Štatistiky brankárov - Prehry v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-89 z 89<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Devan DubnykMINBrankár63292662157176791.10%2.603621
2.Craig AndersonOTTBrankár46152541153156490.20%3.542595
3.Sergei BobrovskyCBJBrankár55312316143156890.90%2.723157
4.Carey PriceMTLBrankár60322254148177091.60%2.523522
5.John GibsonANABrankár55232282146172991.60%2.873054
6.Carter HuttonBUFBrankár46172250128141490.90%2.952602
7.Jacob MarkstromVANBrankár57272191156179991.30%2.743417
8.Jonathan QuickLAKBrankár42152162133122489.10%3.252455
9.Connor HellebuyckWPGBrankár57322022160184191.30%2.873342
10.Henrik LundqvistNYRBrankár491820100145159690.90%2.992910
11.Jimmy HowardDETBrankár49202050139151790.80%3.022758
12.Marc-Andre FleuryVGKBrankár59351958144167391.40%2.463516
13.Braden HoltbyWSHBrankár55281953153167990.90%2.903168
14.Pekka RinneNSHBrankár52261944123144591.50%2.482981
15.Darcy KuemperARIBrankár50241973121152492.10%2.452964
16.Mikko KoskinenEDMBrankár49231854127138090.80%2.872653
17.Semyon VarlamovCOLBrankár47191892130143891.00%2.862723
18.Keith KinkaidNJDBrankár41151863129118889.10%3.362302
19.Jonathan BernierDETBrankár33718519696390.00%3.271760
20.Anders NilssonOTTBrankár3313181295101991.30%3.021873
21.Jake AllenSTLBrankár44181773116121290.40%2.852440
22.Corey CrawfordCHIBrankár3312173295102190.70%3.031879
23.Martin JonesSJSBrankár57341653160157189.80%2.913302
24.Anton KhudobinDALBrankár3613164282107792.40%2.531944
25.Frederik AndersenTORBrankár55341551145177291.80%2.723203
26.Ben BishopDALBrankár4325152685125693.20%2.052484
27.Roberto LuongoFLABrankár38151541107105489.80%3.132053
28.Cam TalbotPHIBrankár331115319993791.80%2.581789
29.Mike SmithCGYBrankár3821142210098889.90%2.782163
30.Thomas GreissNYIBrankár4122132583112392.60%2.292172
31.Petr Mrazek czeCARBrankár362013348898491.10%2.462149
32.Jack CampbellLAKBrankár25713115166092.30%2.361298
33.Matt MurrayPITBrankár44261254115140691.80%2.742521
34.Robin LehnerNYIBrankár4222125586118792.80%2.172377
35.Linus UllmarkBUFBrankár3314124297103290.60%3.131862
36.Alexandar GeorgievNYRBrankár281112317986690.90%3.021570
37.Cory SchneiderNJDBrankár23512316362089.80%3.181190
38.Casey DesmithPITBrankár3615115389106091.60%2.751944
39.James ReimerFLABrankár351311509092090.20%3.021791
40.Cam WardCHIBrankár3014114010799889.30%3.721725
41.Carter HartPHIBrankár271511106785192.10%2.721481
42.Chad JohnsonANABrankár19211014940687.20%3.75811
43.Tuukka RaskBOSBrankár4226105494114091.80%2.352398
44.Jaroslav Halak svkBOSBrankár3720104482108292.40%2.312132
45.Brian ElliottPHIBrankár251110116573691.20%2.811390
46.Andrei VasilevskiyTBLBrankár4936946115160792.80%2.332965
47.Philipp GrubauerCOLBrankár32159337888591.20%2.741710
48.Curtis McElhinneyCARBrankár29189227586091.30%2.591740
49.Juuse SarosNSHBrankár29169226980991.50%2.631578
50.Mackenzie BlackwoodNJDBrankár2089024756591.70%2.601084
51.David Rittich czeCGYBrankár4226751102114891.10%2.632328
52.Joonas KorpisaloCBJBrankár2597306361789.80%2.961277
53.Aaron DellSJSBrankár2397426355788.70%3.141204
54.Garret SparksTORBrankár1887115253590.30%3.16988
55.Malcolm SubbanVGKBrankár1677114547590.50%2.90931
56.Laurent BrossoitWPGBrankár21136214965292.50%2.521166
57.Alex StalockMINBrankár1966304844789.30%3.05946
58.Ryan MillerANABrankár1876214451591.50%2.67989
59.Antti NiemiMTLBrankár1786206153988.70%3.78969
60.Antti RaantaARIBrankár1256003335190.60%2.88688
61.Louis DomingueTBLBrankár26215007581290.80%2.881561
62.Pheonix CopleyWSHBrankár25165316872090.60%2.881415
63.Calvin PickardARIBrankár1545214434786.30%4.01675
64.Adin HillARIBrankár1375013232290.10%2.76697
65.Mike McKennaPHIBrankár1115103431683.30%4.21512
66.Jordan BinningtonSTLBrankár27204154867892.90%1.841569
67.Anthony StolarzEDMBrankár1644314645989.10%4.26786
68.Collin DeliaCHIBrankár1664305054590.80%3.61832
69.Calvin PetersenLAKBrankár1154112735592.40%2.60622
70.Michael HutchinsonTORBrankár934212723983.90%4.18497
71.Scott DarlingCARBrankár824202723388.40%3.33486
72.Michal Neuvirth czePHIBrankár714102618485.90%4.26366
73.Samuel MontembeaultFLABrankár843102422489.30%3.02478
74.Kevin BoyleANABrankár513011013992.80%2.17277
75.Thatcher DemkoVANBrankár522001414590.30%2.96285
76.Marcus HogbergOTTBrankár402101412188.40%4.08206
77.Pavel FrancouzCOLBrankár2020023594.30%1.9762
78.Mike CondonOTTBrankár2020084080.00%6.4076
79.Peter Budaj svkLAKBrankár3010063381.80%5.0072
80.Alex LyonPHIBrankár2010063180.60%5.0771
81.Tristan JarryPITBrankár2011076288.70%3.50121
82.Michael DipietroVANBrankár1010072470.80%7.0060
83.Maxime LagaceVGKBrankár1010043187.10%4.0060
84.Richard BachmanVANBrankár1010062979.30%6.0060
85.Christopher GibsonNYIBrankár2000011794.10%1.5040
86.Landon BowDALBrankár2000011994.70%1.0359
87.Edward PasqualeTBLBrankár1100052479.20%4.6265
88.Hunter MiskaARIBrankár100001988.90%3.3319
89.Alex NedeljkovicCARBrankár1100022692.30%2.0060
Zobrazujem 1-89 z 89<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>