Štatistiky hráčov - Trestné minúty v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 601-700 z 890<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
601.William NylanderTORCenter82204161+2010512008218410.87%2118136951.38%
602.Conor ShearyPITĽavé krídlo79181230+21023004114212.68%2931110236.36%
603.Sonny MilanoCBJĽavé krídlo5514822-8100400316920.29%28116410.00%
604.Mark LetestuCBJCenter8091423-17103623111118.11%6232102953.47%
605.Sven AndrighettoCOLPravé krídlo5081422-15103900201117.21%381872531.82%
606.Drew StaffordNJDPravé krídlo598715-20104500101027.84%771581850.62%
607.Jaccob SlavinCARObranca8282230+1101200111545.19%4715418530.00%
608.Vinnie HinostrozaCHIĽavé krídlo5071825+510150010868.14%261769143.82%
609.Tom PyattOTTĽavé krídlo8171522-12100012201036.80%5593113933.33%
610.David BoothDETĽavé krídlo28415-5100100003312.12%23719640.00%
611.Brendan GaunceVANCenter37426010110010557.27%481149345.24%
612.Pontus AbergEDMĽavé krídlo5341216+910010030705.71%24864640.00%
613.Christian DjoosWSHObranca6331114+1310000000605.00%22558850.00%
614.Ethan BearEDMObranca18134-1110120000205.00%14283360.00%
615.Jaromir Jagr czeCGYPravé krídlo22167+610010000323.12%182870.00%
616.Shawn MatthiasWPGCenter27123-110000000263.85%221430242.86%
617.Ales Hemsky czeMTLPravé krídlo7000-11000000050.00%02700.00%
618.Brendan GuhleBUFObranca18055-610000000370.00%1083260.00%
619.Oliver BjorkstrandCBJPravé krídlo82112940+493900201636.75%6443117212.50%
620.Noel AcciariBOSCenter6010111-690011006615.15%1524177545.16%
621.Evgeny DadonovFLAPravé krídlo74283765+108613006018814.89%273313840.00%
622.Chris TierneySJSCenter821723400837242011814.41%2645131251.05%
623.Jason PominvilleBUFPravé krídlo82161834-1785700111689.52%3935122357.89%
624.Brandon SutterVANCenter61111526+8800041110610.38%5532105751.72%
625.Riley SheahanPITCenter81112132+4812011010910.09%5250118942.11%
626.Jared SpurgeonMINObranca6192837-6831300211108.18%6412714980.00%
627.Adam LowryWPGCenter4581321+981200107011.43%1242867155.89%
628.Markus GranlundVANCenter538412-108232210938.60%471286240.78%
629.Christopher DiDomenicoOTTCenter246410-482400002326.09%211428331.58%
630.Daniel CarrMTLĽavé krídlo3861016+282300005211.54%301646217.65%
631.Anton SlepyshevEDMĽavé krídlo506612-48000000738.22%611859114.29%
632.Chandler StephensonWSHCenter6761218+1380000003616.67%263379654.79%
633.Scott WilsonBUFĽavé krídlo696814-208010000986.12%1283384450.00%
634.Jordan OesterleCHIObranca5551015-118130000995.05%629711290.00%
635.Will ButcherNJDObranca8153944+183230010885.68%216213020.00%
636.Dylan StromeARICenter21459+481100003013.33%71227242.99%
637.Nikita ScherbakMTLPravé krídlo26426-581311003910.26%1815348100.00%
638.Michael AmadioLAKCenter37448-281300002814.29%18934543.53%
639.Samuel GirardCOLObranca7341923-1181130000844.76%466912890.00%
640.Kris RussellEDMObranca7841721-78020000904.44%9722314880.00%
641.Tim HeedSJSObranca29381108250020515.88%8354650.00%
642.Yohann AuvituEDMObranca33369+48000000694.35%18264480.00%
643.Tanner FritzNYICenter34347-380000002711.11%592642643.52%
644.Casey NelsonBUFObranca37358-148001200486.25%31376950.00%
645.Gustav ForslingCHIObranca4131013-28140111823.66%26567860.00%
646.Joakim RyanSJSObranca623912+138000110793.80%339810390.00%
647.Evgeny SvechnikovDETPravé krídlo14224-280000001513.33%15612420.00%
648.Mike FisherNSHCenter16224080000101414.29%251419858.15%
649.Colin WhiteOTTCenter21246+18000010248.33%121528133.33%
