Štatistiky hráčov - Edmonton Oilers - Plus / mínus v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-28 z 28<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Alex ChiassonEDMPravé krídlo2815419+9124511004731.91%341444936.36%
2.Connor McDavidEDMCenter33193049+812615005111416.67%10974745.96%
3.Leon DraisaitlEDMCenter34162642+61631200428618.60%20773949.91%
4.Matt BenningEDMObranca29167+519010100382.63%57214130.00%
5.Kris RussellEDMObranca31178+44000000283.57%30866150.00%
6.Ty RattieEDMPravé krídlo19224+24010000336.06%22221933.33%
7.Jujhar KhairaEDMĽavé krídlo3221012+217000100287.14%601237346.51%
8.Jason GarrisonEDMObranca15101+28110000147.14%8211910.00%
9.Adam LarssonEDMObranca3411011+222000100482.08%104597650.00%
10.Oscar KlefbomEDMObranca3131215+18160021933.23%17557880.00%
11.Valentin ZykovEDMĽavé krídlo30000200000000.00%21240.00%
12.Patrick RussellEDMPravé krídlo60000200000060.00%92530.00%
13.Ryan Nugent-HopkinsEDMCenter34112031-11031211109911.11%251569643.00%
14.Ryan StromeEDMPravé krídlo18112-114000000303.33%23526048.77%
15.Caleb JonesEDMObranca2000-1200000030.00%03290.00%
16.Chris WidemanEDMObranca3011-1000000040.00%41320.00%
17.Cooper MarodyEDMCenter6000-1000000060.00%004234.62%
18.Kevin GravelEDMObranca19022-12000000200.00%11322660.00%
19.Tobias RiederEDMPravé krídlo21077-12020000400.00%181327942.86%
20.Darnell NurseEDMObranca3451015-234110011845.95%47607720.00%
21.Kailer YamamotoEDMPravé krídlo12112-22010000128.33%1091740.00%
22.Ryan SpoonerEDMCenter15213-320000101711.76%8014845.28%
23.Zack KassianEDMPravé krídlo31213-360000000326.25%9053900.00%
24.Drake CaggiulaEDMĽavé krídlo267310-5140011204814.58%721637622.22%
25.Jesse PuljujarviEDMPravé krídlo23213-512000000277.41%151427466.67%
26.Evan BouchardEDMObranca7101-521100001010.00%68870.00%
27.Kyle BrodziakEDMCenter32325-86000010358.57%382540251.12%
28.Milan LucicEDMĽavé krídlo34167-937130000352.86%129647744.44%
Zobrazujem 1-28 z 28<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>