Štatistiky hráčov - Asistencie v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 401-500 z 890<<  Predchádzajúca  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
401.Brad RichardsonARIPravé krídlo7631215-24450000001052.86%7252112352.06%
402.Luca SbisaVGKObranca3021214+815000100267.69%50545860.00%
403.Jannik HansenSJSPravé krídlo4621214+215000120543.70%381955466.67%
404.Ben ChiarotWPGObranca5721214+1532000000573.51%105758710.00%
405.Connor MurphyCHIObranca7621214-3340000001091.83%13810112450.00%
406.Travis DermottTORObranca3711213+168000000541.85%48365920.00%
407.Greg PaterynDALObranca7311213+6500000001001.00%15514814320.00%
408.Madison BoweyWSHObranca5101212-324000000470.00%48427000.00%
409.Artem AnisimovCHICenter72201131-17221112116013015.38%1540120945.71%
410.Josh AndersonCBJPravé krídlo63191130-14214005218810.11%10924113741.94%
411.Jimmy VeseyNYRĽavé krídlo79171128-182013004013612.50%8334113346.88%
412.Matthew NietoCOLĽavé krídlo74151126+6140011108417.86%2756110430.77%
413.Scott HartnellNSHĽavé krídlo62131124-3822500208215.85%822574620.00%
414.Denis MalginFLACenter51111122+461600307913.92%482470742.62%
415.Matt CullenMINCenter79111122-12001001010410.58%144294050.35%
416.Patrick SharpCHIĽavé krídlo70101121-16140400101436.99%462590255.21%
417.Melker KarlssonSJSCenter7181119-5260011107610.53%816994166.67%
418.John MooreNJDObranca8171118+3470211221414.96%13510516210.00%
419.Dmitrij Jaskin czeSTLPravé krídlo7661117+6140100001244.84%2074694715.38%
420.Erik GustafssonCHIObranca3551116+16040000717.04%30456500.00%
421.Jordie BennMTLObranca7741115-2340000001063.77%9015314610.00%
422.Christian DjoosWSHObranca6331114+1310000000605.00%22558850.00%
423.Derek MacKenzieFLACenter7531114-931001400863.49%1244584952.07%
424.Alex PetrovicFLAObranca6721113-298000010603.33%142749820.00%
425.Calvin de HaanNYIObranca3311112+118000000442.27%45656190.00%
426.Ryan MurrayCBJObranca4411112+48000000342.94%31758120.00%
427.Karl AlznerMTLObranca8211112-740000100841.19%14114416470.00%
428.Brian BoyleNJDCenter69131023-94557002012010.83%1262691850.48%
429.J.T. CompherCOLĽavé krídlo69131023-29204722321319.92%4565110445.12%
430.Tyson JostCOLCenter65121022-102658001011310.62%332695236.68%
431.Tim SchallerBOSCenter82121022-5420033001339.02%13259108945.78%
432.Marian Gaborik svkOTTPravé krídlo46111021+2243600008013.75%1296440.00%
433.Jujhar KhairaEDMĽavé krídlo69111021-7470112207315.07%1283987745.43%
434.Kevin ConnautonARIObranca73111021+32000003010210.78%1167211080.00%
435.Andrew ShawMTLCenter51101020-8535700009410.64%802680754.29%
436.Jake VirtanenVANPravé krídlo75101020-11460000101307.69%1562989931.82%
437.Scott LaughtonPHICenter81101020-10420011001089.26%1262790151.99%
438.Brandon TanevWPGĽavé krídlo6181018+13180033107910.13%1885677327.27%
439.Cal ClutterbuckNYIPravé krídlo7681018-7530011101017.92%2265397235.00%
440.Casey CizikasNYICenter6471017-1223001100749.46%1285384653.09%
441.Joel EdmundsonSTLObranca6971017-1570000001245.65%11615014320.00%
442.Shea WeberMTLObranca2661016-814250110758.00%66596600.00%
443.Daniel CarrMTLĽavé krídlo3861016+282300005211.54%301646217.65%
444.Joe MorrowWPGObranca5661016-426150000837.23%79679380.00%
445.Brandon DubinskyCBJCenter6261016-233011200896.74%1454795254.73%
446.Pierre-Edouard BellemareVGKĽavé krídlo7261016+514000010926.52%416388851.15%
447.Joel Eriksson EkMINCenter7561016+2220000001244.84%1344695942.58%
448.Jordan OesterleCHIObranca5551015-118130000995.05%629711290.00%
449.Brayden McNabbVGKObranca7651015+2652000010885.68%22517615320.00%
