189-110140000616.67%002890.00%
6.Tristan LuneauANAObranca11145+10000000911.11%002300.00%
7.Noah WarrenANAObranca11033+2200000070.00%001870.00%
8.Tyson HindsANAObranca11000-32000000160.00%001770.00%
9.Cutter GauthierANAĽavé krídlo10246-66230000345.88%0017733.33%
10.Mikael GranlundANACenter10268-301400111711.76%0019847.37%
11.Nikita NesterenkoANACenter10213+220000001315.38%0012137.50%
12.A.J. GreerANAĽavé krídlo10224-1280000001811.11%0012380.00%
13.Jeff MalottANAĽavé krídlo10123+17000000911.11%0010166.67%
14.Judd CaulfieldANAPravé krídlo9224+100100001020.00%0011320.00%
15.Pavel MintyukovANAObranca9022-1200010050.00%001630.00%
16.Frank VatranoANAPravé krídlo7213+20000000728.57%008342.86%
17.Sam ColangeloANAPravé krídlo7112+220000001010.00%008340.00%
18.Travis MitchellANAObranca6011-2900000030.00%001040.00%
19.Roger McQueenANACenter6000-3600000080.00%007527.66%
20.Ryan PoehlingANAĽavé krídlo5112-14001110616.67%007237.25%
21.Drew HellesonANAObranca5000-1000000070.00%00920.00%
22.Nikita KlepovANAPravé krídlo4000-2600000000.00%00530.00%
23.Nick JensenANAObranca2101020000001100.00%00320.00%
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>