650.Oskar LindblomPHIĽavé krídlo23246+48010010365.56%27133360.00%
651.Greg McKeggPITCenter26224-48001100219.52%191025249.36%
652.Scott HarringtonCBJObranca3223508000110287.14%35444260.00%
653.Christopher TanevVANObranca422911+78000200316.45%21708310.00%
654.Matt IrwinNSHObranca50268+28000000623.23%78546720.00%
655.Cody FransonCHIObranca23167-18040000511.96%18183830.00%
656.Taylor ChorneyCBJObranca25134+108000100147.14%21313290.00%
657.Dennis RasmussenANACenter27134+48000000195.26%311524148.57%
658.Calvin de HaanNYIObranca3311112+118000000442.27%45656190.00%
659.Travis DermottTORObranca3711213+168000000541.85%48365920.00%
660.Ryan MurrayCBJObranca4411112+48000000342.94%31758120.00%
661.Aaron NessWSHObranca8011+2800000020.00%181020.00%
662.Matt TennysonBUFObranca15000-88000000250.00%13112700.00%
663.Maxim MaminFLACenter26314+270000102810.71%5192740.00%
664.Lawson CrouseARIĽavé krídlo11101-67000000137.69%29612127.27%
665.Peter HollandNYRCenter23134-107000100303.33%141228647.14%
666.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo82282452+66612001018115.47%4025121442.37%
667.Tobias RiederLAKPravé krídlo78121325-12623000011410.53%964111440.00%
668.Denis MalginFLACenter51111122+461600307913.92%482470742.62%
669.Ondrej Palat czeTBLĽavé krídlo56112435+16649110010910.09%804895222.58%
670.Ryan EllisNSHObranca4492332+2662503201108.18%278410280.00%
671.Nikolay GoldobinVANĽavé krídlo388614-1462200005016.00%12746950.00%
672.Kevin RoyANAĽavé krídlo25617+361100102623.08%1173420.00%
673.Colin WilsonCOLĽavé krídlo5661218-56160010758.00%382373652.17%
674.Anthony CirelliTBLCenter185611+1160001002619.23%17623944.86%
675.Erik GustafssonCHIObranca3551116+16040000717.04%30456500.00%
676.Tyler MotteVANĽavé krídlo46527-46000000647.81%932751712.50%
677.Anders BjorkBOSĽavé krídlo304812+262300003013.33%191137150.00%
678.Jonny BrodzinskiLAKCenter35426+46000010537.55%35933340.00%
679.Paul LaDueLAKObranca12314+561100201323.08%12111680.00%
680.Chris WidemanOTTObranca16358+562200002412.50%1791850.00%
681.Kris VersteegCGYPravé krídlo24358-86150010496.12%6631758.97%
682.Jimmy HayesNJDPravé krídlo33369-26110020378.11%50639440.00%
683.Markus HannikainenCBJĽavé krídlo33336-16000100319.68%311527775.00%
684.Brad HuntVGKObranca4531518-562120000803.75%19367500.00%
685.Nicolas PetanWPGĽavé krídlo15202060000101612.50%4412748.00%
686.Seth GriffithBUFCenter21213-660100001513.33%1042220.00%
687.Marko Dano svkWPGCenter23213-26000020229.09%26716650.00%
688.Jakub Jerabek czeWSHObranca36268-26000000336.06%42485880.00%
689.Jacob JosefsonBUFCenter39224-46000000355.71%263344444.06%
690.Iiro PakarinenEDMPravé krídlo40213+16000000504.00%721740816.67%
691.Tom KuhnhacklPITPravé krídlo69268-66010110633.17%1395069216.67%
692.Joakim NordstromCARĽavé krídlo75257-116000000972.06%1074179346.75%
693.Nathan WalkerEDMĽavé krídlo910106000000616.67%181860.00%
694.Sammy BlaisSTLĽavé krídlo11123+16110000911.11%1521190.00%
695.Ryan SproulNYRObranca16145-66010000156.67%6172620.00%
696.Josh LeivoTORĽavé krídlo1613406000000254.00%2517066.67%
697.Marcus PetterssonANAObranca22134+56010000166.25%18273000.00%
698.Sebastian AhoNYIObranca22134-56110000244.17%10143580.00%
699.Gabriel DumontOTTCenter30112+16000000382.63%621627246.88%
700.David SchlemkoMTLObranca37145+36020010382.63%33726690.00%
Zobrazujem 601-700 z 890<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>