Štatistiky hráčov - Trestné minúty v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 101-200 z 890<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
101.Derek ForbortLAKObranca7811718+1849000000781.28%14215616220.00%
102.Evgeny KuznetsovWSHCenter79275683+348730118218714.44%5026148744.20%
103.Justin FaulkCARObranca7682331-264831900302113.79%1289016930.00%
104.Kyle CliffordLAKĽavé krídlo506410-448000000817.41%127852811.11%
105.Rasmus RistolainenBUFObranca7363541-254812300111823.30%20611119350.00%
106.Michael Del ZottoVANObranca8261622-8480500001284.69%24412717060.00%
107.Tyler MyersWPGObranca8263036+94831711311504.00%6811917570.00%
108.Jonathan ToewsCHICenter74203252-14721200212119.48%3224145857.95%
109.Jujhar KhairaEDMĽavé krídlo69111021-7470112207315.07%1283987745.43%
110.Josh MorrisseyWPGObranca8171926+15470100001026.86%139168165750.00%
111.John MooreNJDObranca8171118+3470211221414.96%13510516210.00%
112.Jonathan EricssonDETObranca8131013-747000100863.49%133841564100.00%
113.Sidney CrosbyPITCenter82296089046938006324711.74%7536169753.02%
114.Travis KonecnyPHICenter81242347+174613006217713.56%9753120833.33%
115.Nicklas BackstromWSHCenter81215071+546726004116512.73%3751159351.20%
116.Mikko KoivuMINCenter82143145+94631401201708.24%5153151651.37%
117.Brent BurnsSJSObranca82125567-164652701213323.61%7913620700.00%
118.Jake VirtanenVANPravé krídlo75101020-11460000101307.69%1562989931.82%
119.Mattias EkholmNSHObranca81102434+254651311101357.41%7511719100.00%
120.Ryan KeslerANACenter448614-4462200207810.26%713879453.33%
121.Scottie UpshallSTLPravé krídlo6371219-146000020719.86%1192468453.33%
122.Roman Polak czeTORObranca5421012+546000000474.26%131849530.00%
123.Vladislav NamestnikovNYRCenter81222648+645916002015514.19%7944138547.29%
124.Alexander KillornTBLĽavé krídlo82153247+22452900101569.62%8225135340.00%
125.Brian BoyleNJDCenter69131023-94557002012010.83%1262691850.48%
126.Tommy WingelsBOSCenter759817-11451122108610.47%1794186245.91%
127.Tomas Plekanec czeTORCenter7762026+1450000111444.17%6141116657.93%
128.Jordan MartinookARIĽavé krídlo816915-24450001101125.36%12842113536.45%
129.Brad RichardsonARIPravé krídlo7631215-24450000001052.86%7252112352.06%
130.Scott MayfieldNYIObranca4721012-645000000583.45%77738390.00%
131.Brandon CarloBOSObranca76066+1045000100760.00%89841463100.00%
132.Anders LeeNYIĽavé krídlo82402262-25441422002020819.23%10238141668.75%
133.Jason ZuckerMINĽavé krídlo82333164+844716127022214.86%8047139122.22%
134.Chris KreiderNYRĽavé krídlo58162137-244712000013711.68%1032490641.67%
135.Oliver Ekman-LarssonARIObranca82142842-284461500302026.93%1607919420.00%
136.Kevin ShattenkirkNYRObranca4651823-14442120011945.32%44659330.00%
137.Zac RinaldoARICenter53527-744000000568.93%1882359926.67%
138.Tyler SeguinDALCenter82403878+12431425126133511.94%7444171554.86%
139.Brock NelsonNYICenter82191635-44348003113813.77%5052120848.32%
140.Eric StaalMINCenter82423476+8421117234024117.43%4249146151.21%
141.Nikita KucherovTBLPravé krídlo803961100+1542836007027913.98%3115158660.00%
142.Nazem KadriTORCenter80322355+2421219003021115.17%9426134149.95%
143.Jake GuentzelPITCenter82222648-942712001017112.87%14246135250.00%
144.Josh AndersonCBJPravé krídlo63191130-14214005218810.11%10924113741.94%
145.Tim SchallerBOSCenter82121022-5420033001339.02%13259108945.78%
146.Ryan GetzlafANACenter56115061+204201312001179.40%9657120047.82%
147.Scott LaughtonPHICenter81101020-10420011001089.26%1262790151.99%
148.Damon SeversonNJDObranca7691524-8420400201217.44%1076214960.00%
149.Brandon MontourANAObranca8092332+164251212501605.62%968316380.00%
150.Colton SissonsNSHCenter8191827+2421703401207.50%13649130455.29%
