Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 201-300 z 890<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
201.Jean-Gabriel PageauOTTCenter78141529-14361211211479.52%13169130651.19%
202.Tyler PitlickDALPravé krídlo80141327+93400012012910.85%12257109527.66%
203.Oliver Ekman-LarssonARIObranca82142842-284461500302026.93%1607919420.00%
204.Mikael BacklundCGYCenter82143145-217831113202146.54%5440156050.00%
205.Matt DumbaMINObranca82143650+154121201421767.95%1361121953100.00%
206.Derek StepanARICenter82144256-72631822202096.70%5254158047.74%
207.Mikko KoivuMINCenter82143145+94631401201708.24%5153151651.37%
208.Connor BrownTORPravé krídlo8214142801812112011911.76%2328123238.82%
209.Jeff CarterLAKCenter2713922+426911218515.29%271148255.78%
210.Joe ThorntonSJSCenter47132336-93871800107517.33%321886352.05%
211.Ryan SpoonerNYRCenter59132841+6417003010712.15%661690450.75%
212.Scott HartnellNSHĽavé krídlo62131124-3822500208215.85%822574620.00%
213.Drake CaggiulaEDMĽavé krídlo6713720-133733111010412.50%1473390820.75%
214.Bryan RustPITPravé krídlo69132538+112624233112310.57%9740110825.81%
215.Hampus LindholmANAObranca69131831+16343800321319.92%939715700.00%
216.J.T. CompherCOLĽavé krídlo69131023-29204722321319.92%4565110445.12%
217.Brian BoyleNJDCenter69131023-94557002012010.83%1262691850.48%
218.Jesper FastNYRPravé krídlo71132033-10260002008016.25%13044105736.84%
219.Stefan NoesenNJDPravé krídlo72131427+123600004012710.24%1124195736.36%
220.Nolan PatrickPHICenter73131730+13058002012710.24%4819100250.61%
221.Jakub Vrana czeWSHĽavé krídlo73131427+2121300201339.77%311691352.00%
222.Jesper BrattNJDĽavé krídlo74132235-1618412122010013.00%4422112963.64%
223.Benoit PouliotBUFĽavé krídlo7413619-8221122408315.66%6934101336.36%
224.Justin AbdelkaderDETĽavé krídlo75132235-117849000011011.82%17440124248.45%
225.Boone JennerCBJCenter75131932+1392300201876.95%20583123555.49%
226.Darren HelmDETCenter75131831+3390024001419.22%13136116844.12%
227.Jamie McGinnFLAĽavé krídlo76131629-53346000011611.21%12022102326.92%
228.Michael RafflPHIĽavé krídlo7613922+9281100309613.54%9050100859.09%
229.Jonathan DrouinMTLĽavé krídlo77133346-283042200401647.93%5527135642.53%
230.Shayne GostisbeherePHIObranca78135265+102573300212215.88%5311616740.00%
231.Blake ComeauCOLĽavé krídlo79132134+55000333012310.57%14538125438.38%
232.Blake ColemanNJDCenter79131225+7500033201468.90%21657113846.93%
233.Mark GiordanoCGYObranca8213253806311011422146.07%9316120330.00%
234.Chris KunitzTBLĽavé krídlo82131629+8350111208116.05%1313098036.84%
235.Ryan StromeEDMPravé krídlo82132134-4332601301478.84%4317124944.26%
236.Andre BurakovskyWSHĽavé krídlo56121325+3272400518414.29%402677554.55%
237.Brian GibbonsNJDCenter59121426+10200035317216.67%355885243.14%
238.Travis ZajacNJDCenter63121426-8252612009113.19%6438112950.91%
239.Jesse PuljujarviEDMPravé krídlo6512820-1142200201368.82%67238690.00%
240.Tyson JostCOLCenter65121022-102658001011310.62%332695236.68%
241.Artturi LehkonenMTLĽavé krídlo6612921-11203411301647.32%7123108936.67%
242.Derek GrantANACenter66121224+3113301006518.46%633973353.10%
243.Nick BoninoNSHCenter71121325+4200000008314.46%1872111154.33%
244.Nick CousinsARICenter7112719-73111001111910.08%1173991437.50%
245.Andrew LaddNYIĽavé krídlo73121729+112401122011210.71%7640116110.00%
246.Alex GoligoskiARIObranca78122335-3126311003111910.08%11415418160.00%
247.Tobias RiederLAKPravé krídlo78121325-12623000011410.53%9641114448.89%
248.Joel ArmiaWPGPravé krídlo79121729+3220412201289.38%863999646.67%
249.Andrew CoglianoANAĽavé krídlo80122335+18410034101756.86%8031121649.30%
250.Jeff PetryMTLObranca82123042-302862300201786.74%16713819270.00%
