Štatistiky hráčov - Ottawa Senators - Odohrané zápasy v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Maxime LajoieOTTObranca6437+142400001822.22%4131230.00%
2.Mark StoneOTTPravé krídlo6213+241100001020.00%4411566.67%
3.Thomas ChabotOTTObranca6268+320100101118.18%541270.00%
4.Zack SmithOTTCenter6235+240000001020.00%16510050.89%
5.Chris TierneyOTTCenter6268+16040000633.33%3310455.06%
6.Chris WidemanOTTObranca6202-34000010633.33%88910.00%
7.Colin WhiteOTTCenter6213-16110000825.00%338063.64%
8.Bobby RyanOTTPravé krídlo6123+12000000119.09%6492100.00%
9.Dylan DemeloOTTObranca6145+84000000520.00%6111070.00%
10.Mikkel BoedkerOTTĽavé krídlo6145+12010000119.09%2290100.00%
11.Tom PyattOTTĽavé krídlo6000-1000000010.00%5138736.36%
12.Matt DucheneOTTCenter606600010000110.00%1710650.00%
13.Mark BorowieckiOTTObranca6000-3600000060.00%22101120.00%
14.Magnus PaajarviOTTĽavé krídlo60000000000050.00%177933.33%
15.Brady TkachukOTTĽavé krídlo4336+541200101421.43%1305866.67%
16.Ryan DzingelOTTĽavé krídlo4224-240000001216.67%5169100.00%
17.Cody CeciOTTObranca4000-4200000060.00%610880.00%
18.Alex FormentonOTTĽavé krídlo4000-1400000050.00%102450.00%
19.Paul CareyOTTCenter30000000000010.00%12290.00%
20.Christian Jaros svkOTTObranca2011+1000000010.00%73220.00%
21.Ben HarpurOTTObranca2000+2000000010.00%41440.00%
22.Max McCormickOTTPravé krídlo10000000000020.00%1050.00%
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>