Štatistiky hráčov - Philadelphia Flyers - Asistencie v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-24 z 24<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Travis KonecnyPHIPravé krídlo5033-4401000080.00%008575.00%
2.Travis SanheimPHIObranca9123-88000000156.67%002280.00%
3.Trevor ZegrasPHICenter9123-68010000128.33%0016636.36%
4.Denver BarkeyPHICenter6022-1001000020.00%008630.77%
5.Sean CouturierPHICenter9022-22000000100.00%0015357.48%
6.Nick SeelerPHIObranca90220600000070.00%001770.00%
7.Christian DvorakPHICenter9213-32000000922.22%0015351.54%
8.Owen TippettPHIPravé krídlo9112-24000000214.76%001480.00%
9.Oliver BonkPHIObranca3011-3400000050.00%00570.00%
10.David Jiricek czePHIObranca7011-3001000060.00%001100.00%
11.Matvei MichkovPHIPravé krídlo9303-76110000933.33%0013553.85%
12.Rasmus RistolainenPHIObranca310100000000425.00%00550.00%
13.Tyson FoersterPHICenter9101-88000000195.26%001580.00%
14.Porter MartonePHIPravé krídlo9101-214110000714.29%0012050.00%
15.Garrett WilsonPHIĽavé krídlo1000-2000000000.00%00120.00%
16.Jack StudnickaPHICenter2000-1200000010.00%001840.00%
17.Alex BumpPHIĽavé krídlo30000000000040.00%00370.00%
18.Cam YorkPHIObranca5000-6000000060.00%001100.00%
19.Carl GrundstromPHIĽavé krídlo50000000000050.00%00570.00%
20.Michael BuntingPHIĽavé krídlo5000-5400000060.00%00550.00%
21.Simon BenoitPHIObranca8000-5900000050.00%001150.00%
22.Noel AcciariPHICenter9000-6400000040.00%0012858.89%
23.Noah CatesPHIĽavé krídlo9000-32000000100.00%0011452.44%
24.Jamie DrysdalePHIObranca9000-6400000090.00%001990.00%
Zobrazujem 1-24 z 24<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>