Štatistiky hráčov - Washington Capitals - Body v sezóne 2017/18 (playoff)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Evgeny KuznetsovWSHCenter24122032+121631200218913.48%22749438.15%
2.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo24151227+8861100209915.15%81144980.00%
3.Nicklas BackstromWSHCenter2051823-1601300113613.89%18841351.70%
4.T.J. OshieWSHPravé krídlo2481321+53161100205514.55%582348748.53%
5.John CarlsonWSHObranca2451520+1184120000806.25%36426160.00%
6.Lars EllerWSHCenter2471118+6181400315213.46%53840850.61%
7.Tom WilsonWSHPravé krídlo2151015+11310000003414.71%1001237333.33%
8.Brett ConnollyWSHPravé krídlo24639+461100003218.75%341528420.00%
9.Matt NiskanenWSHObranca24189+68000000323.12%47576100.00%
10.Devante Smith-PellyWSHPravé krídlo24718-2120000202924.14%781828942.86%
11.Jakub Vrana czeWSHĽavé krídlo23358+52110020397.69%17627540.00%
12.Jay BeagleWSHCenter23268+780001101216.67%232129360.13%
13.Dmitry OrlovWSHObranca24268+54000000484.17%40435810.00%
14.Chandler StephensonWSHCenter24257+380011001910.53%241336345.12%
15.Andre BurakovskyWSHĽavé krídlo13246+240000001216.67%961400.00%
16.Michal Kempny czeWSHObranca24235+110000000395.13%31444250.00%
17.Brooks OrpikWSHObranca24145+1715000110175.88%88504040.00%
18.Alex ChiassonWSHPravé krídlo1611204000000147.14%51014437.50%
19.Nathan WalkerWSHĽavé krídlo1011+1000000010.00%3090.00%
20.Jakub Jerabek czeWSHObranca2011-1200000030.00%13260.00%
21.Christian DjoosWSHObranca22011+54000000160.00%10152390.00%
22.Travis BoydWSHCenter10000000000010.00%121355.56%
23.Shane GersichWSHĽavé krídlo2000-1000000020.00%21120.00%
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>