Štatistiky hráčov - Plus / mínus v sezóne 2019/20 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/20
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 301-400 z 841<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
301.Scott LaughtonPHIĽavé krídlo306511+180000104015.00%741642952.57%
302.Patrick MaroonTBLĽavé krídlo4361016+1581200106010.00%70854257.14%
303.Frederik GauthierTORCenter446410+1100000003020.00%481641558.36%
304.Mark BorowieckiOTTObranca4651116+156000000559.09%1781048380.00%
305.Colton SceviourFLACenter495914+16000000776.49%564864240.00%
306.Curtis LazarBUFCenter19448+170001001330.77%331421551.54%
307.Sam BennettCGYCenter34426+128010000586.90%711042949.56%
308.Ross JohnstonNYIĽavé krídlo28314+1680000001323.08%8013227100.00%
309.Brent SeabrookCHIObranca32314+18110010407.50%52615810.00%
310.Erik Cernak svkTBLObranca45358+127000000883.41%106598350.00%
311.Justin WilliamsCARPravé krídlo2202+10110010825.00%11250.00%
312.Austin CzarnikCGYCenter8213+10110000922.22%128233.33%
313.Markus NutivaaraCBJObranca18213+120000001910.53%18162630.00%
314.Andrew CoglianoDALCenter472810+120000000464.35%642158447.83%
315.Jeremy LauzonBOSObranca2101+12000000425.00%53320.00%
316.Klim KostinSTLCenter4101+10000000520.00%60350.00%
317.David Kase czePHIPravé krídlo6101+10000010520.00%4159100.00%
318.Dylan SikuraCHICenter9123+100000001010.00%02900.00%
319.Troy BrouwerSTLPravé krídlo10101+15000000911.11%19510050.00%
320.Barrett HaytonARICenter14134+112000010205.00%10215642.86%
321.Carl GunnarssonSTLObranca18134+110000100119.09%12232660.00%
322.Michael Del ZottoANAObranca31178+110010000342.94%69385680.00%
323.Ryan McDonaghTBLObranca4211112+113000100432.33%29848740.00%
324.Andy GreeneNJDObranca44178+110000200372.70%261058830.00%
325.Dalton SmithBUFĽavé krídlo1000+1200000000.00%0020.00%
326.Jake WalmanSTLObranca1000+1000000010.00%01120.00%
327.Brendan GaunceBOSCenter1011+1200000000.00%20100.00%
328.Steven SantiniNSHObranca2000+1200000010.00%30200.00%
329.Christian DjoosWSHObranca2000+1000000010.00%00180.00%
330.Timothy GettingerNYRĽavé krídlo2011+1000000030.00%51170.00%
331.Ben StreetNJDCenter3011+1000000040.00%302545.45%
332.Mason MarchmentTORĽavé krídlo3011+1000000030.00%20210.00%
333.Anton LindholmCOLObranca4011+1000000010.00%55480.00%
334.Greg PaterynMINObranca4000+1000000030.00%85630.00%
335.Zach SenyshynBOSPravé krídlo4022+1000000010.00%2134100.00%
336.Anton WedinCHIĽavé krídlo4000+1400000020.00%51370.00%
337.Mark FriedmanPHIObranca5011+1200000010.00%44660.00%
338.Brennan MenellMINObranca5000+1200000040.00%24700.00%
339.Zach TrotmanPITObranca5000+1400000060.00%147780.00%
340.Michael McLeodNJDCenter5022+1200000040.00%424437.50%
341.Otto KoivulaNYIĽavé krídlo7000+1200000020.00%835831.58%
342.Ryan MacInnisCBJCenter7011+10000000110.00%726957.14%
343.Adam BrooksTORCenter7033+1000000020.00%015550.00%
344.Mathieu OlivierNSHPravé krídlo8011+1400000060.00%171610.00%
345.Rasmus SandinTORObranca9044+1401000090.00%1351220.00%
346.Brian LashoffDETObranca9011+1600000060.00%1671320.00%
347.Karson KuhlmanBOSCenter11033+12000000170.00%12313650.00%
348.Tomas Jurco svkEDMPravé krídlo12022+1400000070.00%4312050.00%
349.Aaron NessARIObranca18011+1000000090.00%16132300.00%
350.Mike ReillyOTTObranca21066+16020000390.00%16213370.00%
