Štatistiky hráčov - Plus / mínus v sezóne 2019/20 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/20
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 301-400 z 883<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
301.Jordan EberleNYICenter58162440+112411001013611.76%3739103433.33%
302.Derek GrantPHICenter56151025+1302235509415.96%542578051.35%
303.Erik HaulaFLAĽavé krídlo48121224+1224800209213.04%271576153.88%
304.Dylan StromeCHICenter58122638+1162800209712.37%232992547.68%
305.Nick RitchieBOSĽavé krídlo4891221+1972300207811.54%102176810.00%
306.Brandon SutterVANCenter448917+1251300007610.53%181565448.94%
307.Nicolas Aube-KubelPHIPravé krídlo367815+1192300104814.58%821640733.33%
308.Mark BorowieckiOTTObranca5371118+1580011006311.11%1991209510.00%
309.Brad RichardsonARIPravé krídlo596511+120001230767.89%774480653.95%
310.Devon ToewsNYIObranca6862228+1161600111224.92%557513950.00%
311.Josh MorrisseyWPGObranca6552631+12411200001204.17%345914810.00%
312.Vinnie HinostrozaARICenter6851722+1140101001323.79%512689242.62%
313.Vladislav GavrikovCBJObranca6951318+118000010816.17%799213100.00%
314.Joey AndersonNJDPravé krídlo18426+120000002119.05%16623850.00%
315.Jordan KyrouSTLCenter28459+180100003910.26%8830640.00%
316.Dmytro TimashovDETĽavé krídlo44459+1160000103710.81%93113760.00%
317.Samuel GirardCOLObranca7043034+1171130010964.17%469214920.00%
318.Jayce HawrylukOTTCenter263710+1160000002611.54%6592900.00%
319.Brent SeabrookCHIObranca32314+18110010407.50%52615810.00%
320.Ross JohnstonNYIĽavé krídlo32314+1780000001618.75%9314256100.00%
321.Josh BrownFLAObranca56358+139000010486.25%77537520.00%
322.Duncan KeithCHIObranca6132427+11821100001112.70%2611714880.00%
323.Nick ShoreWPGCenter63336+120000000456.67%552057955.19%
324.Austin CzarnikCGYCenter8213+10110000922.22%128233.33%
325.Jake EvansMTLCenter13213+100000001414.29%16513551.79%
326.Yakov TreninNSHCenter21246+19000000258.00%46920575.00%
327.Luca SbisaWPGObranca442810+137000000494.08%91717900.00%
328.Andy GreeneNYIObranca6321214+116010200603.33%3015512330.00%
329.Brayden McNabbVGKObranca71279+140001100732.74%20113314220.00%
330.Egor KorshkovTORPravé krídlo1101+100000001100.00%10110.00%
331.Klim KostinSTLCenter4101+10000000520.00%60350.00%
332.Jani HakanpaaANAObranca5101+12000000425.00%157910.00%
333.Fredrik ClaessonNJDObranca5112+100000001100.00%57730.00%
334.David Kase czePHIPravé krídlo6101+10000010520.00%4159100.00%
335.Scott WilsonBUFCenter6112+12000000812.50%30700.00%
336.Dylan SikuraCHICenter9123+100000001010.00%02900.00%
337.Troy BrouwerSTLPravé krídlo13101+17000000128.33%24612450.00%
338.Phillip Di GiuseppeNYRĽavé krídlo20134+12000000352.86%38202260.00%
339.Andrew PeekeCBJObranca22123+14000000234.35%25213050.00%
340.Dale WeiseMTLPravé krídlo23145+116000000156.67%70102140.00%
341.Brendan GaunceBOSCenter1011+1200000000.00%20100.00%
342.Nicolas BeaudinCHIObranca1000+1000000020.00%22180.00%
343.Jake WalmanSTLObranca1000+1000000010.00%01120.00%
344.Dalton SmithBUFĽavé krídlo1000+1200000000.00%0020.00%
345.Josh JacobsNJDObranca2000+1200000030.00%34340.00%
346.Steven SantiniNSHObranca2000+1200000010.00%30200.00%
347.Timothy GettingerNYRĽavé krídlo2011+1000000030.00%51170.00%
348.Liam FoudyCBJCenter2011+1000000030.00%30290.00%
349.Christian WolaninOTTObranca3000+1000000040.00%04540.00%
