Štatistiky hráčov - Body v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 501-600 z 890<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
501.Travis DermottTORObranca3711213+168000000541.85%48365920.00%
502.Greg PaterynDALObranca7311213+6500000001001.00%15514814320.00%
503.Cory ConacherTBLCenter3684120241100214517.78%321436025.00%
504.Markus GranlundVANCenter538412-108232210938.60%471286240.78%
505.Magnus PaajarviOTTĽavé krídlo798412-11120000001266.35%1044298414.29%
506.Anton SlepyshevEDMĽavé krídlo506612-48000000738.22%611859114.29%
507.Dominic MooreTORCenter506612+3160001004613.04%411951554.29%
508.Danny DeKeyserDETObranca656612+228000000659.23%7612513210.00%
509.Joel WardSJSPravé krídlo525712-2200000204012.50%352761846.32%
510.Anders BjorkBOSĽavé krídlo304812+262300003013.33%191137150.00%
511.Dominik Simon czePITCenter334812+2160000003611.11%371837742.86%
512.Connor BrickleyFLACenter444812-619000020626.45%822852418.75%
513.Connor CarrickTORObranca474812+527120030557.27%42537120.00%
514.Jacob De La RoseMTLĽavé krídlo554812-229001100537.55%1273665244.11%
515.Matt StajanCGYCenter684812+428000010656.15%743174451.45%
516.Matthew MartinTORĽavé krídlo503912050000000466.52%147940075.00%
517.Jake McCabeBUFObranca533912-1126110000535.66%1107910340.00%
518.Joakim RyanSJSObranca623912+138000110793.80%339810390.00%
519.Joshua Ho-SangNYICenter2221012-720100001811.11%3131540.00%
520.Scott MayfieldNYIObranca4721012-645000000583.45%77738390.00%
521.Roman Polak czeTORObranca5421012+546000000474.26%131849530.00%
522.Curtis LazarCGYPravé krídlo6521012-823000010653.08%1302664139.67%
523.Calvin de HaanNYIObranca3311112+118000000442.27%45656190.00%
524.Ryan MurrayCBJObranca4411112+48000000342.94%31758120.00%
525.Karl AlznerMTLObranca8211112-740000100841.19%14114416470.00%
526.Madison BoweyWSHObranca5101212-324000000470.00%48427000.00%
527.Noel AcciariBOSCenter6010111-690011006615.15%1524177545.16%
528.Oscar LindbergVGKCenter639211-11140000008111.11%722774252.94%
529.Gemel SmithDALCenter466511+5170000004214.29%331343445.74%
530.Torrey MitchellLAKCenter606511-5300001005510.91%532968548.00%
531.Anthony CirelliTBLCenter185611+1160001002619.23%17623944.86%
532.Josh ArchibaldARIPravé krídlo425611-2250000004211.90%861650338.46%
533.Gabriel BourqueCOLĽavé krídlo585611-6120000104411.36%1235963330.43%
534.David Kampf czeCHICenter464711-912000000468.70%292358953.01%
535.Tim HeedSJSObranca29381108250020515.88%8354650.00%
536.Jake DotchinTBLObranca483811+1738000100486.25%95617920.00%
537.Byron FroeseMTLCenter483811026000000496.12%544255644.32%
538.Andreas BorgmanTORObranca483811+428000000466.52%121366570.00%
539.Mark BorowieckiOTTObranca523811-664000000664.55%226817620.00%
540.Dmitry KulikovWPGObranca623811+622000010486.25%697810590.00%
541.Jack JohnsonCBJObranca773811-622000010883.41%10113515060.00%
542.Christopher TanevVANObranca422911+78000200316.45%21708310.00%
543.Troy StecherVANObranca6811011-735010100941.06%1117512800.00%
544.Travis HamonicCGYObranca7411011-9790000001070.93%8312415320.00%
545.Frank VatranoFLACenter417310+334000000729.72%511544580.00%
546.Christopher DiDomenicoOTTCenter246410-482400002326.09%211428331.58%
547.Tomas Jurco svkCHIPravé krídlo296410+1120000104413.64%221236625.00%
548.Kyle CliffordLAKĽavé krídlo506410-448000000817.41%127852811.11%
549.Martin Hanzal czeDALCenter385510-1423230010628.06%662153755.07%