251.Tim SchallerBOSCenter82121022-5420033001339.02%13259108945.78%
252.Brent BurnsSJSObranca82125567-164652701213323.61%7913620700.00%
253.Marian Gaborik svkOTTPravé krídlo46111021+2243600008013.75%1296440.00%
254.Denis MalginFLACenter51111122+461600307913.92%482470742.62%
255.Anthony DuclairCHIĽavé krídlo56111223-5163300219711.34%46267440.00%
256.Ryan GetzlafANACenter56115061+204201312001179.40%9657120047.82%
257.Ondrej Palat czeTBLĽavé krídlo56112435+16649110010910.09%804895222.58%
258.Brandon SutterVANCenter61111526+8800041110610.38%5532105751.72%
259.Bobby RyanOTTPravé krídlo62112233-12141400101129.82%9752102054.55%
260.Charlie CoyleMINCenter66112637+8180311101179.40%7663109252.17%
261.Martin Frk czeDETPravé krídlo68111425-14145900009911.11%77107000.00%
262.Luke GlendeningDETCenter6911819-14171123208812.50%1378391158.03%
263.Jujhar KhairaEDMĽavé krídlo69111021-7470112207315.07%1283987745.43%
264.Kevin ConnautonARIObranca73111021+32000003010210.78%1167211080.00%
265.Colton SceviourFLACenter76111324+6240013201417.80%8469102248.73%
266.Kevin LabancSJSPravé krídlo77112940-63241700311567.05%3123110631.25%
267.Ryan HartmanNSHĽavé krídlo78112031+1721200201298.53%11338102046.15%
268.Matt CullenMINCenter79111122-12001001010410.58%144294050.35%
269.Cody EakinVGKCenter80111627-62200132010710.28%6345116352.12%
270.Marc-Edouard VlasicSJSObranca81112132+9341301211616.83%2617418270.00%
271.Valtteri FilppulaPHICenter81112233-7203402407015.71%2555133551.26%
272.Tyler BozakTORCenter81113243+62831300201547.14%4328126853.64%
273.Riley SheahanPITCenter81112132+4812011010910.09%5250118942.11%
274.Vladimir Sobotka czeSTLĽavé krídlo81112031-6500311401368.09%12745138854.26%
275.Devin ShoreDALCenter82112132-301421112101238.94%7157126646.32%
276.Henrik ZetterbergDETĽavé krídlo82114556+11411800201806.11%4934159948.44%
277.Sam BennettCGYCenter82111526-18591300101577.01%14034118154.34%
278.Oliver BjorkstrandCBJPravé krídlo82112940+493900201636.75%6443117212.50%
279.Loui ErikssonVANĽavé krídlo50101323040312001019.90%73081442.86%
280.Andrew ShawMTLCenter51101020-8535700009410.64%802680754.29%
281.Chris StewartCGYPravé krídlo5410616-5271100106814.71%481458133.33%
282.Nicolas DeslauriersMTLĽavé krídlo5810414+7550001107712.99%2383067366.67%
283.Noel AcciariBOSCenter6010111-690011006615.15%1524177545.16%
284.Ryan PulockNYIObranca68102232-41451100001845.43%1138612520.00%
285.Michael Frolik czeCGYPravé krídlo70101525-19260022111675.99%4835118545.83%
286.Patrick SharpCHIĽavé krídlo70101121-16140400101436.99%462590255.21%
287.Charles HudonMTLĽavé krídlo72102030-12383801101795.59%12638101140.18%
288.Sam GagnerVANCenter74102131-183531100211646.10%5428111947.72%
289.Jake VirtanenVANPravé krídlo75101020-11460000101307.69%1562989931.82%
290.Nick RitchieANAĽavé krídlo76101727+3721300201228.20%22127100235.29%
291.Noah HanifinCARObranca79102232-20211700311656.06%816914900.00%
292.Nick LeddyNYIObranca80103242-422041400111536.54%9510417940.00%
293.Carl HagelinPITĽavé krídlo81102131+8280012201695.92%11236129242.86%
294.Mattias EkholmNSHObranca81102434+254651311101357.41%7511719100.00%
295.Scott LaughtonPHICenter81101020-10420011001089.26%1262790151.99%
296.Michael MathesonFLAObranca81101727-1611401211675.99%5313717290.00%
297.Kyle BrodziakSTLCenter81102333+13330013201138.85%8355109152.12%
298.Dmitry OrlovWSHObranca82102131+10220400201258.00%12811618970.00%
299.Colin MillerVGKObranca82103141-45351701201775.65%165641587100.00%
300.Drew DoughtyLAKObranca82105060+235432011412054.88%12712822010.00%
Zobrazujem 201-300 z 890<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>