Štatistiky brankárov - Prehry v sezóne 2019/20 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/20
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-74 z 74<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.John GibsonANABrankár22812216268590.90%2.871296
2.Jonathan QuickLAKBrankár20712106455188.40%3.241188
3.Martin JonesSJSBrankár251211107769388.90%3.281410
4.Jimmy HowardDETBrankár14211104741588.70%3.94716
5.Joonas KorpisaloCBJBrankár231210116364990.30%2.811344
6.Carey PriceMTLBrankár24129317172190.20%3.041403
7.Jonathan BernierDETBrankár1959206053888.80%3.411056
8.Mackenzie BlackwoodNJDBrankár2188416160689.90%3.051201
9.Andrei VasilevskiyTBLBrankár20118105862490.70%2.911196
10.Anders NilssonOTTBrankár1788104652791.30%3.03911
11.Craig AndersonOTTBrankár1658004242690.10%3.01838
12.Devan DubnykMINBrankár1448204239289.30%3.36752
13.David Rittich czeCGYBrankár25147426979291.30%2.741510
14.Connor HellebuyckWPGBrankár24157225075793.40%2.191367
15.Frederik AndersenTORBrankár24147316174491.80%2.541441
16.Jacob MarkstromVANBrankár1887304956591.30%2.701090
17.Mike SmithEDMBrankár1777214445590.30%2.88916
18.Corey CrawfordCHIBrankár1667214551391.20%2.89934
19.Jordan BinningtonSTLBrankár23136415569292.10%2.451346
20.Sergei BobrovskyFLABrankár23116416964589.30%3.241277
21.Darcy KuemperARIBrankár21136224264993.50%1.961283
22.Ben BishopDALBrankár21116204261493.20%2.131185
23.Marc-Andre FleuryVGKBrankár20116224960591.90%2.541159
24.Petr Mrazek czeCARBrankár20136125152890.30%2.601177
25.Henrik LundqvistNYRBrankár1776205258091.00%3.21971
26.Linus UllmarkBUFBrankár1686214653891.40%2.88959
27.Juuse SarosNSHBrankár1436203935989.10%3.12750
28.Jack CampbellLAKBrankár1146103330389.10%2.99663
29.Matt MurrayPITBrankár21105415856289.70%2.851222
30.Carter HartPHIBrankár19105314145290.90%2.391032
31.Philipp GrubauerCOLBrankár18105204653791.40%2.76999
32.Robin LehnerCHIBrankár1665404056592.90%2.71885
33.Carter HuttonBUFBrankár1565424646390.10%3.05906
34.Alexandar GeorgievNYRBrankár1485123446092.60%2.67765
35.Anton KhudobinDALBrankár1265102734892.20%2.39678
36.Malcolm SubbanVGKBrankár1245303535390.10%3.04691
37.James ReimerCARBrankár1155012732891.80%2.58629
38.Cam TalbotCGYBrankár825002322089.50%3.19432
39.Michael HutchinsonTORBrankár705102822587.60%4.55370
40.Pekka RinneNSHBrankár17104334644789.70%2.92946
41.Alex StalockMINBrankár1784214548190.60%2.91929
42.Thomas GreissNYIBrankár15104003144093.00%2.24830
43.Thatcher DemkoVANBrankár1274103638290.60%3.00721
44.Aaron DellSJSBrankár1134102927089.30%3.31525
45.Tristan JarryPITBrankár1174021831594.30%1.82596
46.Antti RaantaARIBrankár1154212838092.60%2.52668
47.Elvis MerzlikinsCBJBrankár804302523589.40%3.30455
48.Cory SchneiderNJDBrankár604102617685.20%4.59341
49.Braden HoltbyWSHBrankár23153406470690.90%2.841353
50.Tuukka RaskBOSBrankár19133324257792.70%2.191149
51.Mikko KoskinenEDMBrankár18113214354192.10%2.531021
52.Semyon VarlamovNYIBrankár17103213547692.60%2.26929
53.Brian ElliottPHIBrankár1573203541191.50%2.66790
54.Curtis McElhinneyTBLBrankár833202928489.80%3.62482
55.Laurent BrossoitWPGBrankár833002723588.50%3.65445
56.Louis DomingueNJDBrankár513001510685.80%4.19215
57.Jaroslav Halak svkBOSBrankár1272322738593.00%2.22730
58.Pavel Francouz czeCOLBrankár1272102633892.30%2.50625
59.Ilya SamsonovWSHBrankár1072102428991.70%2.42596
60.Ryan MillerANABrankár942202527190.80%3.00501
61.Samuel MontembeaultFLABrankár732102018088.90%3.31363
62.Jake AllenSTLBrankár951212027492.70%2.25533
63.Keith KinkaidMTLBrankár611302419287.50%4.24340
64.Marcus HogbergOTTBrankár2010034092.50%1.8299
65.Chris DriedgerFLABrankár2110135294.20%1.53119
66.Adam WernerCOLBrankár2110055891.40%3.4188
67.Calvin PickardDETBrankár1010063582.90%6.0060
68.Cayden PrimeauMTLBrankár1010033591.40%3.1058
69.Oscar DanskVGKBrankár1010063783.80%6.0060
70.Kasimir KaskisuoTORBrankár1010063884.20%6.0060
71.Antoine BibeauCOLBrankár2100054288.10%3.2692
72.Kaapo KahkonenMINBrankár2200048095.00%2.00120
73.Garret SparksVGKBrankár1000021485.70%4.4428
74.Eric ComrieDETBrankár1000004100.00%0.009
Zobrazujem 1-74 z 74<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>