350.Ben StreetNJDCenter3011+1000000040.00%302545.45%
351.Zach SenyshynBOSPravé krídlo4022+1000000010.00%2134100.00%
352.Anton WedinCHIĽavé krídlo4000+1400000020.00%51370.00%
353.Anton LindholmCOLObranca4011+1000000010.00%55480.00%
354.Brennan MenellMINObranca5000+1200000040.00%24700.00%
355.Adam BrooksTORCenter7033+1000000020.00%015550.00%
356.Mathieu OlivierNSHPravé krídlo8011+1400000060.00%171610.00%
357.Brian LashoffDETObranca9011+1600000060.00%1671320.00%
358.Ryan MacInnisCBJCenter10011+10000000130.00%839437.04%
359.Alexander TrueSJSCenter12044+12000000120.00%23212146.38%
360.Tomas Jurco svkEDMPravé krídlo12022+1400000070.00%4312050.00%
361.Julien GauthierNYRPravé krídlo17033+18000000100.00%15714150.00%
362.Greg PaterynMINObranca20033+16000000220.00%25303100.00%
363.Aaron NessARIObranca24011+10000000110.00%17203010.00%
364.Nick JensenWSHObranca68088+113010000610.00%597112130.00%
365.Jakob SilfverbergANAPravé krídlo6621183901447221015513.55%2841116719.51%
366.Blake ColemanTBLCenter6621113205613342020010.50%19146110531.94%
367.Logan CoutureSJSCenter5216233901809023312612.70%544596444.02%
368.Zack KassianEDMPravé krídlo591519340690000109915.15%157892533.33%
369.Kris LetangPITObranca6115294403861500201778.47%1019115700.00%
370.Lawson CrouseARIĽavé krídlo6615102503300113010913.76%2012989751.06%
371.Tyler BozakSTLCenter6713162901024112010911.93%3233102755.00%
372.Kasperi KapanenTORPravé krídlo6913233602203222112110.74%7317109013.33%
373.Lucas WallmarkFLACenter671213250183601008414.29%572685852.94%
374.Nick CousinsVGKCenter651015250353500001158.70%913187958.33%
375.Nick PaulOTTĽavé krídlo56911200240100201038.74%1223980951.21%
376.Cam FowlerANAObranca59920290202800201177.69%255812980.00%
377.Andreas JohnssonTORĽavé krídlo43813210144500107810.26%43216780.00%
378.Josh LeivoVANĽavé krídlo3671219040500006910.14%17854158.82%
379.Antoine RousselVANĽavé krídlo4176130431200105512.73%441448650.00%
380.William CarrierVGKĽavé krídlo7171219039000010997.07%2131170164.29%
381.Dillon DubeCGYCenter4561016061200206010.00%59135710.00%
382.Keith YandleFLAObranca695404502022100001293.88%185113600.00%
383.Erik GudbransonANAObranca51459095000100785.13%89589890.00%
384.Olli MaattaCHIObranca6541317020000200805.00%11911011980.00%
385.Gabriel VilardiLAKCenter10347041200001915.79%1412953.26%
386.Joakim NygardEDMĽavé krídlo3336908110000397.69%18835350.00%
387.Logan ShawWPGPravé krídlo35325000100002015.00%241323955.00%
388.Stefan MatteauCBJCenter9213050000001811.11%27101120.00%
389.Logan O'ConnorCOLPravé krídlo16202020000101513.33%2081350.00%
390.Stephen JohnsDALObranca17235010000000306.67%50203010.00%
391.Patrick BrownVGKCenter110100000000250.00%60110.00%
392.Vitaly AbramovOTTPravé krídlo210102000000333.33%00120.00%
393.Joel L'EsperanceDALPravé krídlo310102000000250.00%11230.00%
394.Maxim LetunovSJSCenter310100000000333.33%012850.00%
395.Gemel SmithTBLCenter3101040000001100.00%122865.00%
396.Nicholas MerkleyNJDPravé krídlo411202000000812.50%92460.00%
397.Buddy RobinsonCGYPravé krídlo510107000000616.67%145620.00%
398.Lukas VejdemoMTLCenter710100000000714.29%835720.00%
399.Logan BrownOTTCenter2317804130010234.35%131127141.04%
400.Zach BogosianTBLObranca27167022000100293.45%30274500.00%
Zobrazujem 301-400 z 883<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>