Štatistiky hráčov - Ottawa Senators - Asistencie v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-27 z 27<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Thomas ChabotOTTObranca1951722010160010598.47%24344470.00%
2.Matt DucheneOTTCenter2081624+521400004517.78%101338854.28%
3.Mark StoneOTTPravé krídlo2091423+11102811214918.37%191440351.85%
4.Chris TierneyOTTCenter2021416-110050000365.56%41936549.38%
5.Ryan DzingelOTTĽavé krídlo189716-1122300104221.43%12832048.39%
6.Bobby RyanOTTPravé krídlo195712-462600003912.82%20932040.00%
7.Mikkel BoedkerOTTĽavé krídlo19279-96030000258.00%11729783.33%
8.Colin WhiteOTTCenter206612-1104400103716.22%81029251.83%
9.Dylan DemeloOTTObranca19257+6120000002010.00%25323440.00%
10.Maxime LajoieOTTObranca20549-543600004311.63%11274150.00%
11.Brady TkachukOTTĽavé krídlo8448+591300102416.67%24312050.00%
12.Cody CeciOTTObranca15336-440000002015.00%18323330.00%
13.Zack SmithOTTCenter11235+3110000001315.38%22917353.76%
14.Chris WidemanOTTObranca18235-9100100101711.76%25222410.00%
15.Nick PaulOTTĽavé krídlo6011-50000000120.00%735741.67%
16.Christian Jaros svkOTTObranca14011-26000000120.00%24201800.00%
17.Mark BorowieckiOTTObranca15011-641000000170.00%47242280.00%
18.Drake BathersonOTTPravé krídlo1101-101100101100.00%01110.00%
19.Alex FormentonOTTĽavé krídlo9101-26000000166.25%11710633.33%
20.Max McCormickOTTPravé krídlo10101-52000000119.09%144830.00%
21.Magnus PaajarviOTTĽavé krídlo19101-50000000244.17%111925128.57%
22.Christian WolaninOTTObranca1000-1000000000.00%02120.00%
23.Jack RodewaldOTTPravé krídlo10000000000000.00%3070.00%
24.Erik BurgdoerferOTTObranca1000-1000000010.00%20130.00%
25.Ben HarpurOTTObranca3000+3000000030.00%63590.00%
26.Paul CareyOTTCenter50000000000010.00%224625.00%
27.Tom PyattOTTĽavé krídlo20000-120000000190.00%112926637.50%
Zobrazujem 1-27 z 27<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>