Štatistiky hráčov - Colorado Avalanche - Body v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Mikko RantanenCOLPravé krídlo1762026+10142500003616.67%181335740.00%
2.Nathan MacKinnonCOLCenter17111324+6121600107514.67%10437938.52%
3.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo1711819+11104600404524.44%311235756.62%
4.Tyson BarrieCOLObranca1711314+124050000372.70%6143500.00%
5.Alexander KerfootCOLCenter173912-3141500002810.71%51124161.05%
6.Carl SoderbergCOLCenter176511+142500103517.14%121227643.10%
7.Colin WilsonCOLĽavé krídlo17437-222300103112.90%12722033.33%
8.Samuel GirardCOLObranca17167-20040000244.17%16203440.00%
9.Erik JohnsonCOLObranca17167+211000000362.78%26233720.00%
10.Ian ColeCOLObranca17145+732000000195.26%22513300.00%
11.J.T. CompherCOLĽavé krídlo5314061200001030.00%216454.90%
12.Matt CalvertCOLĽavé krídlo17134-317120000263.85%251324242.86%
13.Sheldon DriesCOLCenter9213060000001711.76%1259230.00%
14.Tyson JostCOLCenter13213-241200001216.67%10718128.33%
15.Matthew NietoCOLĽavé krídlo16213-540000101811.11%15722450.00%
16.Nikita ZadorovCOLObranca17123+319000000205.00%43142670.00%
17.Gabriel BourqueCOLĽavé krídlo16033+2200000080.00%312018540.00%
18.Vladislav KamenevCOLĽavé krídlo12112-14001100911.11%14310847.76%
19.Mark BarberioCOLObranca4101-50000000250.00%51630.00%
20.Sven AndrighettoCOLPravé krídlo6101+20000000128.33%478333.33%
21.Patrik NemethCOLObranca13011-1800000060.00%24272290.00%
22.A.J. GreerCOLĽavé krídlo10000000000000.00%2160.00%
23.Marko Dano svkCOLCenter7000-1700000030.00%123490.00%
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>