Štatistiky brankárov - Prehry v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-69 z 69<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Marc-Andre FleuryVGKBrankár1577123937089.50%2.69872
2.Jack CampbellLAKBrankár1357012735292.30%2.33694
3.Cam TalbotEDMBrankár1357103836389.50%3.09739
4.John GibsonANABrankár1566313753893.10%2.47898
5.Henrik LundqvistNYRBrankár1466203646892.30%2.54852
6.Carter HuttonBUFBrankár1476103541691.60%2.64794
7.Brian ElliottPHIBrankár1366013235991.10%2.62734
8.Sergei BobrovskyCBJBrankár1266003236691.30%2.74702
9.Mike SmithCGYBrankár1256113931687.70%3.51667
10.Corey CrawfordCHIBrankár1046012730291.10%2.76588
11.Craig AndersonOTTBrankár1675305557890.50%3.70893
12.Frederik AndersenTORBrankár15105013045693.40%2.02891
13.Jacob MarkstromVANBrankár1475204745489.60%3.28859
14.Connor HellebuyckWPGBrankár1485103844891.50%2.72838
15.Keith KinkaidNJDBrankár1475123741691.10%2.80794
16.Jimmy HowardDETBrankár1365203442792.00%2.69759
17.Semyon VarlamovCOLBrankár1365203040592.60%2.32777
18.Braden HoltbyWSHBrankár1355214040290.00%3.24742
19.Ben BishopDALBrankár1265113136491.50%2.61714
20.Martin JonesSJSBrankár1494103938389.80%2.79840
21.Devan DubnykMINBrankár1484203344992.70%2.34847
22.Carey PriceMTLBrankár1254313734389.20%3.07723
23.Jake AllenSTLBrankár1244304235988.30%3.73676
24.Robin LehnerNYIBrankár944112227992.10%2.59509
25.Matt MurrayPITBrankár944113228188.60%3.87497
26.James ReimerFLABrankár924102221889.90%3.03435
27.Antti RaantaARIBrankár954001926692.90%2.10544
28.Tuukka RaskBOSBrankár844002121290.10%3.05414
29.Darcy KuemperARIBrankár834102324490.60%2.99461
30.Andrei VasilevskiyTBLBrankár1393113041292.70%2.30785
31.Juuse SarosNSHBrankár1073012727890.30%2.94552
32.Petr Mrazek czeCARBrankár833202218488.00%2.76480
33.Jonathan BernierDETBrankár623002220289.10%3.93337
34.Anders NilssonVANBrankár633001618191.20%2.67359
35.Chad JohnsonSTLBrankár623011013792.70%2.08289
36.Jonathan QuickLAKBrankár403101711084.50%4.55225
37.Cory SchneiderNJDBrankár40300138684.90%4.81162
38.Malcolm SubbanVGKBrankár40300119688.50%3.17209
39.Jaroslav Halak svkBOSBrankár1262222435393.20%2.16666
40.Thomas GreissNYIBrankár1052111727593.80%1.98515
41.Casey DesmithPITBrankár1032221625793.80%2.04471
42.Cam WardCHIBrankár932403532289.10%3.81551
43.Pheonix CopleyWSHBrankár632101616990.50%2.76348
44.Anton KhudobinDALBrankár632101419092.60%2.32363
45.Antti NiemiMTLBrankár642002320388.70%3.74369
46.Ryan MillerANABrankár622001216992.90%2.48290
47.Aaron DellSJSBrankár512201515890.50%2.96304
48.Curtis McElhinneyCARBrankár532001412188.40%2.81299
49.Louis DomingueTBLBrankár532001715088.70%3.43298
50.Scott DarlingCARBrankár522101416191.30%2.79301
51.Mike CondonOTTBrankár2020084080.00%6.4076
52.Pekka RinneNSHBrankár961121326595.10%1.47530
53.David Rittich czeCGYBrankár851011319993.50%1.91409
54.Calvin PickardPHIBrankár631102115586.50%4.42286
55.Mikko KoskinenEDMBrankár641011417091.80%2.52334
56.Philipp GrubauerCOLBrankár531101816889.30%3.55304
57.Alex StalockMINBrankár431001111690.50%2.73242
58.Alexandar GeorgievNYRBrankár431001514589.70%3.63249
59.Michael HutchinsonFLABrankár41120148783.90%4.18202
60.Garret SparksTORBrankár32100129987.90%4.00181
61.Mike McKennaOTTBrankár30100117785.70%6.00111
62.Peter Budaj svkLAKBrankár2010053083.30%5.4555
63.Michal Neuvirth czePHIBrankár1010062272.70%6.0060
64.Joonas KorpisaloCBJBrankár740202419287.50%3.78381
65.Roberto LuongoFLABrankár54000613695.60%1.33272
66.Linus UllmarkBUFBrankár530111315491.60%2.79280
67.Laurent BrossoitWPGBrankár33000511695.70%1.68180
68.Hunter MiskaARIBrankár100001988.90%3.3319
69.Calvin PetersenLAKBrankár1000011693.80%1.7136
Zobrazujem 1-69 z 69<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>