151.Brett RitchieDALPravé krídlo717714+1422300001175.98%172107700.00%
152.Tomas Hertl czeSJSCenter79222446-241612135117512.57%8471143150.78%
153.Joe PavelskiSJSCenter8222446604172300102249.82%9370157954.88%
154.Nick BjugstadFLACenter82193049+5411700102308.26%9519124051.01%
155.Matt DumbaMINObranca82143650+154121201421767.95%1361121953100.00%
156.Andrew CoglianoANAĽavé krídlo80122335+18410034101756.86%8031121649.30%
157.Stephen JohnsDALObranca758715+10410001201216.61%20115513160.00%
158.Cedric PaquetteTBLCenter56549-541010020647.81%1123257246.89%
159.Robert BortuzzoSTLObranca724913+1141000010765.26%12110810660.00%
160.Patrik NemethCOLObranca6831215+2741000200734.11%6618513510.00%
161.Jonathan MarchessaultVGKCenter77274875+3640616006226810.07%9926134843.49%
162.Daniel SedinVANĽavé krídlo81233255-2140923005118912.17%382123745.00%
163.J.T. MillerTBLĽavé krídlo82233558-4401118005214316.08%12426139754.27%
164.Kyle OkposoBUFPravé krídlo76152944-344062100201619.32%7034129546.00%
165.Jake MuzzinLAKObranca7483442+104041401101545.19%17012316030.00%
166.Sean KuralyBOSCenter756814-5400001101344.48%1432291946.46%
167.Sami VatanenNJDObranca7242832-74011301001452.76%9210516140.00%
168.Braydon CoburnTBLObranca7211415+340000000731.37%777511540.00%
169.Alexei EmelinNSHObranca76189+940000000591.69%1811091283100.00%
170.Karl AlznerMTLObranca8211112-740000100841.19%14114416470.00%
171.Darren HelmDETCenter75131831+3390024001419.22%13136116844.12%
172.Boone JennerCBJCenter75131932+1392300201876.95%20583123555.49%
173.Tyler BertuzziDETĽavé krídlo4871724-739120010838.43%533869212.50%
174.Matt HendricksWPGĽavé krídlo605813-139000000568.93%1234256649.34%
175.Brady SkjeiNYRObranca8242125-27390611101532.61%12711917250.00%
176.Derrick PouliotVANObranca7131922-2239190130783.85%7911812680.00%
177.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo67263864+27381321016217914.53%8637117144.44%
178.Lars EllerWSHCenter81182038-63836002016111.18%7169124049.27%
179.Mathieu PerreaultWPGCenter70172239+438614012013912.23%12025101355.93%
180.Richard Panik svkARIĽavé krídlo72142135+73846000013610.29%13737109533.33%
181.Joe ThorntonSJSCenter47132336-93871800107517.33%321886352.05%
182.Charles HudonMTLĽavé krídlo72102030-12383801101795.59%12638101140.18%
183.Mikhail SergachevTBLObranca7993140+113831600501416.38%906412140.00%
184.Mike GreenDETObranca6682533-143811300001326.06%787414580.00%
185.Devante Smith-PellyWSHPravé krídlo757916-6380000101036.80%1516292748.48%
186.Brent SeabrookCHIObranca8171926-3382800001365.15%8517016360.00%
187.Jake DotchinTBLObranca483811+1738000100486.25%95617920.00%
188.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo82354580+10371326005024614.23%5531147420.00%
189.Erik HaulaVGKCenter76292655-16371219004017516.57%8542132150.52%
190.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo78253762+1637817011018313.66%14951157251.44%
191.Zach HymanTORCenter82152540+223700122014810.14%11755142442.86%
192.Drake CaggiulaEDMĽavé krídlo6713720-133733111010412.50%1473390820.75%
193.Chris WagnerNYICenter797916-1037132200937.53%25349105052.08%
194.Jason DemersARIObranca6961420-437030020956.32%667914590.00%
195.Marco ScandellaBUFObranca8251722-15370401111383.62%9111419120.00%
196.Max McCormickOTTPravé krídlo30325-537000000339.09%56825142.86%
197.Jason ChimeraANAĽavé krídlo7431013-1237000000793.80%1321776366.67%
198.Phil KesselPITPravé krídlo82345892-4361242006326113.03%1017153331.58%
199.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo78293261+203638336124711.74%3052138533.33%
200.Thomas VanekCBJĽavé krídlo80243256-336415001016814.29%3618112840.00%
Zobrazujem 101-200 z 890<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>