351.Jason DemersARIObranca43077+123000100470.00%65618950.00%
352.Noel AcciariFLACenter4618321080011507324.66%897673549.55%
353.Mikko RantanenCOLPravé krídlo331519340861000408417.86%221863356.52%
354.Joonas DonskoiCOLPravé krídlo441415290184500108416.67%142574346.67%
355.Frank VatranoFLACenter4914132702022223011012.73%693673528.00%
356.Martin Necas czeCARCenter461215270143500306219.35%401664518.18%
357.Erik HaulaCARĽavé krídlo30118190123600206217.74%11648356.00%
358.Lawson CrouseARIĽavé krídlo47116170240000207614.47%1481765945.95%
359.Jakob ChychrunARIObranca51109190284600101089.26%568411430.00%
360.Zemgus GirgensonsBUFCenter4994130100011105915.25%771267141.54%
361.Jack RoslovicWPGCenter5091019081200008210.98%451275152.58%
362.Josh LeivoVANĽavé krídlo3671219040500006910.14%17854158.82%
363.Conor ShearyBUFĽavé krídlo427916061300106810.29%23185550.00%
364.Andreas JohnssonTORĽavé krídlo3461016014450010738.22%36145680.00%
365.Nick PaulOTTĽavé krídlo386713015010010669.09%862254854.20%
366.Alex ChiassonEDMPravé krídlo4361016022390020688.82%41125530.00%
367.Michael MathesonFLAObranca43671306120010827.32%35408230.00%
368.Tomas Nosek czeVGKĽavé krídlo486410018001110688.82%722454652.13%
369.Mikael BacklundCGYCenter5061622024262220996.06%30790446.31%
370.Oliver Ekman-LarssonARIObranca51616220261600101105.45%1015011910.00%
371.Joel FarabeePHIĽavé krídlo4051015039110000588.62%261356014.29%
372.Alexander WennbergCBJCenter4951520016150010618.20%152981347.20%
373.Mark GiordanoCGYObranca50517220302702001303.85%3512912070.00%
374.William CarrierVGKĽavé krídlo525914031000010756.67%159949566.67%
375.Mark PysykFLAObranca384610018000010439.30%29294960.00%
376.Milan LucicCGYĽavé krídlo484610038340010586.90%1291364339.47%
377.Tyler MyersVANObranca49411150261511101023.92%617510610.00%
378.Darnell NurseEDMObranca49417210360200101143.51%1018611100.00%
379.Henri JokiharjuBUFObranca494913028120000586.90%46458250.00%
380.Ethan BearEDMObranca4941216022110010685.88%436910430.00%
381.Vinnie HinostrozaARICenter5041317012010000904.44%351866240.43%
382.Sean WalkerLAKObranca5041519018030000974.12%62659570.00%
383.Martin Frk czeLAKPravé krídlo430302110000742.86%31510.00%
384.Joakim NygardEDMĽavé krídlo3236908110000397.69%18735050.00%
385.Nick ShoreWPGCenter423250140000002711.11%401338257.43%
386.Mikko KoivuMINCenter3521113014170100563.57%122160352.18%
387.Vitaly AbramovOTTPravé krídlo210102000000333.33%00120.00%
388.Joel L'EsperanceDALPravé krídlo310102000000250.00%11230.00%
389.Gemel SmithTBLCenter3101040000001100.00%122865.00%
390.Kyle CapobiancoARIObranca810102000000812.50%10101190.00%
391.Bobby RyanOTTPravé krídlo16134011000000214.76%24319666.67%
392.Matthew HighmoreCHICenter2112304000000205.00%23720933.33%
393.Logan BrownOTTCenter2317804130010234.35%131127141.04%
394.Nicolas HagueVGKObranca3811011032140000541.85%69266120.00%
395.Kevin ConnautonCOLObranca10000000000020.00%31180.00%
396.Keegan KolesarVGKPravé krídlo10000000000010.00%2013100.00%
397.Austin PoganskiSTLPravé krídlo10000000000000.00%0060.00%
398.Andrew LaddNYIĽavé krídlo10000000000010.00%50100.00%
399.Tage ThompsonBUFCenter10000000000000.00%2070.00%
400.Nikolay GoldobinVANPravé krídlo10000000000000.00%1090.00%
Zobrazujem 301-400 z 841<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>