450.Jakob ChychrunARIObranca5041014+2162400101023.92%747210130.00%
451.Logan ShawMTLCenter7241014-6120001101053.81%1104685623.53%
452.Gustav ForslingCHIObranca4131013-28140111823.66%26567860.00%
453.Mark BarberioCOLObranca4631013+631011210525.77%26627950.00%
454.Christian FolinLAKObranca6531013+130000100585.17%16710610180.00%
455.Jason ChimeraANAĽavé krídlo7431013-1237000000793.80%1321776336.00%
456.Jonathan EricssonDETObranca8131013-747000100863.49%133841564100.00%
457.Andy GreeneNJDObranca8131013-921000000933.23%8418817120.00%
458.Joshua Ho-SangNYICenter2221012-720100001811.11%3131540.00%
459.Scott MayfieldNYIObranca4721012-645000000583.45%77738390.00%
460.Roman Polak czeTORObranca5421012+546000000474.26%131849530.00%
461.Curtis LazarCGYPravé krídlo6521012-823000010653.08%1302664139.67%
462.Troy StecherVANObranca6811011-735010100941.06%1117512800.00%
463.Travis HamonicCGYObranca7411011-9790000001070.93%8312415320.00%
464.Victor AntipinBUFObranca4701010-918010000400.00%14417190.00%
465.Brooks OrpikWSHObranca8101010-968000000540.00%21816815690.00%
466.Michael GrabnerNJDPravé krídlo8027936+111601233016716.17%6837118625.00%
467.Patrik BerglundSTLCenter5717926-53036114111215.18%1113692155.10%
468.Zach PariseMINĽavé krídlo421592401423004011912.61%263771841.67%
469.Jeff CarterLAKCenter2713922+426911218515.29%271148255.78%
470.Michael RafflPHIĽavé krídlo7613922+9281100309613.54%9050100859.09%
471.Artturi LehkonenMTLĽavé krídlo6612921-11203411301647.32%7123108936.67%
472.Alex ChiassonWSHPravé krídlo619918+1261113205915.25%572971826.83%
473.Devante Smith-PellyWSHPravé krídlo757916-6380000101036.80%1516292748.48%
474.Chris WagnerNYICenter797916-1037132200937.53%25349105048.13%
475.Jordan MartinookARIĽavé krídlo816915-24450001101125.36%12842113536.45%
476.Marcus JohanssonNJDĽavé krídlo295914-11141300004211.90%8946448.65%
477.Jack RoslovicWPGCenter315914+520000103813.16%20938246.15%
478.Radim Vrbata czeFLAPravé krídlo425914-716240000885.68%151654333.33%
479.John HaydenCHICenter474913-454001100567.14%1182350950.00%
480.Garnet HathawayCGYPravé krídlo594913+388001100685.88%1543268110.00%
481.Adam LarssonEDMObranca634913+1034000010924.35%23914013820.00%
482.Robert BortuzzoSTLObranca724913+1141000010765.26%12110810660.00%
483.Matthew MartinTORĽavé krídlo503912050000000466.52%147940075.00%
484.Jake McCabeBUFObranca533912-1126110000535.66%1107910340.00%
485.Joakim RyanSJSObranca623912+138000110793.80%339810390.00%
486.Christopher TanevVANObranca422911+78000200316.45%21708310.00%
487.Mark JankowskiCGYCenter7217825-73323223011814.41%355196248.77%
488.Sonny MilanoCBJĽavé krídlo5514822-8100400316920.29%28116410.00%
489.Jesse PuljujarviEDMPravé krídlo6512820-1142200201368.82%67238690.00%
490.Luke GlendeningDETCenter6911819-14171123208812.50%1378391158.03%
491.Tommy WingelsBOSCenter759817-11451122108610.47%1794186245.91%
492.Antoine VermetteANACenter648816-534220120918.79%384088060.00%
493.Tomas Nosek czeVGKĽavé krídlo677815+614001200927.61%532474453.85%
494.Zemgus GirgensonsBUFCenter717815-12260022001136.19%1343297436.51%
495.Scott WilsonBUFĽavé krídlo696814-208010000986.12%1283384450.00%
496.Alexandre BurrowsOTTPravé krídlo716814-859230020906.67%653283026.67%
497.Remi ElieDALĽavé krídlo726814+518000010708.57%1012073935.71%
498.Sean KuralyBOSCenter756814-5400001101344.48%1432291946.46%
499.Phillip Di GiuseppeCARĽavé krídlo495813017000010647.81%88145150.00%
500.Nikita ZaitsevTORObranca605813+831000010549.26%11313413340.00%
Zobrazujem 401-500 z 890<<  Predchádzajúca  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8  Nasledujúca  >>