Štatistiky hráčov - Boston Bruins - Asistencie v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-19 z 19<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Brad MarchandBOSĽavé krídlo721012+5211401101118.18%3012922.22%
2.Patrice BergeronBOSCenter76713+541411102425.00%4612258.23%
3.Charlie McAvoyBOSObranca7156+110000000714.29%9141470.00%
4.David Krejci czeBOSCenter7156+30000000616.67%1112253.49%
5.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo78311+602300002828.57%401210.00%
6.Matt GrzelcykBOSObranca7033+1202000050.00%351370.00%
7.Brandon CarloBOSObranca7022+4200000080.00%1461320.00%
8.Anders BjorkBOSĽavé krídlo5112+20000000425.00%2561100.00%
9.Chris WagnerBOSCenter6112-26000000714.29%2107033.33%
10.Sean KuralyBOSCenter7112+19000000128.33%1249750.00%
11.Zdeno Chara svkBOSObranca7112-12000010147.14%8101530.00%
12.Danton HeinenBOSCenter5011+1600000040.00%12680.00%
13.Kevan MillerBOSObranca7011+5700000090.00%14121270.00%
14.Jake DeBruskBOSĽavé krídlo7202020000101513.33%5011320.00%
15.Joakim NordstromBOSĽavé krídlo6101+12000000128.33%63840.00%
16.Ryan DonatoBOSCenter6101-32110000714.29%02780.00%
17.Noel AcciariBOSCenter7000-42000000120.00%1629051.52%
18.David BackesBOSPravé krídlo70000400000080.00%1159552.27%
19.John MooreBOSObranca7000+46000000140.00%1291230.00%
Zobrazujem 1-19 z 19<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>