Štatistiky hráčov - San Jose Sharks - Body v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-19 z 19<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Evander KaneSJSĽavé krídlo64150101100002615.38%10210639.13%
2.Kevin LabancSJSPravé krídlo6145+32000011156.67%80880.00%
3.Timo MeierSJSPravé krídlo6314+320001001618.75%3110142.86%
4.Brent BurnsSJSObranca6044+42010100170.00%671490.00%
5.Joe PavelskiSJSCenter6303+140000101717.65%4610555.56%
6.Tomas Hertl czeSJSCenter6213-541111001711.76%4411451.61%
7.Joonas DonskoiSJSPravé krídlo6123+12010000128.33%53820.00%
8.Logan CoutureSJSCenter6123-32000000147.14%4612146.51%
9.Marc-Edouard VlasicSJSObranca6033-10000000150.00%281390.00%
10.Erik KarlssonSJSObranca6033-54010000180.00%8101600.00%
11.Marcus SorensenSJSPravé krídlo6112+12001200119.09%407466.67%
12.Antti SuomelaSJSCenter6022+24000000130.00%116534.55%
13.Justin BraunSJSObranca6022+28010000100.00%581150.00%
14.Barclay GoodrowSJSPravé krídlo610102001100616.67%246359.09%
15.Joe ThorntonSJSCenter2011+1200000020.00%103250.00%
16.Rourke ChartierSJSCenter4000-1000000080.00%003846.67%
17.Melker KarlssonSJSCenter6000-1200000080.00%72680.00%
18.Joakim RyanSJSObranca6000+5000000010.00%43700.00%
19.Brenden DillonSJSObranca6000-2400000050.00%136830.00%
Zobrazujem 1-19 z 19<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>