550.Matt HunwickPITObranca424610-421001111527.69%51537360.00%
551.Ryan ReavesVGKPravé krídlo794610-794000010429.52%2362760146.67%
552.Michal Kempny czeWSHObranca533710+1426000000823.66%57828450.00%
553.Michael StoneCGYObranca823710-1128010000983.06%10615813740.00%
554.Steven SantiniNJDObranca362810021000100563.57%113737300.00%
555.Travis SanheimPHIObranca492810-620000000722.78%27357640.00%
556.Victor AntipinBUFObranca4701010-918010000400.00%14417190.00%
557.Brooks OrpikWSHObranca8101010-968000000540.00%21816815690.00%
558.Derek DorsettVANPravé krídlo20729-1740022102626.92%39143060.00%
559.Kasperi KapanenTORPravé krídlo38729-140011105512.73%57942814.29%
560.Ryan DonatoBOSCenter12549+222400002420.83%6217775.00%
561.Ty RattieEDMPravé krídlo14549+120000103215.62%1142170.00%
562.Cedric PaquetteTBLCenter56549-541010020647.81%1123257246.89%
563.Carl GunnarssonSTLObranca63549+1522000020598.47%3510210190.00%
564.Dylan StromeARICenter21459+481100003013.33%71227242.99%
565.Darren ArchibaldVANPravé krídlo27459-1140011002814.29%80144020.00%
566.Jimmy HayesNJDPravé krídlo33369-26110020378.11%50639440.00%
567.Yohann AuvituEDMObranca33369+48000000694.35%18264480.00%
568.Lee StempniakCARPravé krídlo37369-84110000417.32%401146221.43%
569.Tage ThompsonSTLCenter41369-1212010000555.45%39948910.00%
570.Andy AndreoffLAKĽavé krídlo45369-650000020476.38%771142345.28%
571.Lance BoumaCHICenter53369+136010010565.36%1322756542.42%
572.Nate ProsserMINObranca57369+8190011102711.11%60847680.00%
573.Robert HaggPHIObranca70369+532000000893.37%23810012700.00%
574.Micheal HaleyFLACenter75369-13212000010555.45%1242358547.50%
575.Oscar FantenbergLAKObranca27279+211040000336.06%43173860.00%
576.Boo NievesNYRCenter28189+612000000234.35%301928644.29%
577.Alex BiegaVANObranca44189+332000110791.27%126536610.00%
578.Niklas HjalmarssonARIObranca48189-318010000323.12%161189940.00%
579.Nathan BeaulieuBUFObranca59189-1936010000671.49%45659410.00%
580.Alexei EmelinNSHObranca76189+940000000591.69%1811091283100.00%
581.Slater KoekkoekTBLObranca35448+418000010439.30%36243940.00%
582.Michael AmadioLAKCenter37448-281300002814.29%18934543.53%
583.Dale WeisePHIPravé krídlo46448-721000000449.09%771448750.00%
584.Johnny OduyaPHIObranca52448+132000000596.78%50768910.00%
585.Lukas Sedlak czeCBJCenter53448-321000000508.00%772649951.48%
586.Jordan NolanBUFCenter69448-1369000000508.00%1231767725.00%
587.Chris WidemanOTTObranca16358+562200002412.50%1791850.00%
588.Kris VersteegCGYPravé krídlo24358-86150010496.12%6631758.97%
589.Casey NelsonBUFObranca37358-148001200486.25%31376950.00%
590.Jori LehteraPHICenter62358-814001100456.67%552165257.05%
591.Jakub Jerabek czeWSHObranca36268-26000000336.06%42485880.00%
592.Matt IrwinNSHObranca50268+28000000623.23%78546720.00%
593.Ben LovejoyNJDObranca57268+725000100742.70%84869460.00%
594.Miikka SalomakiNSHPravé krídlo58268-834000000513.92%1143559741.67%
595.MacKenzie WeegarFLAObranca60268+532000000583.45%108698750.00%
596.Tom KuhnhacklPITPravé krídlo69268-66010110633.17%1395069216.67%
597.Brett KulakCGYObranca71268-327000000732.74%45499220.00%
598.Brendan SmithNYRObranca44178+269010000661.52%58377560.00%
599.Marc StaalNYRObranca72178+1118000000681.47%769613350.00%
600.Anthony DeangeloNYRObranca32088-1811060000680.00%3142530100.00%
Zobrazujem 501-600 z 890<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>